En Trend Evden Çıkış Elbise Modelleri

Son yılların evden çıkış elbisesi trendine sen de uyacaksan, senin için derlediğimiz hem rahat hem şık tasarımları incelemeye ne dersin? 2019’un en trend evden çıkış elbise modelleri bu galeride!

Gelin Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096688

Son yıllarda yükselen trendlerden biri de evden çıkış elbiseleri! Gelin alma ritüeli olarak bildiğimiz evden çıkış merasiminde beyaz ya da beyaza yakın tonlarda, sade gelinliğe benzer elbiselerle evden çıkmak artık trend haline geldi. Artık birçok gelin hem gelinliğini kirletmemek hem rahat etmek hem de gelinliğin sürprizi kaçmasın diye farklı bir elbise tercih ediyor. Vintage tarzda elbiseler, dantelli ya da güpürlü modeller, minimal tasarımlar... Her tarzda evden çıkma elbisesi modelleri bulman mümkün.

Sen de evden çıkış elbisesi modellerini nerede bulabileceğini merak ediyorsan şehrindeki gelinlik firmalarının modellerini inceleyebilir, beğendiğin modeller için firmalarla iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Askılı Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096693

Gelin evden çıkarken ne giymeli diye araştırıyorsan senin için çok şık bir önerimiz var! Katlı etekli tasarımı saçaklı detaylarla hareketlendirilen askılı sade gelinliği evden çıkış elbisesi olarak giyebilirsin. Kendinden desenli kumaştan tasarlanmış bu model ile rahat yürüyebilmek için kalın ve kısa topuklu sade gelin ayakkabısı giyebilirsin.

Sen de minimal tasarımları beğeniyorsan düğünün için de sade gelinlikleri tercih edebilirsin. Bu modellerle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Tüm Detaylarıyla Sade Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakim Yaka Evden Gelin Çıkarma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096680

Hakim yakalı, yarım balık kesimli sade tasarımlı bu elbise, kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için ideal. Eforsuz şıklık için tercih edebileceğin, sade bir kumaş ve modelden bu elbiseyle duru bir görüntü yaratabilirsin. Bu tasarım bana bir yerden tanıdık geliyor diyorsan Meghan Markle'ın, bu tasarımı düğün sonrası davetinde tercih ettiğini de hatırlatalım.

Sen de düğün sonrası etkinlikler için tercih edebileceğin elbiselere göz atmak istersen şu galerimize bakabilirsin: After Party Elbise Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dantel Detaylı Gelin Alma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096690

Gelinin evden çıkışı için tercih edebileceği elbiseler arasında en çok tercih edilen modeller dantel ya da güpür detaylı tasarımlar oluyor. Bu detayların yarattığı romantik hava çok beğeniliyor. Özellikle elma vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz derin V yakalı bu tasarımın göğüslerini olduğundan küçük göstermek için avantaj sağlayacağını da söyleyelim.

Sen de dantelli tasarımları beğeniyorsan gelinliğini da bu modellerden seçebilirsin. Sana ilham verecek modeller için şu galerimize bakabilirsin: Dantelli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balık Kesim Gelin Alma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096691

Kıvrımlı vücut hatlarına sahip gelin adayları, hem iddialı vücut hatlarını ortaya koymak hem de rahat hareket edebilmek için balık kesimli bu beyaz gelin elbisesini gelin alma merasiminde tercih edebilirsin. Özellikle küçük göğüslü gelin adaylarına önerdiğimiz bu model ile sade ense topuzu yaptırabilirsin.

Senin de vücut tipin balık kesimli modeller için uygunsa düğününde de bu tarz gelinlikleri tercih edebilirsin. Balık kesimli gelinliklere göz atmak istersen şu galerimizi incelemende fayda var: Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Gelin Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096687

Evden gelin alma merasimi için romantik ve modern bir elbise giymek istiyorsan üç boyutlu tasarımları düşünebilirsin. Hakim yakalı, kolsuz ve sırt dekolteli bu modeli üst vücudu ince gelin adaylarına öneriyoruz. Özellikle pürüzsüz bir tenin varsa bu tasarımın tam senlik olduğunu söyleyebiliriz.

Sen de 3 boyutlu tasarımları beğeniyorsan şuraya ilgini çekebilecek bir galerimizi bırakıyoruz: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Saten Etekli Evden Çıkış Gelin Elbisesi

Görsel Numarası: D1096684

Evden çıkış tarzında farklılık yaratmak istiyorsan gelinlik gibi elbiseleri de evden çıkış elbisesi olarak tercih edebilirsin. Saten etek kısmına eklenen cepleri ile modern ve spor bir görünüm kazanan, A kesimli, güpür detaylı bu elbiseyi özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Bu tasarım ile ince uzun bir görünüm yakalamak için platform topuklu gelin ayakkabılarını ya da daha rahat bir seçim yapmak istiyorsan dolgu topuklu gelin spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsin.

