Bohem Gelinlik Ankara’da Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:43 dakika

07.09.2021

Hayalinde bohem tarzda bir gelinlik giymek varsa ve bu tasarımları Ankara’da nerede bulabileceğini merak ediyorsan sana iyi bir haberimiz var: Senin için şehirdeki bohem tasarımlarıyla öne çıkan firmaları listeledik! Hemen incele!

ankara bohem gelinlik

Stil Gelinlik

Her tarz ve kesimde gelinlik modelleriyle dikkat çeken Ankara gelinlik firmalarından Stil Gelinlik, bohem tasarımlara da koleksiyonlarında yer veriyor. Stil Gelinlik’in Çankaya’da hizmet verdiğini de ekleyelim.

Stil Gelinlik

Bohem gelinlikler hakkında detaylı bilgi istersen seni şöyle alalım: Özgür Ruhlu Gelinlerin Tercihi: Bohem Gelinlik

Behiye Gelinlik ve Modaevi

Romantik ve bohem tasarımların ağırlıkta olduğu gelinlik bulunan Behiye Gelinlik ve Modaevi, Çankaya modaevleri arasında yer alıyor. Firmanın hazır gelinlikleri arasından seçim yapabileceğin gibi özel dikim hizmetinden yararlanarak hayalindeki tasarımı da modaevinde diktirebilirsin.

Behiye Gelinlik ve Modaevi

Birbirinden şık bohem gelinlik modellerine göz atmak istersen şu galerimizi inceleyebilirsin: Bohem Gelinlik Modelleri

Aslı Kırdar Moda Evi

Ankara’da faaliyet gösteren ünlü gelinlik markalarından olan Aslı Kırdar Moda Evi’un showroomu Çankaya'da yer alıyor. Özellikle bohem tarzda kır ve sahil düğünlerine çok yakışacak tasarımlar ilgini çekiyorsa firmanın tasarımlarına mutlaka göz atmanı öneriyoruz!

Aslı Kırdar Moda Evi

Bohem konseptli bir düğün yapacaksan şu yazımıza da göz atmanı öneriyoruz: Bohem Düğün Konsepti İçin 9 Fikir

Gold Moda

Bohem gelinlikleriyle öne çıkan Çankaya gelinlik markalarından biri de Gold Moda. Firmada fırfırlar, volanlar, tüllerle hareketlendirilen birbirinden şık bohem tasarımları bulabilirsin. Ayrıca görüntünü tamamlayacak duvak, toka, taç gibi aksesuarları da firmadan temin edebilirsin.

Gold Moda

Hanzade Altaylı

Rahatlığı ve doğallığı ön planda olan bohem tarz gelinliğe sahip olmak istiyorsan Hanzade Altaylı’nin tasarımlarını incelemeni öneriyoruz. Çünkü firmanın ürün seçenekleri arasında bu tarzda gelinlikler de var. Modaevinin salaş görünümlü, bir yandan da ihtişamlı tasarlanan gelinliklerini incelemek için firma profilini inceleyebilirsin.

Hanzade Altaylı

Şehirde bulunan, uygun fiyatlı gelinlik seçeneklerine sahip firmaları da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: Ankara'da Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Çayyolu Jasmine

Çankaya Çayyolu’nda bulunan mağazasında gelin adaylarına birbirinden şık gelinlik seçenekleri sunan Çayyolu Jasmine Modaevi’de bohem tasarımların farklı kesimlerde seçeneklerini bulabilirsin. Kiralama ve özel dikim hizmeti de bulunan firmayı hafta sonlarında da ziyaret edebilirsin.

Çayyolu Jasmine Modaevi

Yasemin Gelinlik & Modaevi

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Yasemin Gelinlik & Modaevi’nin geniş ürün skalasında, salaş tasarımlı, özellikle ilkbahar ve yaz düğünlerine yakıştırdığımız bohem modeller de yer alıyor. Dilersen firmanın hazır modellerini inceleyebilir ya da istediğin kesim ve modelde, vücut tipine ve tarzına uygun gelinlik için firmanın tasarım ekibiyle çalışabilirsin.

Yasemin Gelinlik Modaevi

Neslihan Moda

Aksesuar detaylarıyla hareketlendirilen bohem gelinlikleri Neslihan Moda’te bulabilirsin. Çankaya gelinlik firmalarından olan firma, vücut ölçülerine ve düğün mekanına göre özel tasarımlar da yapabiliyor.

Neslihan Moda

Ahmet Özceyhan Moda Tasarım

Ahmet Özceyhan Moda Tasarım, Çankaya'da faaliyet gösteren tecrübeli gelinlik firmalarından. Her tarz ve kesimde gelinlik seçeneği sunan firmanın ürünleri arasında salaş tasarımlı bohem gelinlikler de yer alıyor. Gelinliğini satın almak istemezsen firmanın kiralama hizmetinden de yararlanabilirsin.

Ahmet Özceyhan Moda Tasarım

Gülendam Gelinlik

Şıklığı kadar rahatlığına da önem veren gelin adaylarının incelemesi gereken firmalar arasında Çankaya gelinlikçilerinden Gülendam Gelinlik de yer alıyor. Sektördeki tecrübeli isimlerden olan Gülendam Gelinlik, her bir gelin adayıyla tek tek ilgileniyor ve ten rengi, yüz hatları, saç, makyaj, vücut yapısı ve düğün konsepti gibi kriterleri göz önünde bulundurarak gelinlere en uygun tasarımları öneriyor. Seçilen gelinliği 1-3 provada hazır eden firma, 4 hafta gibi kısa bir teslim süresine de sahip.

Gülendam Gelinlik

Ankara’da faaliyet gösteren, bohem tarzda gelinlik bulabileceğin firmaları listeledik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Daha detaylı bir araştırma yapmak istersen Ankara’daki tüm gelinlikçileri sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek randevu alabilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap