Kuaför Ali Göktaş

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Ali Göktaş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Ali Göktaş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ali Göktaş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ali Göktaş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Ali Göktaş Hakkında

Düğününüz için gerekli tüm hazırlıkları bir bir tamamlamaya başladınız. Düğün mekanınız seçildi, konseptiniz belirlendi, davetiyeler basıldı, fotoğrafçıyla anlaşıldı ve sıra geldi, bu özel gününüzde sizi bir prensese dönüştürecek kuaförü bulmaya! Tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz ve İzmir Gaziemir kuaför salonları arasında, Ali Göktaş Kuaför ailesi olarak siz değerli gelinlerimize benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Gelin saçı ve makyajı, gelinliği ve güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan ikisidir. Düğün gününüzde, muhteşem bir saç ve makyaja sahip olmak istediğinizi çok iyi biliyoruz ve sizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz! İlk olarak, sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğününüz hakkındaki detayları ve gelinliğinizin modelini öğreniyoruz. Yüz şeklinizi ve diğer tüm ayrıntıları göz önüne alarak, sizin için bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz. Önceliğimiz her zaman, memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak.

Saçlarınız kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz fark etmeksizin, nasıl bir yapıda olursa olsun, kusursuz bir şekil vereceğimize emin olabilirsiniz. Saç modelinizi uyguladıktan sonra, gece boyu kalıcı olması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınızda genellikle, doğal renk tonlarını kullanıyoruz. Kusursuz bir ten yaratıyoruz ve buğulu bir göz makyajıyla etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Sonrasında, tüm görünüme uygun renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıcalıklarımızdan yararlanmak, gelin saçı makyajı fiyat bilgisi edinmek ve hizmetlerimiz hakkındaki detayları öğrenmek için, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.