Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova

Modern ve sadeGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 850 Kişi
47.500
40.000 TL
İncele
Kardelen Düğün Salonu
5,0
(8 Yorum)
8. yıl
Gaziemir
3 saatte cevap verir

Yüksek tavanGelin yolu süslemesiAsma katlı salonKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otoparkKolay ulaşım

10 - 500 Kişi
40.000
35.000 TL
İncele
Değirmenci Düğün Salonu
5,0
(4 Yorum)
4. yıl
Buca

İhtişamlı süslemelerMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

10 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Topkapı Garden Düğün Salonu
5,0
(60 Yorum)
8. yıl
Bornova

Kapsamlı paketFarklı konseptlerGün ışığı alanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJJimmy-jib

200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Rüya Vadisi
4,9
(23 Yorum)
4. yıl
Buca
6 saatte cevap verir

Göl kenarındaKapsamlı paketModern ve ihtişamlıYüksek tavanCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
70.000
60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Buca Havuzbaşı Erol'un Yeri

200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Buca Kocaman Sarıçam Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Buca Marşandiz Luxury Kır Bahçeleri

100 - 350 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Buca Palmiye Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
150.000 TL'den fazla

Buca Bella Life Garden

200 - 1250 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Buca Forbes Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Buca Altınsaray Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Buca’daki Düğün Salonları

Buca, İzmir’in gözde semtlerinden biri olmanın yanı sıra; çiftlerin düğün organizasyonları için de sıklıkla tercih ettiği bir bölge. Buca’daki düğün salonları; farklı kapasite, manzara ve davet alanı özellikleriyle hizmet veriyor. Özellikle de Buca Kaynaklar düğün salonları, İzmir’in en popüler düğün yerlerinden. Büyük bahçeleri ve kapalı salonları ile konuklarınıza unutulmaz bir atmosfer sunuyorlar.

Pınarbaşı, Yıldız ve 29 Ekim mahallelerinde de çok sayıda düğün salonuyla karşılaşabilirsiniz. Buca düğün mekanları, şehirde yoğun yerleşimlerin olduğu Konak, Kemalpaşa, Torbalı ve Gaziemir’e yakın konum özelliği gösteriyor. Bu sayede davetlileriniz İzmir’in dört bir tarafından rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için ise Buca merkeze bir tık uzakta bulunan salonları tercih edebilirsiniz.

Düğün salonları arasında, şık ve modern dekorasyonuyla dikkat çeken birçok seçenek bulunuyor. Buca belediyesi düğün salonları da bu seçenekler arasında uygun fiyatları, modern mimarisi ve şehir merkezine yakın konumuyla öne çıkıyor. Buca’da yer alan salonların hemen hemen hepsi kapılarını farklı organizasyonlar için açmaya da hazır! Kına gecesi, söz ve nişan törenleriniz için de düşünebilirsiniz.

İzmir Buca Düğün Salonları Fiyat Özellikleri

İzmir Buca düğün salonu açısından o kadar yoğun bir bölge ki yaz sezonu için boş tarih bulmak neredeyse aylar öncesinden imkansız hale geliyor. Tabii hem yaz hem de kış kampanyalarını takip ederek özel fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Buca düğün mekanlarının fiyatları ise genel olarak salonların özellikleri, kapasiteleri ve bulundukları mahallelere göre değişiklik gösteriyor.

Buca’da düğün salonu için Kaynaklar Mahallesi, Çamlıkule Mahallesi ve Yıldız Mahallesi’nde bulunan alternatifleri değerlendirirseniz, diğer semtlere göre daha makul fiyatlara düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Ancak fiyatların uygun olması, salonların kalitesinin düştüğü anlamına gelmiyor. Aksine, ekonomik düğünlere imkan tanıyan bu salonlar, aynı zamanda kaliteli hizmet sunarak çiftleri memnun ediyor.

Buca’da düğün fiyatları; kapasite, konum, mevsim, seçilen menü ve düğün paketi gibi farklı faktörlere göre belirleniyor. Ayrıca çiftlerin talepleri doğrultusunda sağlanan ek hizmetlerde fiyat farkı söz konusu olabiliyor. Bazı salonlar ödeme kolaylığı sağlayarak peşin fiyatlarına indirim yapabiliyorlar. Buca’nın en önemli özelliklerinden olan doğa manzarası da fiyatları etkiliyor. Şehir manzaralı salonlar daha uygun fiyatlı.

Buca Düğün Salonları Organizasyon Paketleri

Buca’da Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri Nasıl?

İster büyük ister küçük bir düğün yapın, Buca'daki düğün salonları 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye varan kapasiteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır. Buca’daki kapalı düğün salonları aynı zamanda doğa manzarası da sunduğundan oldukça popüler. Örneğin; Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan mekanlar doğrudan Yedigöller Parkı’na bakıyor. Buca Gölet etrafındaki salonlar da göl/dere manzarası sunuyor.

Buca düğün yerleri arasında açık ve kapalı davet alanları ile faaliyet gösteren pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Haliyle hem yaz hem de kış organizasyonlarında hava almaya çıkmak ya da dışarıda karşılama kokteyli düzenlemek mümkün hale geliyor! Balkon, teras, havuz başı, açılır kapanır tavan ve bahçe gibi alanlardan yararlanabilirsiniz.

Buca'daki düğün salonları genellikle büyük, geniş ve doğal ışıklı alanlara sahip. Farklı tarz ve konsept seçenekleri sağlayarak her zevke uygun bir düğün deneyimi yaşatıyorlar. Bazı salonlar daha klasik ve şık bir tarz sunarken, bazıları modern ve minimalist bir tarzda dekore ediliyor. Ayrıca çiftlerin isteğine göre özel bir konsept geliştirme seçeneği de sunuyorlar.

Düğün yapmayı planlayan İzmirli çiftlerin uğradıkları ilk duraklardan olan Buca’da hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz yeri bulabilirsiniz. Bunun için filtreleme araçlarını kullanabilir; kriterleriniz doğrultusunda beğenebileceğiniz bir mekan listesi çıkarabilirsiniz. Galerilerine bakarak daha önce düzenledikleri organizasyonları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve sunulan hizmetleri yeterli bulduğunuz düğün salonlarından fiyat teklifi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları