Bohem Gelinlik Ankara’da Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:48 dakika

23.06.2020

Hayalinde bohem tarzda bir gelinlik giymek varsa ve bu tasarımları Ankara’da nerede bulabileceğini merak ediyorsan sana iyi bir haberimiz var: Senin için şehirdeki bohem tasarımlarıyla öne çıkan firmaları listeledik! Hemen incele!

ankara bohem gelinlik

Dai Wedding

Her tarz ve kesimde gelinlik modelleriyle dikkat çeken Ankara gelinlik firmalarından Dai Wedding, bohem tasarımlara da koleksiyonlarında yer veriyor. Fırfırlı, katlı etekli, salaş kesimler, firmada bulabileceğin bohem gelinliklerin genel özellikleri. Dai Wedding’in Çankaya’da hizmet verdiğini de ekleyelim.

dai wedding

Bohem gelinlikler hakkında detaylı bilgi istersen seni şöyle alalım: Özgür Ruhlu Gelinlerin Tercihi: Bohem Gelinlik

Göksu Bilgin Fashion Design

Romantik ve bohem tasarımların ağırlıkta olduğu gelinlik bulunan Göksu Bilgin Fashion House, Tunalı Hilmi modaevleri arasında yer alıyor. Firmanın hazır gelinlikleri arasından seçim yapabileceğin gibi özel dikim hizmetinden yararlanarak hayalindeki tasarımı da modaevinde diktirebilirsin.

Göksu Bilgin Fashion House

Birbirinden şık bohem gelinlik modellerine göz atmak istersen şu galerimizi inceleyebilirsin: Bohem Gelinlik Modelleri

Züleyha Kuru Fashion House

Ankara’da faaliyet gösteren ünlü gelinlik markalarından olan Züleyha Kuru Fashion House’un showroomu Çankaya Arjantin Caddesi üzerinde yer alıyor. Özellikle bohem tarzda kır ve sahil düğünlerine çok yakışacak tasarımlar ilgini çekiyorsa firmanın tasarımlarına mutlaka göz atmanı öneriyoruz!

zuleyha kuru

Bohem konseptli bir düğün yapacaksan şu yazımıza da göz atmanı öneriyoruz: Bohem Düğün Konsepti İçin 9 Fikir

Saraylı Modaevi

Bohem gelinlikleriyle öne çıkan Tunalı Hilmi gelinlik markalarından biri de Saraylı Moda. Firmada fırfırlar, volanlar, tüllerle hareketlendirilen birbirinden şık bohem tasarımları bulabilirsin. Ayrıca görüntünü tamamlayacak duvak, toka, taç gibi aksesuarları da firmadan temin edebilirsin.

Saraylı Modaevi

Jorjet Modaevi

Rahatlığı ve doğallığı ön planda olan bohem tarz gelinliğe sahip olmak istiyorsan Jorjet Modaevi’nin tasarımlarını incelemeni öneriyoruz. Çünkü firmanın ürün seçenekleri arasında bu tarzdaki gelinlikler ağırlıkta. Modaevinin salaş görünümlü, bir yandan da ihtişamlı, şifon gibi hafif kumaşlardan tasarlanan gelinliklerini incelemek için firma profilini inceleyebilirsin.

Jorjet Modaevi

Şehirde bulunan, uygun fiyatlı gelinlik seçeneklerine sahip firmaları da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: Ankara'da Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Çayyolu Jasmine

Çankaya Çayyolu’nda bulunan mağazasında gelin adaylarına birbirinden şık gelinlik seçenekleri sunan Çayyolu Jasmine Modaevi’de bohem tasarımların farklı kesimlerde seçeneklerini bulabilirsin. Kiralama ve özel dikim hizmeti de bulunan firmayı hafta sonlarında da ziyaret edebilirsin.

Çayyolu Jasmine Modaevi

Yasemin Gelinlik & Modaevi

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Yasemin Gelinlik & Modaevi’nin geniş ürün skalasında, salaş tasarımlı, özellikle ilkbahar ve yaz düğünlerine yakıştırdığımız bohem modeller de yer alıyor. Dilersen firmanın hazır modellerini inceleyebilir ya da istediğin kesim ve modelde, vücut tipine ve tarzına uygun gelinlik için firmanın tasarım ekibiyle çalışabilirsin.

Yasemin Gelinlik Modaevi

Duygu Gelinlik

Tüyler, püsküller gibi bohem detaylarla hareketlendirilen bohem gelinlikleri Duygu Gelinlik’te bulabilirsin. Çankaya gelinlik firmalarından olan firma, vücut ölçülerine ve düğün mekanına göre özel tasarımlar da yapabiliyor.

Duygu Gelinlik

Güler Cer Gelinlik

Güler Cer Gelinlik, Tunali Hilmi Caddesi’nde faaliyet gösteren tecrübeli gelinlik firmalarından. Her tarz ve kesimde gelinlik seçeneği sunan firmanın ürünleri arasında salaş tasarımlı bohem gelinlikler de yer alıyor. Gelinliğini satın almak istemezsen firmanın kiralama hizmetinden de yararlanabilirsin.

güler cer gelinlik

Faike Polat

Şıklığı kadar rahatlığına da önem veren gelin adaylarının incelemesi gereken firmalar arasında Çankaya gelinlikçilerinden Faike Polat da yer alıyor. Sektördeki tecrübeli isimlerden olan Polat, her bir gelin adayıyla tek tek ilgileniyor ve ten rengi, yüz hatları, saç, makyaj, vücut yapısı ve düğün konsepti gibi kritlerleri göz önünde bulundurarak gelinlere en uygun tasarımları öneriyor. Seçilen gelinliği 1-3 provada hazır eden firma, 2 hafta gibi kısa bir teslim süresine de sahip.

faike polat

Ankara’da faaliyet gösteren, bohem tarzda gelinlik bulabileceğin firmaları listeledik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Daha detaylı bir araştırma yapmak istersen Ankara’daki tüm gelinlikçileri sana uygun özelliklere göre fitreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek randevu alabilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum