Okçu Düğün Salonu
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Bornova
Okçu Düğün Salonu İzmir’in Bornova ilçesinde 2009’dan itibaren özel gün ve davetlerinize ev sahipliği yapmaya başlayan, kaliteli hizmetlerle konuklarını memnun bırakmayı başarmış bir düğün salonu....
100-700 Kişi
18.000 14.999 TL
Topkapı Garden Düğün Salonu
5,0
(60 Yorum)
7. yıl
Bornova
Bornova düğün salonları arasında bulunan Topkapı Garden olarak çok sayıdaki hem kapalı hem açık davet alanlarımızla dört mevsim mutluluğunuza ortak oluyoruz. 2004 yılından beri düğün sektöründe...
200-875 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Rüya Vadisi
4,9
(23 Yorum)
4. yıl
Buca
2007’de kurulan Rüya Vadisi, hatırlardan yıllarca çıkmayacak düğünlerin adresi. Düğününüze göl üzerinde kuğu gibi süzülen bir kayığın içinde gelip geceye gerçekten de rüya gibi bir başlangıç...
100-1000 Kişi
25.000 22.500 TL
Değirmenci Düğün Salonu
5,0
(4 Yorum)
4. yıl
Buca
Yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile mekanımız Değirmenci Düğün Salonu Buca’da misafirlerini özenle ağırlıyor. İzmir Buca Yıldız Mahallesi’nde kolay ulaşılabilir bir noktada yer...
10-450 Kişi
22.000 17.000 TL

Diğer Firmalar

200-875 Kişi
50.000 - 75.000 TL
100-350 Kişi
40.000 - 50.000 TL
200-875 Kişi
40.000 - 50.000 TL
200-1200 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100-625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
100-450 Kişi
75.000 TL'den Fazla
10.000 - 20.000 TL
200-875 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Buca’daki Düğün Salonları

Buca, İzmir’in gözde semtlerinden biri olmanın yanı sıra; çiftlerin düğün organizasyonları için de sıklıkla tercih ettiği bir bölge. Buca’daki düğün salonları; farklı kapasite, manzara ve davet alanı özellikleriyle hizmet veriyor. Özellikle de Buca Kaynaklar düğün salonları, İzmir’in en popüler düğün yerlerinden. Büyük bahçeleri ve kapalı salonları ile konuklarınıza unutulmaz bir atmosfer sunuyorlar.

Pınarbaşı, Yıldız ve 29 Ekim mahallelerinde de çok sayıda düğün salonuyla karşılaşabilirsiniz. Buca düğün mekanları, şehirde yoğun yerleşimlerin olduğu Konak, Kemalpaşa, Torbalı ve Gaziemir’e yakın konum özelliği gösteriyor. Bu sayede davetlileriniz İzmir’in dört bir tarafından rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için ise Buca merkeze bir tık uzakta bulunan salonları tercih edebilirsiniz.

Düğün salonları arasında, şık ve modern dekorasyonuyla dikkat çeken birçok seçenek bulunuyor. Buca belediyesi düğün salonları da bu seçenekler arasında uygun fiyatları, modern mimarisi ve şehir merkezine yakın konumuyla öne çıkıyor. Buca’da yer alan salonların hemen hemen hepsi kapılarını farklı organizasyonlar için açmaya da hazır! Kına gecesi, söz ve nişan törenleriniz için de düşünebilirsiniz.

İzmir Buca Düğün Salonları Fiyat Özellikleri

İzmir Buca düğün salonu açısından o kadar yoğun bir bölge ki yaz sezonu için boş tarih bulmak neredeyse aylar öncesinden imkansız hale geliyor. Tabii hem yaz hem de kış kampanyalarını takip ederek özel fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Buca düğün mekanlarının fiyatları ise genel olarak salonların özellikleri, kapasiteleri ve bulundukları mahallelere göre değişiklik gösteriyor.

Buca’da düğün salonu için Kaynaklar Mahallesi, Çamlıkule Mahallesi ve Yıldız Mahallesi’nde bulunan alternatifleri değerlendirirseniz, diğer semtlere göre daha makul fiyatlara düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Ancak fiyatların uygun olması, salonların kalitesinin düştüğü anlamına gelmiyor. Aksine, ekonomik düğünlere imkan tanıyan bu salonlar, aynı zamanda kaliteli hizmet sunarak çiftleri memnun ediyor.

Buca’da düğün fiyatları; kapasite, konum, mevsim, seçilen menü ve düğün paketi gibi farklı faktörlere göre belirleniyor. Ayrıca çiftlerin talepleri doğrultusunda sağlanan ek hizmetlerde fiyat farkı söz konusu olabiliyor. Bazı salonlar ödeme kolaylığı sağlayarak peşin fiyatlarına indirim yapabiliyorlar. Buca’nın en önemli özelliklerinden olan doğa manzarası da fiyatları etkiliyor. Şehir manzaralı salonlar daha uygun fiyatlı.

Buca Düğün Salonları Organizasyon Paketleri

Buca’da Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri Nasıl?

İster büyük ister küçük bir düğün yapın, Buca'daki düğün salonları 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye varan kapasiteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır. Buca’daki kapalı düğün salonları aynı zamanda doğa manzarası da sunduğundan oldukça popüler. Örneğin; Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan mekanlar doğrudan Yedigöller Parkı’na bakıyor. Buca Gölet etrafındaki salonlar da göl/dere manzarası sunuyor.

Buca düğün yerleri arasında açık ve kapalı davet alanları ile faaliyet gösteren pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Haliyle hem yaz hem de kış organizasyonlarında hava almaya çıkmak ya da dışarıda karşılama kokteyli düzenlemek mümkün hale geliyor! Balkon, teras, havuz başı, açılır kapanır tavan ve bahçe gibi alanlardan yararlanabilirsiniz.

Buca'daki düğün salonları genellikle büyük, geniş ve doğal ışıklı alanlara sahip. Farklı tarz ve konsept seçenekleri sağlayarak her zevke uygun bir düğün deneyimi yaşatıyorlar. Bazı salonlar daha klasik ve şık bir tarz sunarken, bazıları modern ve minimalist bir tarzda dekore ediliyor. Ayrıca çiftlerin isteğine göre özel bir konsept geliştirme seçeneği de sunuyorlar.

Düğün yapmayı planlayan İzmirli çiftlerin uğradıkları ilk duraklardan olan Buca’da hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz yeri bulabilirsiniz. Bunun için filtreleme araçlarını kullanabilir; kriterleriniz doğrultusunda beğenebileceğiniz bir mekan listesi çıkarabilirsiniz. Galerilerine bakarak daha önce düzenledikleri organizasyonları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve sunulan hizmetleri yeterli bulduğunuz düğün salonlarından fiyat teklifi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Buca Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları