Karşıyaka Düğün Salonları

Karşıyaka düğün salonlarını verdikleri hizmetlerle listeledik. Filtre ile dilediğin detayları seç ve uygun mekanları kolayca incelemeye başla!

Okçu Düğün Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
38
1
Okçu Düğün Salonu

8 yorum

Bornova

 • 2. yıl
 • Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Paket

  18.000 TL Fiyat Al

  İzmir Seyirtepe
  39
  1
  İzmir Seyirtepe

  23 yorum

  Karşıyaka

 • 3. yıl
 • İzmir Bayraklı Seyirtepe bünyesinde dört mevsim hayatınızın en özel anlarına eşlik ediyoruz. Geniş bir alana yayılan beş ayrı davet alanımızda sizleri Karşıyaka’da büyüleyici bir körfez...

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 - 20.000 TL
  Kapasite
  3.000'den fazla
  Fiyaka Restaurant & Düğün Salonları
  1

  Fiyaka Restaurant & Düğün Salonları, orman manzaralı botanik havaya sahip davet alanlarıyla çiftlerin hayatlarını birleştirdiği en özel günlerine ev sahipliği yapıyor. Mekanımız, Çiğli düğün...

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  500-750
  Grand Ege Düğün Salonları
  Üyelere
  Özel Fiyat
  61
  1
  Grand Ege Düğün Salonları

  5 yorum

  Çiğli

 • 9. yıl
 • Hayatınızın en önemli ânlarından birinde Grand Ege Düğün Salonları kalitesini yaşamak ister misiniz? İzmir’in Çiğli ilçesinde, merkezi bir bölgede yer alan salonumuzu yakın zamanda yeniledik....

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  20.000 TL Fiyat Al

  Maksim Düğün Salonu
  Üyelere
  Özel Fiyat
  100
  8
  Maksim Düğün Salonu

  11 yorum

  Karşıyaka

  İzmir Karşıyaka düğün salonlarının en deneyimlisi denilebilecek mekanımız yalnızca davet sektöründe değil farklı bir çok alanda hizmet vermiş donanımlı bir işletme. Sektöre Dokuz Eylül...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  14.500 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Karşıyaka Düğün Salonları

  Karşıyaka’da çiftlerin en çok tercih ettiği düğün mekanları arasında birbirinden şık düğün salonları yer alıyor. Hem her davetli sayısına uygun alan seçeneği sunması hem de uygun fiyatlı olması, düğün salonlarını popüler hale getiriyor.

  Karşıyaka’da farklı özelliklere sahip birçok düğün salonu bulman mümkün. Özellikle Bostanlı düğün salonları, çiftlerin en çok araştırdığı seçenekler arasında.

  İlçedeki düğün salonlarında 200 kişiden 1000 kişiye kadar davetli kapasitesine sahip düğün salonları bulunuyor. Düğün salonlarının birçoğunda teras, bahçe gibi açık alanlar da bulunuyor. Eğer karşılama kokteyli yapabileceğiniz bir mekan arıyorsanız, seçiminizi hem açık hem kapalı alanı olan düğün salonları arasından yapabilirsiniz.

  İzmir Karşıyaka düğün salonlarında yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleriniz bulunuyor. Birçok mekanın kendine ait mutfağı ve mutfak çalışanları bulunurken bazı mekanlar ise anlaşmalı catering firmalarıyla çiftlere farklı menü seçenekleri sunabiliyor.

  Ayrıca Karşıyaka düğün salonlarında nişan ve kına gibi organizasyonlarınızı da yapabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

  Karşıyaka Düğün Salonlarından Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

  Karşıyaka düğün salonları, çiftlere yalnızca düğün için alan sağlamakla kalmıyor, onları rahat ve mutlu edecek birçok hizmet seçeneği de sunuyor.

  Karşıyaka’da bir düğün salonu ile anlaşmanız halinde bir gelin odasına sahip olursunuz. Mekanın servis elemanları, düğünden önce bu odada, çiftlerin rahatlamasını sağlayacak ikramlıklar getirirken siz de huzurlu bir şekilde büyük gün için hazırlanabilirsiniz.

  Düğünde ikram edilecek yiyecek ve içecekler için de anlaştığınız düğün salonu ile görüşebilirsiniz. Kendi mutfağı ya da anlaşmalı catering firması bulunan Karşıyaka düğün salonlarının menü seçeneklerini tadım yaparak değerlendirebilir, dilediğiniz şekilde değişikliğe gidebilirsiniz.

