Cennet Kuaför

E-posta Gönder

  • Gaziemir, İzmir.

Ekiple Tanışın

Cennet Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Cennet Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cennet Kuaför Sık Sorulan Sorular

Cennet Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cennet Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Cennet Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cennet Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Cennet Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cennet Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Cennet Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cennet Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cennet Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz ile dünyaevine girmek için artık az bir zaman kaldıysa ve siz de düğününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizin hayalini kuruyorsanız sizi Cennet Kuaför’e bekliyoruz! Tarzınızı ve zevkinizi ön planda tutarak pek çok model önerisi sunacak, kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacağız.

Kendimizi sürekli geliştiriyor, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gaziemir kuaförleri arasında adımızı sıklıkla duyurmak için kuaförlük mesleği ile ilgili çeşitli belgeler ve uzmanlıklar alıyoruz. En yeni gelişmeleri ve trendleri yakından takip ediyor, moda ile içli dışlı oluyoruz. Bu sayede de bizi tercih eden gelin adaylarımızın tüm istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Gelin saçı ve makyajınıza karar veremediyseniz sakın kaygılanmayın. Saç uzunluğunuza, saç renginize, gelinliğinize, duvağınıza, yüz hatlarınıza, göz renginize ve ten renginize uyumlu olacak bir saç ve makyaj seçmeyi arzuluyoruz. Bu sayede de tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak için gereken her şeye sahip oluyorsunuz. Saç ve makyaj provaları yaparak içinizin rahat olmasını sağlıyor, her işlemi istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Bugün sizin gününüz, her detay düşlediğiniz gibi olacak!

Salonumuzda kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerimizin tümü için sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Kalite ve sağlık açısından onaylı bu ürünlerimiz ile size layık olacağımızdan eminiz.

Aldığımız belgeler, sahip olduğumuz uzmanlıklar ve kazandığımız tecrübeler ile saç ve makyaj dışında manikür, pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda kalıcı kaş ya da kaş silme işlemlerini de son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Albay Karaoğlanoğlu Caddesi Gazi Mahallesi No:41/A Gaziemir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.