Cennet Kuaför

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cennet Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cennet Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cennet Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cennet Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Cennet Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz ile dünyaevine girmek için artık az bir zaman kaldıysa ve siz de düğününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizin hayalini kuruyorsanız sizi Cennet Kuaför’e bekliyoruz! Tarzınızı ve zevkinizi ön planda tutarak pek çok model önerisi sunacak, kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacağız.

Kendimizi sürekli geliştiriyor, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gaziemir kuaförleri arasında adımızı sıklıkla duyurmak için kuaförlük mesleği ile ilgili çeşitli belgeler ve uzmanlıklar alıyoruz. En yeni gelişmeleri ve trendleri yakından takip ediyor, moda ile içli dışlı oluyoruz. Bu sayede de bizi tercih eden gelin adaylarımızın tüm istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Gelin saçı ve makyajınıza karar veremediyseniz sakın kaygılanmayın. Saç uzunluğunuza, saç renginize, gelinliğinize, duvağınıza, yüz hatlarınıza, göz renginize ve ten renginize uyumlu olacak bir saç ve makyaj seçmeyi arzuluyoruz. Bu sayede de tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak için gereken her şeye sahip oluyorsunuz. Saç ve makyaj provaları yaparak içinizin rahat olmasını sağlıyor, her işlemi istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Bugün sizin gününüz, her detay düşlediğiniz gibi olacak!

Salonumuzda kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerimizin tümü için sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Kalite ve sağlık açısından onaylı bu ürünlerimiz ile size layık olacağımızdan eminiz.

Aldığımız belgeler, sahip olduğumuz uzmanlıklar ve kazandığımız tecrübeler ile saç ve makyaj dışında manikür, pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda kalıcı kaş ya da kaş silme işlemlerini de son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Albay Karaoğlanoğlu Caddesi Gazi Mahallesi No:41/A Gaziemir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.