Öncü Fırın & Cafe

E-posta Gönder

 • Merkez, Yalova.

Öncü Fırın & Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5 TL'den az

 • Maksimum Dilim Sayısı

  250

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Öncü Fırın & Cafe Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi

Öncü Fırın & Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Öncü Fırın & Cafe Hakkında

Düğününüzde davetlilerinize tadı damaklarda kalacak bir pasta ikramı yapmak ister misiniz?

Klasik düğün pastalarından sıkılmış siz değerli çiftlerimiz için birbirinden farklı, renk renk düğün pastaları yapıyoruz. İşinde uzman ekibinizle memnuniyetinizi sağlamak için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor, düğününüze davetli olan tüm konuklarınızın damak zevklerine hitap ederek fark yaratıyoruz.

Öncü Fırın Yalova olarak bizimle iletişime geçtiğiniz andan başlayıp pastanızı size teslim edene kadar titiz bir çalışma yürütüyoruz. Öncelikle gösterişli katlı pasta mı yoksa sade ama lezzeti bir pasta mı istediğinizi soruyoruz. Verdiğiniz karara göre önceden yaptığımız pastalarımızdan örnekler gösteriyoruz, hatta elimizde mevcutsa tadım yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Düğün pastasını seçme aşamasında kararsız olan çiftlerimize hangi pastayı tercih etmeleri konusunda danışmanlık yapıyoruz. Bunu yaparken düğün konseptinizi bize anlatmanızı istiyoruz ve temanızla uyum sağlayacak tasarımlarımızı gösteriyoruz. Mesela lavanta çiçekleriyle süslediğiniz bir düğün mekânınız varsa üzerinde şekerlerden yapılmış lavanta detaylarının olduğu bir pasta sizin için harika bir seçenek olabilir ya da sade dekore edilmiş bir salon düğünü yapacaksanız, ortamı canlandırmak için renkli düğün pastası tercih edebilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyor, herhangi bir kısıtlamada bulunmuyoruz.

Sadece düğün pastanızı tasarlamıyor, nişan ve söz törenlerinde de pasta kesmek isteyen çiftlerimizin ihtiyaçlarınıza da özel çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bu törenlere çok yakışan cupcake pastalarımızı tercih ederseniz misafirlerinize ikramda bulunurken pastayı bölüştürmek zorunda kalmayacağınız için zamandan tasarruf edebilirsiniz.

1994 yılından beri lezzetli pastalarımızla misafirlerimizin memnuniyetini kazandık. Şimdi sırada neden siz olmayasınız? Fırın Yalova iletişim kurmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şehit Ömer Faydalı Cad. (Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu Karşısı)

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.