Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova
Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....
100-700 Kişi
18.000 14.999 TL
İzmir Seyirtepe
5,0
(25 Yorum)
3. yıl
Karşıyaka
İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...
100-600 Kişi
55.000 30.000 TL
Grand Ege Düğün Salonları
4,7
(6 Yorum)
9. yıl
Çiğli
Hayatınızın en önemli ânlarından birinde Grand Ege Düğün Salonları kalitesini yaşamak ister misiniz? İzmir’in Çiğli ilçesinde, merkezi bir bölgede yer alan salonumuzu yakın zamanda yeniledik....
10-500 Kişi
20.000 15.000 TL

Diğer Firmalar

100-350 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-250 Kişi
10.000 TL'den az
50-400 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Karşıyaka
Henna Garden
100-625 Kişi
10.000 TL'den az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karşıyaka Düğün Salonları

Karşıyaka’da çiftlerin en çok tercih ettiği düğün mekanları arasında birbirinden şık düğün salonları yer alıyor. Hem her davetli sayısına uygun alan seçeneği sunması hem de uygun fiyatlı olması, düğün salonlarını popüler hale getiriyor.

Karşıyaka’da farklı özelliklere sahip birçok düğün salonu bulman mümkün. Özellikle Bostanlı düğün salonları, çiftlerin en çok araştırdığı seçenekler arasında.

İlçedeki düğün salonlarında 200 kişiden 1000 kişiye kadar davetli kapasitesine sahip düğün salonları bulunuyor. Düğün salonlarının birçoğunda teras, bahçe gibi açık alanlar da bulunuyor. Eğer karşılama kokteyli yapabileceğiniz bir mekan arıyorsanız, seçiminizi hem açık hem kapalı alanı olan düğün salonları arasından yapabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka düğün salonlarında yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleriniz bulunuyor. Birçok mekanın kendine ait mutfağı ve mutfak çalışanları bulunurken bazı mekanlar ise anlaşmalı catering firmalarıyla çiftlere farklı menü seçenekleri sunabiliyor.

Ayrıca Karşıyaka düğün salonlarında nişan ve kına gibi organizasyonlarınızı da yapabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Karşıyaka Düğün Salonlarından Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Karşıyaka düğün salonları, çiftlere yalnızca düğün için alan sağlamakla kalmıyor, onları rahat ve mutlu edecek birçok hizmet seçeneği de sunuyor.

Karşıyaka’da bir düğün salonu ile anlaşmanız halinde bir gelin odasına sahip olursunuz. Mekanın servis elemanları, düğünden önce bu odada, çiftlerin rahatlamasını sağlayacak ikramlıklar getirirken siz de huzurlu bir şekilde büyük gün için hazırlanabilirsiniz.

Düğünde ikram edilecek yiyecek ve içecekler için de anlaştığınız düğün salonu ile görüşebilirsiniz. Kendi mutfağı ya da anlaşmalı catering firması bulunan Karşıyaka düğün salonlarının menü seçeneklerini tadım yaparak değerlendirebilir, dilediğiniz şekilde değişikliğe gidebilirsiniz.

Düğün salonlarının hizmet seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Karşıyaka düğün salonlarının organizasyon hizmeti veren ekipleri de bulunuyor. Hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebilmek için bu ekipler ile görüşmeniz yeterli. Temanıza uygun mekanı süslemesini gerçekleştirmelerinin yanı sıra düğün günü de devamlı yanınızda oluyorlar ve akış doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Ayrıca çiftlerin taleplerini karşılaması için bir de servis elemanı bulunuyor.

Karşıyaka Düğün Salonları Arasından Nasıl Seçim Yapabilirsiniz?

