Klasik Gelin Arabası İzmir

E-posta Gönder

Klasik Gelin Arabası İzmir Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Klasik Gelin Arabası İzmir Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Klasik Gelin Arabası İzmir Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Spor araba, VIP araç

Klasik Gelin Arabası İzmir Hakkında

Düğününüzle ilgili tüm detayları ayrıntılı olarak planlarken elbette araba seçimi konusunda da titiz yaklaşacaksınız. İzmir’de hizmet verdiğimiz Klasik Gelin Arabası isimli firmamızla bugüne kadar pek çok çifte hizmet verdik. Dilerseniz şimdi sizin de mutluluğunuza şahit olmak isteriz.

İşimizi severek yapıyoruz. Önceliğimiz hem sizi memnun etmek hem de güvenilir bir hizmet almanızı sağlamak. Sıradanlıktan hoşlanmayan bir çiftseniz, doğru yerdesiniz. Nostaljik detayları seven, romantik unsurları ön planda tutmak isteyen tüm çiftlere hitap ediyoruz.

Sizinle davetinizden önce bir araya gelerek ön görüşmeler yapıyoruz. Bu ön görüşmeler esnasında hangi tarihte, kaç saatlik bir hizmet alacağınızı ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimizden de bahsederek sizi aydınlatıyoruz. Tecrübeli bir ekibiz. Size ihtiyaç duyacağınız her an yardım ediyoruz, beklentilerinizi eksiksiz karşılıyoruz.

Araç bakımlarımız her zaman zamanında tamamlanmış bir şekilde hizmet veriyoruz. Trafiğe çıkmaya uygun belgelerimiz ve güvenli sürüş ayrıcalığıyla eminiz ki siz de tıpkı diğer çiftlerimiz gibi bizimle çalıştığınıza memnun olacaksınız. Şoförlü araç kiralama hizmetimizin yanı sıra araç süsleme konusunda da size yardımcı oluyoruz. İstediğiniz ve düğün konseptinize uygun renklerle aracımızı süsleyerek size teslim ediyoruz. Şehir dışına da hizmet sunarak nerede olursanız olun hayallerinizi gerçekleştirmenize katkı sağlıyoruz. Sizden tek isteğimiz ise en az 2 hafta önce gibi bir zaman diliminde bize ulaşmanız ve araç kiralama konusunda yerinizi ayırtmanız.

Siz de İzmir Klasik Gelin Arabası kiralaması yapan şanslı çiftlerimizden biri olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve yaşamınızı unutulmaz hatıralar kazandırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.