  Düğün salonlarının hizmet seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Karşıyaka düğün salonlarının organizasyon hizmeti veren ekipleri de bulunuyor. Hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebilmek için bu ekipler ile görüşmeniz yeterli. Temanıza uygun mekanı süslemesini gerçekleştirmelerinin yanı sıra düğün günü de devamlı yanınızda oluyorlar ve akış doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Ayrıca çiftlerin taleplerini karşılaması için bir de servis elemanı bulunuyor.

  Karşıyaka Düğün Salonları Arasından Nasıl Seçim Yapabilirsiniz?

  Karşıyaka’da bir düğün salonu ile anlaşmadan önce müstakbel eşinizle birlikte bütçe planlamanızı yapıp, düğün mekanı için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğini belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Daha sonra bu fiyat aralığındaki düğün salonlarını araştırabilir, bu mekanlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

  Düğün salonunuzu seçmeden önce müstakbel eşinizle planlamanız gereken bir konu da davetli sayınız. Ortalama kaç kişilik bir düğün düşünüyorsunuz? Herhangi bir mekanla görüşmeden önce ortalama davetli sayınızı bilmeniz, kapasitesi bu sayıya uyan düğün salonlarını belirleyebilmeniz açısından kolaylık sağlar.

  Karşıyaka düğün salonlarını araştırırken seçiminizi geniş ve yüksek tavanlı mekanlar arasından yapmanızı öneriyoruz. Mekanda ferah bir ortam sağlamak için salonun yüksek tavanlı ve az kolonlu ya da kolonsuz olması gibi özelliklere sahip olması önemlidir.

  Düğün salonu seçiminizi yaparken konseptinizi de belirlemiş olmanız önemli. Çünkü kapalı düğün salonları ile kır düğün salonları birbirinden farklı konseptte ve farklı özelliklere sahip mekanlardır. Ne aradığınıza önceden karar vermeniz, hayalinizdeki düğünü kolayca gerçeğe dönüştürebilmenize olanak sağlar.

  Anlaşacağınız düğün salonunun, size ve davetlilere yakın, olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Çünkü hem davetlilerinizin geç kalmaması hem de sizin vaktinizin çoğunu yolda geçirmemeniz için bu konuya önem vermeniz gerekiyor.

  Karşıyaka Düğün Salonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

  Karşıyaka’da düğün salonlarının fiyatlarından da bahsedelim. İlçedeki düğün salonlarından fiyat talep ettiğinizde toplam davetli sayınıza uyacak bir paket sunuyorlar ve buna uygun bir fiyat teklifi veriyorlar. Ancak eğer yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız Karşıyaka düğün salonlarının kişi başı fiyat verdiğini de ekleyelim.

  Yemekli düğün organizasyonlarında fiyatlar seçtiğiniz menünün içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; ana yemek olarak kırmızı etin sunulduğu menüler, beyaz etli olanlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Benzer şekilde, alkollü içeceklerin yer aldığı bir menü seçmeniz halinde, alkolsüz menülere kıyasla daha yüksek bir ücret ödemeniz gerektiğini de ekleyelim.

  Karşıyaka düğün salonlarına talep ilkbahar ve yaz mevsimlerinde oldukça yoğun oluyor. Bu nedenle, bu aylarda düğün yapmanız halinde ödeyeceğiniz ücret, sonbahar ve kış aylarında gerçekleştirilecek bir organizasyona kıyasla daha yüksek olacaktır. Düğün salonları kış döneminde ve sonbaharda çiftlere özel indirimli fiyatlar sunabiliyor. Ayrıca hafta içi organizasyonlarının hafta sonu düğünlerine kıyasla daha uygun fiyatlı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

  İlçedeki düğün salonları, genellikle çiftlere süslemelerin de dahil olduğu bir paket seçeneği sunuyor. Bu süslemelerin dışında ek olarak talep ettiğiniz tüm düğün mekanı süsleme malzemelerinin ekstra olarak fiyatlandırıldığını da bilmenizde fayda var. Düğün mekanının pakete dahil ettiği DJ hizmeti yerine düğününüzde çalmasını istediğiniz özel bir orkestra varsa ve mekandan bununla ilgili talepte bulunursanız, bu hizmetin de ekstra olarak ücretlendirildiğini ekleyelim.

  İzmir Karşıyaka düğün salonları fiyatlarını kapasiteye göre de belirliyor. 500 kişilik salonların fiyatları 750 kişiliklere göre daha uygun olabiliyor.

  Bulunduğunuz sayfada Karşıyaka düğün firmalarını listeleyebilir, firmaları size uygun kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Listelediğiniz firmaların profillerini ziyaret ederek fotoğraflarını ve hizmet bilgilerini inceleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

  Karşıyaka Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Diğer Düğün Salonları