Black White Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Black White Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Black White Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Black White Kuaför Sık Sorulan Sorular

Black White Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Black White Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Black White Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Black White Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Black White Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Black White Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Black White Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Black White Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Black White Kuaför Hakkında

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda bugüne kadar sayısız gelin adayının düğünleri için saç ve makyaj tasarımı yapmanın tarifsiz memnuniyetini yaşıyoruz. İzmir’de Black White Kuaför ismiyle alanımızda başarılı bir şekilde faaliyet sürdürüyoruz.

Profesyonel ama aynı zamanda güler yüzlü bir şekilde size hizmet veriyoruz. Kaliteyi her zaman önceliğimiz yaparak sunduğumuz hizmetlerde de sizi memnun etmek üzerine yoğunlaşıyoruz. Düğün öncesi kuaför salonumuzu ziyaret ettiğinizde sizinle hem tanışıyor hem de bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Düğün günü kaç kişilik bir grupla geleceğinizi öğreniyoruz. Dilerseniz yakınlarınızla birlikte salonumuzda hizmet alabilir ve aynı anda hazırlıklarınızı bitirebiliriz. Gelin saçınızın nasıl bir model olacağı konusunda kararsızsanız daha önce yaptığımız tasarımları size göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Gelinliğinizin modeli ve düğün mekanınızın neresi olacağı gibi konularda saçınızın modelinin nasıl olacağı konusunda bize yol gösteriyoruz. Sıkı ya da dağınık topuzlar, salık, örgü veya kıvırcık saç modellerini tercihiniz doğrultusunda uyguluyoruz. Sprey sıkarak da uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Makyaj konusunda ise yine alanında uzman arkadaşlarımızın öncülüğünde bir hizmet sunuyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaran bir makyaj stili uygulayarak etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Cilt tipinizi analiz ederek makyaj yapıyor ve makyajın size zarar vermesini önlüyoruz. Kaliteli ürünlerden oluşan makyaj malzemelerimizle makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlayarak gecenin sonunda bile sanki az önce Black White Kuaför İzmir’den çıkmışsınız gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Mutluluğun sizi güzelleştirdiğini biliyoruz. Ufak dokunuşlarla ışıltınızı daha da çoğaltmak ve göz önüne çıkarmak için çalışıyoruz. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu Black White Gaziemir için doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gazi, 25/1. Sk. No:9, 35410 Gaziemir/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Black White Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.