Ödemiş Gölland Düğün Salonları

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Ödemiş Rüya Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ödemiş Güven Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Ödemiş Ecenaz Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Ödemiş Sultan Konağı Kına

100 - 350 Kişi
20.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Ödemiş Düğün Salonları

İzmir Ödemiş’te düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk mekan tercihlerinden biri düğün salonları oluyor. Hem çok sayıda seçenek bulabilmeleri hem de uygun fiyatlarla karşılaşmaları bu kararlarını etkileyen nedenlerin başında geliyor.

Ödemiş kapalı düğün salonlarının kapasiteleri 200 kişiden başlıyor ve bu rakam 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Ödemiş’teki düğün salonlarında organizasyonlar kapalı alanlarda yapılıyor. Ancak bazı mekanların kokteyl için kullanılabilecek bahçe, teras gibi alanları da bulunuyor.

Düğün salonlarında yemeksiz ve yemekli düğünler yapılabiliyor. Yemeksiz düğünlerde; davetlilere kuru pasta, çerez, meşrubat ve pasta gibi ikramlıklar sunuluyor. Yemekli düğünlerde ise başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek, tatlı ve meşrubattan oluşan bir menü ikram ediliyor.

Ödemiş düğün salonlarında, çiftler hazırlık odasında dinleniyorlar. Sonrasında da volkan şovları eşliğinde salona giriş yapıyorlar.

Ödemiş düğün salonlarının standart süslemeleri oluyor. Bazı mekanlar, çiftlere birden fazla süsleme alternatifi sunabiliyorlar. Mesela sandalyelerin hangi renkte kumaşla kaplanacağını siz seçebiliyorsunuz.

Düğün salonlarındaki masalar, çiçekler ve şamdanlarla donatılıyor.

Ödemiş düğün salonlarının yetkilileri, çiftlerin istediği tarihi alabilmeleri için düğünlerinden 1 sene öncesine kadar mekanla anlaşmalarını öneriyorlar. Eğer geç kaldığınızı düşünüyorsanız, yine de umudunuzu kesmeyin. Son anda iptal edilen düğünlerden açılan yerler işinize yarayabilir.

İzmir Ödemiş Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

Fotoğraf / Video: Ödemiş düğün salonlarının kendi bünyelerinde fotoğraf ekibi bulunuyor. Bu ekip düğününüzü başından sonuna kadar videoya kaydediyor. Aynı zamanda düğün esnasında devamlı olarak fotoğraflarınız çekiliyor. Davetlileriniz dilerse düğün esnasında fotoğrafların basılı hallerini satın alabiliyorlar. Tabii sonrasında tüm fotoğraflar ve videolar size teslim ediliyor.

Işık ve Ses Sistemleri: Düğün salonlarının kendilerine ait ışık ve ses sistemleri bulunuyor. Yani dışarıdan bunun için bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Hatta bazı Ödemiş düğün salonları, çiftlere özel ışık şovları bile yapabiliyorlar.

DJ / Orkestra: Ödemiş düğün salonlarının standart paketlerine genelde DJ ve orkestra da dahil oluyor. Canlı müzik eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebiliyor, sonrasında DJ performans ile kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Müzik ekibiyle düğünden önce görüşmeniz de mümkün. Hangi tarzda müzikler çalmalarını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Havalandırma / Klima: Kapalı düğün mekanları için en önemli detaylardan biri havalandırma. Ödemiş düğün salonları da bunun farkında olacak ki ferah bir ortam oluşturmak için havalandırma sistemlerine büyük bir özen gösteriyorlar.

Yemek Servisi: Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ödemiş düğün salonlarının neredeyse hepsi yemek servisi yapıyor. Menüyü önceden siz seçiyorsunuz. Seçtiğiniz lezzetlere birebir uyuluyor. Dilerseniz düğünden önce kokteyl menüsü sunmanız da mümkün.

Süsleme: Mekanlar, düğün paketleri dahilinde salon süsleme hizmetini de sunuyorlar. Bunun için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Ödemiş Düğün Salonu Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?

İzmir Ödemiş’teki düğün salonlarıyla görüşeceksiniz. Ancak hemen karar vermeyin. Dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Sizin için listeledik:

İzmir Ödemiş Düğün Salonları Fiyatları

Ödemiş’teki düğün salonlarının fiyatları, tarihe göre değişiklik gösteriyor. Şöyle ki hafta içi yapılan düğün organizasyonları, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Düğünler çoğunlukla yaz döneminde yapılıyor. Bu nedenle daha sakin olan kış döneminde fiyatlar neredeyse yarı yarıya düşüyor.

Gündüz yapılan düğünler, akşam saatlerinde yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Ödemiş düğün salonları, çiftlere toplam bir rakam veriyor. Bu rakam dahilinde de standart düğün paketlerindeki hizmetleri sunuyorlar. Ancak yemekli düğün yapmak isterseniz, o zaman durumlar değişiyor. Yemekli düğünlerde fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor.

Düğünden önce bahçede kokteyl yapmak istiyorsanız, bunun ücretlendirmesinin de ayrıca yapılacağını bilmelisiniz.

Ödemiş düğün salonu fiyatlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri tabii ki kişi sayısı. Davetli sayınız ne kadar yüksekse fiyat da aynı oranda artıyor. O nedenle düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı belirlemeli ve ona uygun bir salonla anlaşmalısınız.

Hepsinde olmasa da bazı düğün salonlarında alkollü içecek servisi yapılabiliyor. Bu durumda da fiyatlarda yükseliş oluyor. Limitli ve limitsiz seçeneklerine göre bir fiyat çıkarılıyor.

Ödemiş düğün salonları, zaman zaman Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunabiliyor. Sayfalarını takip ederseniz bu kampanyalı fiyatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

Düğün salonlarını tek tek gezip bilgi almak yerine firma listeleme sayfamızdan her detayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz yerler olursa sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz. Baktınız ki bütçenize uyuyor, o zaman görüşmeye gidersiniz.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları