Kuaför İsmail & Caner

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför İsmail & Caner Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför İsmail & Caner Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför İsmail & Caner Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför İsmail & Caner Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10-15

Kuaför İsmail & Caner Hakkında

Uzun yıllar faklı salonlarda çalıştıktan sonra birkaç yıl önce kendi markamızı yaratmaya karar verdik! Kuaför İsmail & Caner markasının altında 4 kişilik profesyonel ekibimizle faaliyet göstermeye başladık. Salonumuzu ziyaret ettiğiniz her günü özel kılmak için güzelliğinize ışık tutacak çalışmalar yaptık. Şimdi sizin de mutlu başlangıçlarınız, güzel anlarınız, nişan ve düğün günleriniz için salonumuzda keyifli hazırlıklara ev sahipliği yapmak istiyoruz.

Gelin, hazırlıklara düğün öncesi başlayalım! Bu sayede yenilenen imajınız veya değişiminiz için saç uygulamaları için yeterli vakte sahip olabiliriz. Güçlü ve parlak saçlar için yaptığımız bakım ile başlayan yenilenme yerine; ombre, sombre, balyaj, röfle, Brezilya fönü, saç kesimi, renk değişikliği veya kaynak işlemleri tercih edebilirsiniz. Tüm bu uygulamalara ihtiyaç duymazsanız, gelin saçı tasarımıyla harekete geçebiliriz. Ancak her görüşmemiz ve sizinle özel olarak ilgilenmek için randevu sistemiyle çalıştığımızı da bilmelisiniz.

Kuaför İsmail & Caner Gaziemir’de düğün günü sunduğumuz hizmetleri merak ediyorsanız, anlatalım: Daha önceden yaptığımız saç modeli tasarımı için harekete geçiyoruz. Topuz, örgü veya dalgalı modeller için maşa yaparak ilk adımı atıyoruz. Bir sonraki adım ise, makyaj uygulamaları için temizlenmiş cildinize uygulanan baz oluyor. Böylelikle makyajınız için cilt yapınıza uygun seçtiğimiz kaliteli ürünlerle çalışmalarımıza başlıyoruz. Güzelliğinize ışık tutmak için doğru renk uygulamalarını yapıyor, doğal bir makyajla göz alıcı zarafetinizi ortaya çıkarıyoruz. Saçınızı tamamlayarak duvak ve aksesuarlarla şıklığınızı tamamlıyoruz. Siz de İsmail Bey ve Caner Bey yönetimindeki ekibimizle çalışmak isterseniz, düğün günü 10 ila 15 kişiyi ağırladığımızı da bilmelisiniz.

Gaziemir kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, iletişim formumuzu doldurmalısınız. Bu sayfa üzerinde yer alan form aracılığıyla ekibimizle tanışabileceğinizi, fiyat teklifleri ile randevu da alabileceğinizi söylemeden geçmeyelim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.