Ersin Kuaför

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ersin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ersin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ersin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ersin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ersin Kuaför Hakkında

Yeterince uzun zamandır güzellik sektörünün içerisindeyiz ve kaliteli kuaförlük hizmetlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Salonumuz Ersin Kuaför Gaziemir‘in merkezinde bulunuyor ve burada işini ciddiyetle yapan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bir kuaför salonundan kişisel bakım ve güzellik adına beklenebilecek, saça ve makyaja dair tüm hizmetlere bünyemizde yer veriyoruz. Örnek vermek gerekirse; kesim, boncuk kaynak, fön, perma, dip ve tüm boya, renklendirme, ışıltı, ombre, röfle, balyaj, manikür ve pedikür, cilt bakımı ve saç bakımı gibi uygulamalarımız mevcut.

Kısa bir giriş yaptıktan sonra asıl merak ettiğiniz konuya gelmek istiyoruz, salonumuzda düğün, nişan ve kına gecesi gibi özel gün organizasyonları için gelinlerimizi ağırlıyoruz. Şimdiye dek de sayısız gelinimizle bir araya geldik ve onların hayallerini gerçekleştirerek istedikleri görünümlere kavuşmalarını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Ne kadar heyecanlı olduklarını, belki endişelendiklerini ve stres yaptıklarını da biliyoruz ve onları rahatlamak için gerekeni yapıyoruz.

Gelinlerimizin saç ve makyajlarını hem isteklerine uygun hem de düğün konseptleri ve mekanlarına uyum sağlayacak şekilde yapıyoruz. Saç tasarımı için eğer belirli bir modele karar vermişlerse diledikleri modeli günün modasını yakalayan modern çizgilerle birleştiriyoruz. Ayrıca varsa taç, toka, saç aksesuarı ve duvaklarını da sağlam olacak şekilde takıyoruz.

Sıra geldi makyaja, görünümü tamamlayan ve olmazsa olmazlardan biri olan bu işlem için salonumuzun yetenekli makyözünü görevlendiriyoruz. Kendisi gelinimizin isteklerini dinleyip ten rengini ve yüz hatlarını dikkate alarak profesyonel bir makyaj uygulamasını başarıyla yapıyor. Gelinimizin güzelliğini ortaya çıkarırken abartıdan uzak, özenli ve doğal görünmesini de sağlıyoruz.

İzmir Gaziemir kuaför salonları arasında yapacağınız seçimde gönlünüz bizden yanaysa yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.