Kuaför Onur

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Kuaför Onur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Onur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Onur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Onur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Onur Hakkında

Ömrünüzün sonuna kadar hatırlayacağınız düğününüze nasıl hazırlanacağınız ve bu özel günde nasıl görüneceğiniz çok önemli! Tekrarı olmayan bu anlarda tüm davetlilerinizi etkilemek isteyeceğinizi biliyoruz. Biz Kuaför Onur olarak tüm tecrübelerimizi size aktarmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırız, ya siz?

1993 senesinden beri bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Açıldığımız günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden bir an olsun uzaklaşmadık. Her konuğumuzun istek ve ihtiyaçlarına öncelik verdik, profesyonel hizmetimiz, güler yüzlü ev sahipliğimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile beklentilerini en iyi şekilde karşıladık. Bu yüzden Gaziemir kuaförleri arasında uzun zamandır gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar renklendirme, kesim, mikro kaynak, perma, balyaj, röfle, fön, ombre ve sombre gibi işlemleri sayısız kez gerçekleştirdik. Uzmanlığımız ve bilgi birikimlerimizi kullanarak bu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacağız.

Makyaj ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Her sene değişen trendler ve modaya hakim oluyor, göz renginiz, ten renginiz ve yüz hatlarınızı da ön planda tutarak en uygun modeli belirliyoruz.

Kuaför Onur olarak bunun bilincinde oluyor, tüm ekibimiz ile birlikte tüm günü size ayırabiliyoruz. Bu değerli anlarda sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir haberimiz var. Toplamda 15 kişiye kadar hizmet verebiliyor, salonumuzu tercih eden herkesi buradan kusursuz bir güzellik ile uğurluyoruz.

Düğününüz hafta sonu ise doğru yerdesiniz! Yalnızca salı günü hizmet vermiyor, cumartesi ve pazar günleri dahil olmak üzere haftanın 6 günü kapılarımızı siz değerli gelin adaylarımıza açıyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve kuaför tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelin, bu özel günde bizim de bir imzamız olsun!

İletişim

 • Adres:

  Atıf Bey Mah. 56. Sokak No:13/B GAZİEMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Onur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.