Kuaför Hatun & Berfin

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Hatun & Berfin Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Hatun & Berfin Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hatun & Berfin Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hatun & Berfin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hatun & Berfin Hakkında

Yıllardır Kuaför Hatun & Berfin markası altında Gaziemir’de faaliyet gösteriyoruz! Güzel kadınların tercihi olan salonumuzda her zaman hijyenik ve kaliteli hizmetin adresi oluyoruz. Profesyonel ekibimizin ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla hayallerinizi süslüyor, güzelliğinize ışık tutmak için büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Heyecanını kaybetmeden her gün aynı özenle çalışan ekibimizle mesleki öğrenmeye de devam ediyor, hak ettiğiniz kalite ile hizmet sunuyoruz. Gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamalarıyla ışığınızı ortaya çıkarmak için de hazırız!

Gelin, düğün günü şıklığı için sizi heyecanlandıran önemli detaylardan söz edelim: Hazırlıklara düğün öncesi başlayarak her günü planlıyoruz. Ön görüşmede hayal ettiğiniz saç modeli üzerine konuşuyor, makyaj uygulamaları için gerekli ürünleri seçiyoruz. Makyaj malzemesi seçiminde en çok kaliteye önem veriyoruz. Kaliteli ürünlerle makyaj uygulamaları yaptığımızda gece boyunca kalıcılık sağlıyor, güzelliğinize ışık tutuyoruz. Bu sayede cilt sağlığınızı da koruyor, güzelliğinize etki ederken sağlığınızı da riske atmıyoruz.

Bir diğer konu tasarım süreci oluyor. Türban veya saç tasarımı için istediğiniz modeli seçtiğimiz için düğün günü çok daha kolay hazırlıklara başlayabiliyoruz. Dağınık, topuz veya örgü modellerin hemen hepsi özelinde yetenekli ekibimiz sayesinde şıklığınızı tamamlıyoruz. Çünkü şıklığınızın bir parçası olan duvak ve saç aksesuarlarıyla işlemler yapıyoruz. Tasarladığımız saçı beğeneceğinizden, yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize yakışacağından emin oluyoruz. Arzu ederseniz, saç ve makyaj için prova da düzenleyerek düğün öncesi her konuda fikirlerinizi netleştiriyoruz.

Bu arada Kuaför Hatun & Berfin Gaziemir Salonu’nda düğün öncesi yaptığımız çalışmalarda imaj yenilemeyi de tercih edebilirsiniz. Renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj, kesim ve kaynak gibi uygulamalarla tarzınızı şıklığınıza yansıtabiliyoruz.

Acele edin, fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için Kuaför Hatun & Berfin iletişim formunu doldurabilirsiniz. Gaziemir kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.