Moss Kuafor Gaziemir

E-posta Gönder

  • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Moss Kuafor Gaziemir Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Moss Kuafor Gaziemir Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Moss Kuafor Gaziemir Sık Sorulan Sorular

Moss Kuafor Gaziemir gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Moss Kuafor Gaziemir gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Moss Kuafor Gaziemir gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Moss Kuafor Gaziemir gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Moss Kuafor Gaziemir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Moss Kuafor Gaziemir şehir dışında hizmet veriyor.


Moss Kuafor Gaziemir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Moss Kuafor Gaziemir ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Moss Kuafor Gaziemir Hakkında

Bir kadının güzelliğini ortaya çıkaran şüphesiz ki iyi yapılmış bir saç ve makyajdır. Siz de hayatınızın en güzel gününde davetlilerinizin hayran bakışlarını üstünüze toplamak istiyorsanız, gelin Moss Kuaför Gaziemir’in tecrübeli ekibine güvenin ve kusursuz bir görüntüye kavuşun.

Biz uzun yıllardır kuaför sektöründe bulunan, yenilikçi ve profesyonel bir ekibimiz. Düğün gününüzde her detayıyla içinize sinen bir görüntüye kavuşmanız için zevklerinizi, beklentilerinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Gelin saçı yapımında düğün mekanından, yüz hatlarına kadar pek çok faktör etkilidir. Size ve hayallerinize en uygun saç modelini bulduktan sonra özenle çalışmaya başlıyoruz. Saça zarar vermeyecek, kaliteli dünya markaları kullanıyoruz. Böylelikle düğün saçınızın doğal görünümüyle ışıldamasını sağlıyoruz. Düğününde gösterişli bir görüntü yakalamak isteyen gelinlerimiz için ihtişamlı modellerden, sadelikten yana olan gelinlerimiz için zarif su dalgalarına kadar dilediğiniz her tarza uygun saç modelleri yapabiliyoruz. Saçlarınıza farklı aksesuarlarla bambaşka bir hava da katabiliyoruz. Kır düğünleri için oldukça tercih edilen çiçekli taçlardan, daha ihtişamlı otel düğünleri için tercih edebileceğiniz taş ve inci detaylı aksesuarlara kadar çeşit çeşit aksesuarlarımız bulunuyor. Son olarak saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için kaliteli ve doğal görünümlü saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra yüz şeklinize, saçlarınıza ve gelinliğinize en uygun makyajı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Kaliteli baz ürünleri kullanarak makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Düğün gününüz boyunca güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için makyaj ürünlerinde de kalıcılığı yüksek, dünya markalarını kullanıyoruz.

Moss Kuaför olarak hayatınıza güzellik katmakta üstümüze yok. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Moss Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.