Setr-i Nur Bolu

E-posta Gönder

Setr-i Nur Bolu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Setr-i Nur Bolu Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Setr-i Nur Bolu Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Setr-i Nur Bolu Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Setr-i Nur Bolu Hakkında

2000 yılında kurularak uzun yıllardır tesettür modasına yön veren Setr-i Nur Gelinlik firmasının Bolu şubesiyiz. Ülkemizde ve yurt dışında tasarımlarımızla gelinlerin büyük beğenisini topluyoruz. Modaya adım attığımız ilk günden beri büyüyerek ve gelişerek yüzlerce çalışanımızın olduğu kurumsal bir firmaya dönüştük. Bugün yüzlerce çalışanımız ve şubemizle tesettür gelinlik modasında söz sahibiyiz ve geleneksel modellerin dışına çıkarak gelinlerimize çok özel tasarımlar sunuyoruz.

Deneyim

Başta İstanbul, Ankara, Antalya gibi şehirlerimizdeki şubelerimiz olmak üzere ülkenin dört bir yanına yayılmış bir şube ağımız bulunuyor. Türkiye’nin en popüler gelinlik markalarından biri olmamız asla bir tesadüf değil. İşimizi standartlaşmış bir kaliteyle en iyi şekilde icra ederken, 20 yıllık deneyimimizi tasarımlarımızda ve hizmetimizde görmeniz mümkün. İşimizi tutkuyla yapıyoruz ve gelinlerimizi hayallerine kavuştururken her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Hizmetler

Tesettürlü gelin adaylarımız için geçmişte alternatifler sınırlıyken, Setr-i Nur Gelinlik sayesinde onlar da içlerine sinen zarif ve şık birer gelin olabiliyor. Gelinimizin vücut tipine ve düğün konseptine göre önerilerde bulunup birlikte ona en çok yakışacak modeli seçiyoruz. Gösterişli gelinlik modellerimizde romantik, klasik ve modern pek çok tarz görebilirsiniz. Özel dikim gelinliklerimiz ise tamamen hayallerinize ve isteklerinize hitap ederek tasarlanıyor.

Tasarım / Tarz

Setr-i Nur markası moda akımlarını yakından takip eden ekibiyle en çok gelinlik alternatifi sunan Bolu gelinlik mağazalarının başında geliyor. Modaevimize geldiğinizde birbirinden büyüleyici prenses kesim, A kesim, hakim yaka gelinlikler ve tesettür gelinlik modellerimiz arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Sizi bu özel gününüzde zarif bir prenses dönüştürmek için güpürler, danteller, tüller ve satenler kullanıyor, taş işlemelerle ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Gelinlik, tesettür gelinlik, bindallı ve kınalık elbiselerimizin yanı sıra porselen makyaj ve tesettür gelin başı tasarımı gibi farklı ayrıcalıklar da sunuyoruz. Gelinliğinize karar verdikten sonra prova aşamalarında nasıl bir makyaj istediğinizi belirleyebiliriz. Elbette saçınız da çok önemli bir detay. Tarzınıza uygun bir makyaj ve saç modeliyle güzelliğinizi tamamlıyoruz. Ayrıca duvak, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi ve şapka tasarımlarımız da bulunuyor.

Setr-i Nur Gelinlik markasının farkını ve güzelliğinize kattığı zarafeti yaşamak her gelinin hakkı. Başarımızın sebebi, hem gelinlik hem de tesettür gelinlik modellerimiz ve muhteşem bir el işçiliği ile özenle hazırladığımız özel dikim tasarımlarımızın kusursuzluğudur. Siz de şanslı gelinlerimiz arasına girmek isterseniz sayfadaki formu doldurarak bilgi alabilir veya iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Karamanlı Mah D-100 Karayolu Üzeri No:154A 14100 Merkez Bolu

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.