Düğün Salonları İzmir

İsmail Cem Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İsmail Cem Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

İsmail Cem Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İsmail Cem Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İsmail Cem Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Cem Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İsmail Cem Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. İsmail Cem Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

İsmail Cem Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İsmail Cem Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İsmail Cem Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İsmail Cem Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

İsmail Cem Düğün Salonu Hakkında

İzmir’in en seçkin yerleşim merkezlerinden biri olarak başı çeken Karşıyaka’da yer alan düğün salonumuz aşkınızı taçlandıracağınız bu özel günde sizlere en iyi hizmet ile ev sahipliği yapıyor. Karşıya Belediye’si bünyesinde faaliyet gösteren düğün salonumuz belediyeye ait bir kuruluş olması sebebi ile uygun fiyat politikası güderek hizmet veriyor. Evlilik sürecinin en zorlu yanlarından olan bütçe ayarlaması konusunda size sunduğumuz uygun fiyatlarımız ile kaliteyi uygun fiyata yaşamanızı sağlıyoruz. Düğün sektöründe yıllarca vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde pek çok tecrübe edinme fırsatı yakaladık. Bu tecrübelerimiz ışığında salonumuzu ve sunduğumuz hizmetleri sürekli olarak iyileştirerek sizlerin karşısına çıkıyoruz.

Düğün salonumuz İsmail Cem Kültür Merkezi Düğün Salonu sizin de mutluluğunuza ortak olmak için hazır. Yaz ya da kış her mevsimde düğününüzü, salonumuzda gerçekleştirme olanağı sunuyor.

Esasen bir kültür merkezi olarak hizmet veren işletmemiz nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarının yanı sıra bölge halkına fayda sağlayacak eğitim, seminer ve kurslar ile çeşitli pek çok alanda verdiği hizmetler sayesinde yararlı bir kuruluş olarak da faaliyet gösteriyor.

Düğün günleriniz için de kiralayabileceğiniz salonumuzda kaliteli hizmet alacağınızdan asla şüpheniz olmasın. Yemekli veya yemeksiz olarak gerçekleştireceğiniz düğün törenlerinizi ses ve ışık sistemimiz ile destekliyoruz. İşletme bünyemizde düğün günlerinizde hizmet veren özel orkestramız doyumsuz bir müzik keyfi yaşamanızı sağlıyor. İlk dansını hangi şarkıda etmek isterseniz bunu organizasyon sorumlumuz aracılığı ile orkestramıza iletebilirsiniz.

Düğününüzde davetlilerinize çeşitli ikramlar sunuyoruz: 300 kişilik ekler pasta servisi ve yine 300 kişilik meşrubat servisimiz bulunuyor.

Ayrıca düğününüz esnasında 25 poz fotoğraf ve 2 saat sürecek olan HD video çekimi de sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında.
Her zaman önceliğimizi memnuniyetinizin oluşturduğu düğün salonumuz için fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Örnekköy / 7449/1 / No: 1 / Karşıyaka / İzmir

İsmail Cem Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Filiz

Düğün Tarihi: 03.09.2015

Mekan bize çok yakın hatta yürüme mesafesinde olduğu için tericih ettik diyebilirim. Biz 200 kişilik ikramlı bir düğün tercih ettik. İkramlarının lezzetinden sunumundan garsonalrının ilgisinden oldukça memnun kaldık. Görsellik olarakta beğendiğimiz bir mekandı gayet şık ve güzeldi ayrıca ferah ve... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.