Sen de güpürlü elbiseleri beğeniyorsan birbirinden şık örneklerini şu galerimizden inceleyebilirsin: Beyaz Güpür Elbise Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kısa Kollu Gelin Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096685

Beli büzgülü düz kesimli bu evden çıkış elbisesini özellikle dikdörtgen ve elma vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Bel kısmında üçgen şeklinde toplanan elbise bel bölgeni daha kıvrımlı gösterebileceğin gibi derin V yakasıyla göğüslerini olduğundan küçük gösterebilirsin. Gelin baba evinden çıkarken ne giyer diye düşünüyorsan hem rahat edebileceğin hem de şık görünebileceğin bu modeli düşünebilirsin. Sade tasarımlı bu elbiseyi save the date elbisesi olarak da tercih edebilirsin.

Birbirinden şık save the date elbisesi modellerini incelemek için şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Save The Date Elbiseleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Metalik Detaylı Evden Gelin Çıkarma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096689

2019'un en trend gelinlikleri arasında karşımıza çıkan metalik detaylı tasarımlar evden çıkış elbisesi olarak da tercih ediliyor. Üst kısmı işlemeli, alt kısmı sade bu elbise gibi gelinlik hem şıklık hem de rahatlık vadediyor. Kayık yakalı bu evden çıkış elbisesinin geniş omuzlu gelin adayları için ideal olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

En yeni gelinlik trendlerinden haberdar olmak için şu yazımızı inceleyebilirsin: 13 Maddede 2019 Gelinlik Modası

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Omuzlu Gelin Alma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096683

Elbise gibi gelinlik modellerini ister düğünde ister gelin alma merasiminde tercih edebilirsin. Hareketli tasarıma sahip bu model gibi gelinlik benzeri elbiseler, rahat hareket etme imkanı sunmanın yanı sıra iddialı fiziğini de ortaya koyman için ideal. Mini etek üzerine eklenen tül katı ile uzun bir elbise haline gelen elbiseyi atletik vücutlu gelin adaylarına öneriyoruz.

Düşük omuzlu tasarımlar hoşuna gidiyorsa neden gelinliğin de bu modellerden olmasın? Sana ilham verecek tasarımlar için şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Gelin Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096682

Kısa gelinlik modelleri 2019'da ünlü markaların koleksiyonlarında sıkça karşımıza çıkıyor. Pronovias imzalı, derin V yakalı, evaze etekli bu tasarım, evden çıkış elbisesi olarak kullanabileceği gibi, düğünde de pratik çözümler sunması amacıyla iki şekilde kullanılacak şekilde tasarlanmış. Bu elbisenin etek kısmı, iki katın daha eklenmesiyle uzatılabildiği gibi, evden çıkarken ya da after partide iki katı çıkarılarak kısa haliyle de kullanılabiliyor.

Kısa gelinlikleri de evden çıkış merasiminde kulanabilirsin. Birbirinden şık mini elbiseleri şu galerimizden inceleyebilirsin: Kısa Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dar Kesim Evden Çıkma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096679

Düşük omuzlu dar kesimli bu modeli özellikle atletik vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Tül yaka detayı ile hareketlendirilen bu beyaz ve uzun elbise gelinin evden çıkışı için iddialı bir seçenek. Eğer uzun saçlıysan, bu tasarımın yaka detayıyla üst üste gelerek karmaşık bir görünüm yaratmaması için saçını tepeden atkuyruğu yaptırabilirsin. Orta uzunlukta ya da kısa saçlara sahipsen, açık gelin saçı modellerini tercih edebilirsin.

Sen de beyaz uzun elbise modellerine göz atmak istersen şu galerimize bakabilirsin: Beyaz Uzun Elbise Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İki Renkli Evden Gelin Çıkarma Elbisesi

Görsel Numarası: D1096692

İddialı bir evden çıkış elbisesi istiyorsan, üst kısmı metalik tonlarda denir V yakalı, balık etekli bu modeli tercih edebilirsin. Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için ideal olan bu model ile kıvrımlı vücut hatlarını ön plana çıkarabileceğini söyleyelim. İşlemeli sade tasarımıyla helen model gelinliklerden esinlenen bu elbise ile rahat yürüyebilmek için kısa topuklu gelin ayakkabılarını tercih edebilirsin.

Sen de helenistik tasarımlarla ilgileniyorsan şu galerimizdeki gelinliklere göz atabilirsin: Romantik Stilini En İyi Yansıtacak 15 Helen Gelinlik Modeli

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Evden Gelin Çıkarma Kıyafeti

Görsel Numarası: D1096766

Rahatlığı ön planda tutan gelin adayları sade gelinlik tulum modellerini düşünebilir. İddialı vücut hatlarına sahip gelinler için ideal olan havalı bir tulumla hem şık görünüp hem de 2019’un en öne çıkan trendlerinden birini yakalaman mümkün. Bu tulum modeli ile bacak boyunu olduğundan daha uzun göstermek için kalın topuklu platform gelin ayakkabılarını tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mini Boy Gelin Evden Çıkış Elbisesi

Görsel Numarası: D1096681

Viktor & Rolf imzalı bu gelin elbisesi, gelin çıkarma merasimi için şık ve modern bir seçenek. Özellikle ince ve uzun bacaklara sahip gelin adaylarının tercih edebileceği bu elbise ile vintage tarzda kısa topuklu gelin ayakkabılarını tercih edebilirsin. Sade tasarımlı, ipek saten elbise ile gelin saçı ve makyajını da sade modellerden seçebilirsin.

Sen de elbise modeli gelinliklerle ilgileniyorsan şu galerimize de göz atabilirsin: En Şık Elbise Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!