Gelin Saçı ve Makyajı

Gaziemir Gelin Saçı ve Makyajı

Gaziemir M & A Stil Kuaför

5.000-7.500 TL

Gaziemir Kuaför Hatun & Berfin

7.500-10.000 TL

Gaziemir Noss Kuaför

2.500 TL'den az

Gaziemir Elitte Kuaför

2.500 TL'den az

Gaziemir Mira Kuaför

7.500-10.000 TL

Gaziemir Ş&C Kuaför

2.500-5.000 TL

Gaziemir Gülçin Kuaför

2.500 TL'den az

Gaziemir Selman Kuaför

7.500-10.000 TL

Gaziemir Cess Kuaför ve Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Gaziemir Kuaför Onur

7.500-10.000 TL

Gaziemir Black White Kuaför

7.500-10.000 TL

Gaziemir Kuaför İsmail & Caner

2.500 TL'den az

Gaziemir Kuaför Yunus Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Gaziemir Kuaför Savaş

2.500-5.000 TL

Gaziemir Cennet Kuaför

7.500-10.000 TL

Gaziemir Kuaför Yeliz

2.500 TL'den az

Gaziemir Harun Kuaför

2.500 TL'den az

Gaziemir Kuaför Ali Göktaş

2.500 TL'den az

Gaziemir Flora Kuaför & Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Gaziemir ESS Kuaför

2.500 TL'den az

Gaziemir Ersin Kuaför

2.500-5.000 TL

Gaziemir Moss Kuafor Gaziemir

7.500-10.000 TL

Gaziemir Lale Kuaför Nurcan Çetinkaya

7.500-10.000 TL

Gaziemir Vizyon Kuaför

7.500-10.000 TL

Gaziemir Özlem Kuaför Sarnıç

2.500 TL'den az

Gaziemir Nefertity Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Gaziemir Afrodit Kuaför Gaziemir

7.500-10.000 TL

Gaziemir Kuaför Yunus

5.000-7.500 TL

Gaziemir Mustafa İmbatesen Kuaför

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziemir Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir’de düğün sürecinizin tatlı telaşında yanınızda olmak isteyen birçok kuaför Gaziemir’de hizmet veriyor. Gelin saçı ve makyajı alanında özel eğitimler almış olan tecrübeli uzmanlar, hayallerinizi süsleyen gelin görüntüsüne ulaşmanız için hizmet veriyor. Saç ve makyaj hizmetleri dışında isteyebileceğiniz bakım hizmetleri de çoğu Gaziemir kuaför salonunda karşınıza çıkabiliyor.

Düğünlerinden önce saçlarını değiştirmek isteyen gelinler kesim, komple boyama, dip boyası, ombre, röfle, balyaj ve perma uygulamaları için Gaziemir’deki kuaförlere yöneliyor. Saçınız istediğiniz model için kısaysa isteğiniz üzerine kaynak, çıt çıt ve peruk uygulaması yapan kuaförler de bulunuyor. Ancak uzman kuaförler saçınızın tipi ve uzunluğu ne olursa olsun konuklarınızın gözlerini alamayacağı gelin saçları yaratabiliyor.

Gaziemir kadın kuaförleri, istediğiniz gelin makyajını da hayata geçirebiliyor. Uzmanlar porselen makyaj ve benzeri kapatıcı gücü yüksek olan makyajlardan önce sundukları cilt bakımı hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyor. Cilt bakımının yanı sıra el/ayak masajı ve manikür/pedikür gibi uygulamalar de Gaziemir kuaförlerinde bulabileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor.

Gaziemir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gaziemir kuaför tavsiyesi arayan gelinlerin önemsediği bir kriter de ödeyecekleri fatura oluyor. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü Gaziemir kuaför fiyatları oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor. Bu sayede bütçeniz ne olursa olsun istediğiniz kuaförü bulabiliyorsunuz. Sarnıç Mahallesi’nde bulunan kuaförler uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Bütçeniz daha yüksekse Gazikent ve Atıfbey kuaförlerine yönelebilirsiniz.

Çoğu Gaziemir kuaförü size ücretsiz prova hizmeti sunuyor. Bu sayede faturanız için endişelenmeden seçtiğiniz saç ve makyaj tarzlarını deneyerek seçiminizden emin olabiliyorsunuz. Size sağlanan farklı tasarruf opsiyonları da bulunabiliyor. Örneğin; çoğu salonda erken randevu ve peşin ödeme durumunda indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Birçok salonda alacağınız gelin paketleri ile birlikte özel hizmet kampanyalarıyla karşılaşabiliyorsunuz.

Gaziemir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Merkezi konumu ile Gaziemir en iyi kuaförlere rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlıyor. Düğün mekanınıza yakın bir kuaför tercih etmek, zaman kazanmanız açısından oldukça önemli bir yer tutuyor. Konumu nedeniyle birçok çiftin Gazikent bölgesindeki kuaförlere yöneldiğini görüyoruz. Seçeceğiniz kuaförün trendleri yakından takip etmesi de seçim sürecinde dikkat etmeniz gereken bir özellik oluyor.

İzmir kuaförleri ve güzellik salonları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri randevu gereklilikleri diyebiliriz. Çoğu salon randevu sistemiyle çalışıyor. Salonlarda alacağınız hizmetler için uzmanlarla en az 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. Düğün mekanı veya evinizde alacağınız hizmetler için ise bir ay öncesinden randevu almanız istenebiliyor.

Gaziemir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gaziemir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gaziemir gelin saçı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Merkez Mahallesi’nde bulunan salonlar cep dostu rakamları ile sıklıkla tercih ediliyor. Seçeceğiniz gelin saçı modeli faturanızı etkileyen en büyük etmenlerden biri oluyor. Su dalgası, ince bukle, maşalı ve fönlü modellerin topuz ve örgülü tarzlara göre daha uygun fiyatlardan başladığını görüyoruz.

Uzmanlardan alacağınız hizmetler ödeyeceğiniz fiyatları etkileyebiliyor. Yalnızca saç tasarımı yaptırmak saç kesimi ve boyama işlemleri içeren paketlerden daha tasarruflu oluyor. Gaziemir salonlarında yaptırabileceğiniz keratin saç bakımı ve benzeri uygulamalar da genellikle ekstra hizmet olarak faturanıza yansıyabiliyor. Gaziemir’deki birçok salon uygun fiyatlar karşılığında damat tıraşı ve saç tasarımı hizmeti de verebiliyor.

Gaziemir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Bulunduğunuz bölgeye göre değişebilen Gaziemir gelin makyajı fiyatları Sarnıç Mahallesi’nde oldukça uygun olabiliyor. Gazi Mahallesi’ndeki salonlarda alacağınız gelin makyajı hizmetleri ise daha yüksek bir bütçe gerektirebiliyor. Uzmanlar gelin makyajınız için dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyor. Ancak kullanılan malzemelerin markaları da ücretlendirmenizi etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Tercih edeceğiniz gelin makyajı tarzı farklı miktarlarda malzeme ve işçilik gerektirdiğinden farklı şekilde fiyatlandırılabiliyor. Örneğin; günlük makyajınıza daha yakın olan sade ve soft makyajlar genellikle yansımalı, parlak, renkli ve ihtişamlı tarzlardan daha uyguna gelebiliyor. Takma kirpik hizmetinden yararlanmak istediğiniz takdirde de bu ek hizmet için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Gaziemir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları