Bella Life Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ella Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875
Mira Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 600
Violet Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 1200

Bella Life Garden Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bella Life Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bella Life Garden Sıkça Sorulan Sorular

Bella Life Garden düğün fiyatları ne kadar?

Bella Life Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Bella Life Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bella Life Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bella Life Garden 200 kişiden 1200 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bella Life Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bella Life Garden düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, piknik, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Bella Life Garden Hakkında

İzmir’de bir düğün salonu arıyorsanız size Buca düğün salonları arasında yer alan Bella Life Garden’ı önerebiliriz. Güzel, geniş bahçesi ve kapalı alanıyla çiftleri karşılayan Bella Life her mevsim düğünlere ev sahipliği yapıyor. Açık davet alanımızın çevrelediği düğün salonumuz kır bahçesi ortamında, kapalı alanda düğün yapma imkanı sunuyor. Bella Life Garden’da yemekli veya yemeksiz paket arasında seçim yapabilirsiniz.

Davet Alanları

Tesisimizde çiftlere alternatif sunmayı önemsiyor ve 2 farklı davet alanımızla kapılarımızı açıyoruz. Kapalı salonla düğünü yapmayı planlayan çiftleri Bella Life Garden İzmir Buca Düğün Salonu’nda ağırlıyoruz. Yüksek tavanlı, kolonsuz kapalı düğün salonumuzda 400 ila 500 kişilik davetler düzenlenebiliyor. Kapalı salonumuzun hemen yanında bulunan açık hava davet alanımızda da uygun mevsimlerde düğünlere ev sahipliği yapıyoruz.

Dekorasyon

Kapalı alanımızın duvar ve zemininde ağırlıklı olarak beyaz renk kullandık ve salonumuzun ferah atmosferini destekledik. Ayrıca renk seçimimiz sayesinde mekan dekorasyonunu istediğiniz renk temasına uygun olarak, salonla uyum içinde hazırlayabiliyoruz. Oturma düzenindeyse 6 ila 8 kişilik yuvarlak banket masalarını tercih ediyoruz. Masalarımızın üstünde düğün konseptine uygun olarak çiçek, mum gibi dekorasyon ögeleri kullanıyoruz.

Sandalye tercihimizse beyaz renkli tiffany sandalyelerden yana oluyor. Sandalyelerini de süslenmesini isterseniz tül gibi sade ve şık detaylardan yararlanabiliyoruz. Dilerseniz sandalyeleri düğün temasına uygun olarak giydirme seçeneğimiz de bulunuyor. Salonumuzun her iki yanında bulunan ve kır bahçesine bakan pencerelerimizi de perdelerle kapatarak size özel, etraftan izole bir davet alanı sağlıyoruz.

Hizmetler

Bella Life Garden’da yemekli düğünler için istediğiniz menüyü hazırlıyor ve menüyü deneme imkanı sunuyoruz. Menüyü tattıktan sonra değiştirmek istediğiniz ikramlar olursa bu konuda da yardımcı oluyoruz. Canlı müzik için sahnemizi hazırlıyor, ses sistemlerini kuruyoruz. Ayrıca ışıklandırmalar da ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Mekanımıza ait olan otoparkımızda vale hizmetimizle sizi ve davetlilerinizi bekliyoruz.

Buca 29 Ekim Mahallesi’nde yer alan Bella Garden Life İzmir Düğün Salonları farklı davet alanı seçenekleriyle yılın her günü hizmet veriyor. Aklınızdaki merkezden uzak, sakin bir noktada, şık bir düğün salonuysa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifi almak için yan taraftaki formu doldurabilir, aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mah. Cumhuriyet Cad. 2215 Sok. No:5 Kaynaklar / Buca / İzmir

 • Nasıl gelinir?

  Buca sebze halinin 300 metre ilerisindeyiz

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bella Life Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.