Selman Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Selman Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Selman Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Selman Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Selman Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Selman Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selman Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Selman Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selman Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Selman Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selman Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Selman Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selman Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selman Kuaför Hakkında

Evlilik hazırlık süreci çoğu zaman gelin adayının telaşlandığı, çok sayıda detayla aynı anda uğraşması gereken heyecanlı bir dönem olarak yaşanıyor. Profesyonel ekibimizle birlikte Kuaför Selman’da tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünerek isteklerinizi hayata geçiriyoruz. Hayatınızın bu en mutlu gününde hizmet kalitemizle farkımızı ortaya koymak, saçlarınızı ve makyajınızı uzman ekibimizle birlikte tasarlamak istiyoruz.

Uzun zamandır İzmir’de başarılı bir şekilde güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayını ağırladığımız güzellik merkezimizde saç kesimi, mikro kaynak, estetik renklendirme, ombre, sombre ve kişisel bakım hizmetleri veriyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek size en çok yakışacak tarzlara birlikte karar veriyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm güzellik trendlerini yakından takip ederek çalışmalarımızda mutlaka yer veriyoruz.

Düğününüzden önce sizi tanışmak ve beklentilerinizin neler olduğunu öğrenmek için kuaför salonumuza davet ediyoruz. Söylediklerinizi ilgiyle dinliyor, tarzınızı anladıktan sonra size yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. Her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilendiğimiz kuaför salonumuzda kaliteli malzemeler kullanarak hem sağlığınızı koruyor hem de yaptığımız tüm uygulamaların kalıcılı olmasını sağlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını başarıyla yapıyoruz. İster internette gördüğünüz bir görsel isterseniz de bizim daha önce yaptığımız çalışmalardan biri olsun bizim için fark etmiyor. Sizin içinize hangi model siniyorsa onu başarıyla uyguluyoruz. Makyaj aşamasında ise önceliğimiz pürüzsüz bir görüntüye ulaşmanızı sağlamak olduğu için ten renginize uygun kapatıcılığı yüksek bir fondöten tercih ediyoruz. Makyajınızı yaptıktan sonra sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Gaziemir kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız Selman Kuaför’de hayalini kurduğunuz gelin olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atıfbey Mah. 6.Sk. No:3/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Selman Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.