Gelin Başınız 2014'e Hazır mı?

2014'te gelin saçı aksesuarları ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 2014 aksesuar modasını kalbinden yakalamanız! Görmeniz gereken tüm modeller burada!

2014 Duvak Modası

Duvağınız ister uzun olsun ister kısa, 2014 gelin duvağı modasını takip etmek isteyen Düğün.com çiftleri minimalist bir çizgiden ayrılmamalı. 2014'te duvaklar gelinlik ve gelin saçı modelinin önüne geçmeyecek. Sade ama basit olmayan, yalın ama yavan olmayan bir güzellik anlayışını temsil ederek kendini fark ettirmesini de bilecek. 2014 duvak modelleri tek tek incelemeniz için sizleri bekliyor!

duvak - gelin başınız 2014'e hazır mı?

Başınızın Tacı

Bir başka vazgeçilmez saç aksesuarı olan gelin tacı da 2014 modasında tercihini incelikten ve zariflikten yana kullanıyor. Gelin saçınızı ister açık, ister toplu kullanacak olun, bu sene süslemelerinde minik çiçekler, yapraklar, tomurcuklar ve taşlarla öne çıkan taçlar inanın her şekilde saçınızda çok güzel duracak. 2014 gelin tacı modelleri arasından seçiminizi yaparken karmaşık şeylerin güzel olacağı fikrinden uzaklaşın yeter!

tac - gelin başınız 2014'e hazır mı?

Gelinlik İndirimleri

2014 Gelin Tokaları

2014'te gelin tokaları zor olanı seçiyor, azla çok yapıyor! Düşük, enseden ve gevşek bir şekilde toplanmış saç modelleri ve örgü topuzlarla kullanmayı tercih etmeniz gereken birbirinden şık saç tokaları onları seçmenizi bekliyor. 2014 gelin tokası modellerini incelemeden karar vermeyin!

toka - gelin başınız 2014'e hazır mı?

Şehrindeki 438 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

H Hadise

bu yılın modası çok güzel gerçekten. keşke benim zamanımda da bu modeller olsaydı

E Ebru

sırf toka kullanmak için uzatıcam saçlarımı