Kuaför Yeliz

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Yeliz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Yeliz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Yeliz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Yeliz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Yeliz Hakkında

Kuaför Yeliz ailesi olarak Gaziemir’de uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. En şık saç tasarımları ile doğal makyaj uygulamalarıyla düğün günü güzellik uygulamaları için bölgede sıklıkla tercih ediliyoruz. Hayallerinizi kurduğumuz o çok özel anlarda şıklığınıza güzelliğinizle ışık tutmak için çalışıyoruz. Her anınızı benzersiz kılmaya odaklanıyor, bunun için hak ettiğiniz gibi bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Zaten bunun için yıllardır eğitimler alıyor, kendimizi durmadan geliştiriyor ve yeniliyoruz. Profesyonel ekibimizle ayrıcalıklı hizmetin ve kalitenin de adresi oluyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Kaliteli ürünleri seçmek ve salonumuzda hijyenik bir ortam sağlamak işimizdeki ilk öncelik. Çünkü güzelliğiniz için sağlık büyük önem taşıyor. Yeliz Kuaför Salonu’nda gelinlerimize en iyi hizmeti sunmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede ilk görüşmemizi düğün öncesi planlama için düzenliyoruz. Hayal ettiğiniz saç modeli hakkında hoş bir sohbet ediyor, makyaj uygulamalar için cilt yapınızı inceliyoruz. İsteklerinize bağlı olarak plan yapıyor, düğün öncesi uygulama süreci veya prova gibi hizmetler de sunuyoruz.

Düğün öncesi uygulama sürecinde; yenilenme sıklıkla tercih ediliyor. Saç bakımı ile güçlü ve sağlıklı bir görüntüye sahip olmayı her kadın istiyor. Renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj, kesim ve kaynak işlemleriyse düğün öncesi imaj değiştirmek isteyenlere tavsiye ediliyor. Böylelikle sıra saç tasarımına geliyor. Her topuz, örgü ve dalgalı saç modeline hakim ekibimiz yüz hatlarınıza uyan modeli tasarlıyor. Yüz hatlarınız kadar stilinize ve gelinlik yaka kesiminize de uyumlu bir model olması önemli. Makyajınız da prova da olduğu gibi doğal ve aydınlık bir şekilde yapılıyor. Canlı cildiniz ve parlak saçlarınızla gecenin yıldızı olmak için artık hazırsınız!

Siz de Gaziemir kuaför salonları içinden Kuaför Yeliz’i tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.