Çağlayan Rent a Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Aliağa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Vip Gelin Arabası İzmir
14

Bornova

Vip Gelin Arabası İzmir

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Klasik Gelin Arabası İzmir
35

Konak

Klasik Gelin Arabası İzmir

800-1.000 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Çağlayan Rent a Car
11

Aliağa

Çağlayan Rent a Car

Hakkında

Vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Çağlayan OTOMOTİV oto kiralama rentacar Hizmetleri olarak uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik konumlarda hizmet vererek toplum için değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal yaratıcı ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla araç kiralama hizmeti sektöründeki yerini almıştır.

Müşterilerin, kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak bilgi ve tecrübelerimizi tüm imkan ve olanaklarımızı Türk ve Dünya işletmelerine sunmaktır.

Şirketimiz izmir merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları üzerine izmir adnan menderes havalimanı, olmak üzere bizzat kendi ekibi ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla, istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralayabileceğiniz gibi şirketlere yönelik uzun dönem operasyonel araç kiralamada şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Hedefimiz;

Çağlayan oto kiralama Hizmetleri Oto Kiralama da uluslararası bir marka olmak ve uluslararası oto kiralamada referans gösterilen bir güce ulaşmaktır.

İletişim

Ayhan Caglayan

  • Adres: Bahriye Üçok Mah. Atatürk Bulvarı No:32/B

Çağlayan Rent a Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!