Karşıyaka’da bir düğün salonu ile anlaşmadan önce müstakbel eşinizle birlikte bütçe planlamanızı yapıp, düğün mekanı için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğini belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Daha sonra bu fiyat aralığındaki düğün salonlarını araştırabilir, bu mekanlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Düğün salonunuzu seçmeden önce müstakbel eşinizle planlamanız gereken bir konu da davetli sayınız. Ortalama kaç kişilik bir düğün düşünüyorsunuz? Herhangi bir mekanla görüşmeden önce ortalama davetli sayınızı bilmeniz, kapasitesi bu sayıya uyan düğün salonlarını belirleyebilmeniz açısından kolaylık sağlar.

Karşıyaka düğün salonlarını araştırırken seçiminizi geniş ve yüksek tavanlı mekanlar arasından yapmanızı öneriyoruz. Mekanda ferah bir ortam sağlamak için salonun yüksek tavanlı ve az kolonlu ya da kolonsuz olması gibi özelliklere sahip olması önemlidir.

Düğün salonu seçiminizi yaparken konseptinizi de belirlemiş olmanız önemli. Çünkü kapalı düğün salonları ile kır düğün salonları birbirinden farklı konseptte ve farklı özelliklere sahip mekanlardır. Ne aradığınıza önceden karar vermeniz, hayalinizdeki düğünü kolayca gerçeğe dönüştürebilmenize olanak sağlar.

Anlaşacağınız düğün salonunun, size ve davetlilere yakın, olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Çünkü hem davetlilerinizin geç kalmaması hem de sizin vaktinizin çoğunu yolda geçirmemeniz için bu konuya önem vermeniz gerekiyor.

Karşıyaka Düğün Salonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Karşıyaka’da düğün salonlarının fiyatlarından da bahsedelim. İlçedeki düğün salonlarından fiyat talep ettiğinizde toplam davetli sayınıza uyacak bir paket sunuyorlar ve buna uygun bir fiyat teklifi veriyorlar. Ancak eğer yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız Karşıyaka düğün salonlarının kişi başı fiyat verdiğini de ekleyelim.

Yemekli düğün organizasyonlarında fiyatlar seçtiğiniz menünün içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; ana yemek olarak kırmızı etin sunulduğu menüler, beyaz etli olanlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Benzer şekilde, alkollü içeceklerin yer aldığı bir menü seçmeniz halinde, alkolsüz menülere kıyasla daha yüksek bir ücret ödemeniz gerektiğini de ekleyelim.

Karşıyaka düğün salonlarına talep ilkbahar ve yaz mevsimlerinde oldukça yoğun oluyor. Bu nedenle, bu aylarda düğün yapmanız halinde ödeyeceğiniz ücret, sonbahar ve kış aylarında gerçekleştirilecek bir organizasyona kıyasla daha yüksek olacaktır. Düğün salonları kış döneminde ve sonbaharda çiftlere özel indirimli fiyatlar sunabiliyor. Ayrıca hafta içi organizasyonlarının hafta sonu düğünlerine kıyasla daha uygun fiyatlı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

İlçedeki düğün salonları, genellikle çiftlere süslemelerin de dahil olduğu bir paket seçeneği sunuyor. Bu süslemelerin dışında ek olarak talep ettiğiniz tüm düğün mekanı süsleme malzemelerinin ekstra olarak fiyatlandırıldığını da bilmenizde fayda var. Düğün mekanının pakete dahil ettiği DJ hizmeti yerine düğününüzde çalmasını istediğiniz özel bir orkestra varsa ve mekandan bununla ilgili talepte bulunursanız, bu hizmetin de ekstra olarak ücretlendirildiğini ekleyelim.

İzmir Karşıyaka düğün salonları fiyatlarını kapasiteye göre de belirliyor. 500 kişilik salonların fiyatları 750 kişiliklere göre daha uygun olabiliyor.

Bulunduğunuz sayfada Karşıyaka düğün firmalarını listeleyebilir, firmaları size uygun kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Listelediğiniz firmaların profillerini ziyaret ederek fotoğraflarını ve hizmet bilgilerini inceleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

Karşıyaka Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları