Ecenaz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ecenaz Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ecenaz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Ecenaz Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ecenaz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ecenaz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ecenaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Ecenaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ecenaz Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ecenaz Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ecenaz Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ecenaz Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, nişan, parti, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Ecenaz Düğün Salonu Hakkında

Birgi gibi tarihi bir köyün yer aldığı İzmir’in Ödemiş ilçesinde yer alan işletmemiz düğün sektöründe faaliyet gösteriyor. İşletmemiz Ecenaz Düğün Salonu Ödemiş 2005 yılında faaliyete başlamıştır. 15 yıla yaklaşan hizmet hayatında pek çok düğüne ev sahipliği yapan işletmemiz, pek çok çiftin mutluluğuna ortak olmuştur. Çok fazla düğün organizasyonuna ev sahipliği yapan işletmemiz bu süreçte çok fazla tecrübe edinmiştir. Bir düğünde ne gibi aksilikler meydana gelebilir; bu aksiliklere karşı nasıl önlemler alınabilir konusunda yeterince deneyimliyiz.

Bu aksiliklerin en başında da olumsuz hava koşulları geliyor. Bu amaç ile 2011 senesinde açılır kapanır çatı sistemi yaptırarak hizmet vermeye devam ettik. Salonumuzu kışın tamamen kapalı bir alana çevirerek ısıtma sistemlerimiz ile ortam sıcaklığını istenilen sıcaklığa getirebiliyoruz. Böylece kır bahçemizdeki çimler üzerinde kışın da kır düğünü havasını yaşayabileceksiniz.

Çok geniş bir alana sahip olan düğün salonumuz yaklaşık olarak 3000 metre karelik bir alana kurulmuştur. Bir bu kadar da geniş alana sahip otopark alanımız da mevcut olup özel araçları ile gelecek misafirleriniz için geniş bir otopark alanı sağlamış oluyoruz.

Salonumuzu düğün için tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar ile geceye hazır hale getiriyoruz. Masa süslemelerinde gümüş detaylı şık şamdanlar ile vazgeçilmezlerimiz arasında. Masa örtü ve sandalye süslemelerinde istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

Düğün videonuzu çekmesi ve yine düğün fotoğraflarınızı çekmesi için anlaşmalı olduğumuz düğün fotoğrafçımız ile beraber çalışabilirsiniz.

Yemekli veya yemeksiz olarak tercih edeceğiniz düğününüz için kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuzu tercih edebilirsiniz. Bizim ile çalışmak düğün mekânınız olarak işletmemizi tercih etmek isterseniz bize ulaşabileceğiniz kaynak sayfa üzerinde yer alan form olacak. Forma bilgilerinizi girerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Süleyman Demirel Mah. Saraçoğlu Cad. No:100

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ecenaz Düğün Salonu Yol Haritası

Ecenaz Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zeynep

Düğün Tarihi: 16.08.2015


açık alan bir mekan ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet iyidi tercih sebebim geniş olması masa düzeni ve süslemler gayet şık ve yeterliydi ulaşımı rahat bir mekan ayrıca toplu taşıma mevcut görsellik açısından hoş bir mekan

Seyma

Düğün Tarihi: 18.07.2015


güzel bir yerdi kır düğünü olarak yeni yapılmış bir yerdi gelen davetliler çok beğenmişti süslemeri güzeldi ilgileri güzeldi ikramları lezzetliydi ulaşımı kolay otopark sorunu yok orkestra iyiydi 600-700 kişilik bir organizasyon için yeterli bir yer herkes çok güzeldi dedi masalar yuvarlaktı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.