Gelin Arabası İzmir

Çağlayan Rent a Car

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Çağlayan Rent a Car Hakkında

Vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Çağlayan OTOMOTİV oto kiralama rentacar Hizmetleri olarak uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik konumlarda hizmet vererek toplum için değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal yaratıcı ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla araç kiralama hizmeti sektöründeki yerini almıştır.

Müşterilerin, kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak bilgi ve tecrübelerimizi tüm imkan ve olanaklarımızı Türk ve Dünya işletmelerine sunmaktır.

Şirketimiz izmir merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları üzerine izmir adnan menderes havalimanı, olmak üzere bizzat kendi ekibi ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla, istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralayabileceğiniz gibi şirketlere yönelik uzun dönem operasyonel araç kiralamada şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Hedefimiz;

Çağlayan oto kiralama Hizmetleri Oto Kiralama da uluslararası bir marka olmak ve uluslararası oto kiralamada referans gösterilen bir güce ulaşmaktır.

İletişim

  • Adres:

    Bahriye Üçok Mah. Atatürk Bulvarı No:32/B

  • Haritadaki Konumu

    Çağlayan Rent a Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.