Moss Kuafor Gaziemir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Moss Kuafor Gaziemir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Moss Kuafor Gaziemir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Moss Kuafor Gaziemir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Moss Kuafor Gaziemir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Moss Kuafor Gaziemir Hakkında

Bir kadının güzelliğini ortaya çıkaran şüphesiz ki iyi yapılmış bir saç ve makyajdır. Siz de hayatınızın en güzel gününde davetlilerinizin hayran bakışlarını üstünüze toplamak istiyorsanız, gelin Moss Kuaför Gaziemir’in tecrübeli ekibine güvenin ve kusursuz bir görüntüye kavuşun.

Biz uzun yıllardır kuaför sektöründe bulunan, yenilikçi ve profesyonel bir ekibimiz. Düğün gününüzde her detayıyla içinize sinen bir görüntüye kavuşmanız için zevklerinizi, beklentilerinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Gelin saçı yapımında düğün mekanından, yüz hatlarına kadar pek çok faktör etkilidir. Size ve hayallerinize en uygun saç modelini bulduktan sonra özenle çalışmaya başlıyoruz. Saça zarar vermeyecek, kaliteli dünya markaları kullanıyoruz. Böylelikle düğün saçınızın doğal görünümüyle ışıldamasını sağlıyoruz. Düğününde gösterişli bir görüntü yakalamak isteyen gelinlerimiz için ihtişamlı modellerden, sadelikten yana olan gelinlerimiz için zarif su dalgalarına kadar dilediğiniz her tarza uygun saç modelleri yapabiliyoruz. Saçlarınıza farklı aksesuarlarla bambaşka bir hava da katabiliyoruz. Kır düğünleri için oldukça tercih edilen çiçekli taçlardan, daha ihtişamlı otel düğünleri için tercih edebileceğiniz taş ve inci detaylı aksesuarlara kadar çeşit çeşit aksesuarlarımız bulunuyor. Son olarak saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için kaliteli ve doğal görünümlü saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra yüz şeklinize, saçlarınıza ve gelinliğinize en uygun makyajı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Kaliteli baz ürünleri kullanarak makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Düğün gününüz boyunca güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için makyaj ürünlerinde de kalıcılığı yüksek, dünya markalarını kullanıyoruz.

Moss Kuaför olarak hayatınıza güzellik katmakta üstümüze yok. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Moss Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.