Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Güzelbahçe Düğün Salonları

Güzelbahçe; kır mekanları ve restoranlarıyla düğün yapacak çiftlerin ilgisini gören bir ilçe. Çiftlerin talep gösterdiği mekan seçeneklerinden bir diğeri de düğün salonları. Güzelbahçe düğün salonları; kına, nişan ve düğün organizasyonu yapacak çiftleri bekliyor!

İzmir Güzelbahçe’deki düğün salonlarında 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanlar oldukça geniş ve yeterli büyüklükte dans pistleri var. Ayrıca salonlarda az sayıda kolon bulunması da büyük avantaj.

Güzelbahçe düğün salonlarında yemekli veya ikramlı organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Kişi sayısına, bütçenize ve damak zevkinize göre sunulan menülerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Düğün salonları, çiftlere özel paketler hazırlayıp sunuyor. Bu paketlerin içerisinde fotoğraf çekimi, pasta seremonisi, DJ, servis elemanı gibi standart hizmetler yer alıyor. Paket dahilindeki hizmetlerden dilediğinizi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca salonların büyük kısmı çiftlerin ekstra taleplerini de karşılıyor.

Güzelbahçe’deki mekanlar akşam saatlerinin yanı sıra gündüz organizasyonları da düzenliyorlar. Gündüz saatlerindeki düğünler 13:00 ile 17:00 arasında düzenlenirken; akşam organizasyonları 19:00 ile 23:30 arasında gerçekleştiriliyor.

Güzelbahçe düğün salonlarında, yaz-kış her mevsim organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Kapalı alanlar olmasından kaynaklı, yağmur çamur demeden etkinliklere ev sahipliği yapabiliyorlar.

Güzelbahçe Düğün Salonlarının Hizmetleri

İzmir Güzelbahçe düğün salonlarının beraber çalıştığı birçok firma bulunuyor. Bu firmaların başında fotoğraf ekipleri geliyor. Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğraf ekibi tarafından düğün organizasyonunuz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Aynı zamanda düğün esnasında çekilen fotoğrafların anında baskısını yapıp, davetlilere sunabiliyorlar.

Düğünlerin olmazsa olmazı müzikler! Güzelbahçe düğün salonlarıyla anlaşırsanız, mekanların anlaşmalı olduğu DJ’ler ile çalışıyorsunuz. DJ ile düğünden önce gerekli toplantıları yapıyorsunuz ve organizasyon sürecinde müzik sizin talep ettiğiniz şekilde çalınıyor.

Düğün salonlarının serviste çalışan çok sayıda elemanları oluyor. Bu personeller özel kıyafetleriyle, davetlilerinize özel ikramları servis ediyorlar. Ayrıca dilerseniz karşılama hostesi talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Mekanlar, yemekli düğün organizasyonu yapmayı düşünen çiftlere lezzetli tatlar hazırlayabiliyor. Bazı mekanların aşçıları olurken bazıları dışarıdan catering firmasıyla çalışabiliyor. Zaten anlaşma esnasında seçtiğiniz menüyü düğünden önce gidip tadabiliyorsunuz. Bu, içinizin daha da rahat etmesini sağlıyor.

Güzelbahçe düğün salonlarının standart süslemeleri bulunuyor. Bu süslemeler; sandalye giydirmeleri, masa örtüleri, masa üstü aksesuarları ve giriş yolları gibi detaylardan oluşuyor. Bazı mekanlar tarafından çiftlere renk alternatifi sunulabiliyor. Seçtiğiniz renge göre tüller ve kumaşlar kullanılıyor.

Salonlarda hali hazırda ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Güzelbahçe’deki bir düğün salonuyla anlaşacaksanız ses-ışık için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Mikserinden kolonuna, spotundan ses sistemine her detayı hazır bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Güzelbahçe Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

İzmir Güzelbahçe Düğün Salonları Fiyatları

Güzelbahçe düğün salonlarının fiyatlandırmasının çoğunlukla toplam rakam üzerinden yapıldığını söyleyebiliriz. Kalem kalem her hizmete ayrı fiyat vermek yerine, sundukları düğün paketinin tamamını kapsayan bir rakam vermeyi tercih ediyorlar. Bu durum, çiftlerin avantajlı fiyatlarla karşılaşmasını sağlıyor.

Düğün yapacağınız tarih, fiyatlandırmayı yüksek oranda etkiliyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere, kışın yapılacak düğünler de yaz aylarındakilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Bu dönemlerde talep fazla olmadığından, mekanlar kampanyalı fiyatlar sunabiliyor.

Yemekli bir düğün organizasyonu yapacaksanız, Güzelbahçe’deki mekanlardan seçeceğiniz menüye göre kişi başı fiyat alıyorsunuz. Menülerin ana yemek seçeneğine göre fiyatlar artıp azalabiliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

İzmir Güzelbahçe düğün salonlarının birçoğu dışarıdan müzik firmalarıyla çalışmanıza müsaade ediyor. Ancak bazı mekanlar anlaşmalı firmalarıyla çalışmadığınız takdirde cezai şart ödemesi talep edebiliyorlar.

İzmir Güzelbahçe düğün salonlarının sayfalarına girerek; mekan fotoğraflarını, çift yorumlarını, verdikleri hizmetleri, adreslerini, hakkında yazılarını ve çok daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca talep ettikleri minimum fiyatlar da sayfalarında yer alıyor. Bütçenize ve tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz Güzelbahçe düğün salonlarından fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Ne kadar çok firmayla iletişime geçerseniz, o kadar iyi!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları