Şımarık Pasta

E-posta Gönder

Şımarık Pasta Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
5 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi Makaron Kulesi

Şımarık Pasta Sık Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Diyabet, Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız


Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Şımarık Pasta Hakkında

Düğün, davet ve organizasyonlarınızda gecenizi tatlandıracak pasta seçiminizi yapmanıza yardım ediyoruz! Biz kim miyiz?

Yalova’da işini sevgiyle yapan, pastaları ve tatlıları lezzetli Şımarık Pasta ailesiyiz! Yıllardır hayallerini kurduğunuz gecede konuklarınızı özel tatlarla ağırlamayı ve benzersiz lezzetler sunmayı hedefliyoruz. Bu yüzden her geçen gün kendimizi geliştiriyor, yeni tarifler ve tasarımlarla dikkat çekecek pastalar hazırlıyoruz. Tasarımlarıyla büyüleneceğiniz pastalarımızı tattığınızda bir daha vazgeçemeyeceğinize de eminiz! Doğru görev paylaşımı ve koordinasyonla ekibimiz benzersiz pastalarınızı davetleriniz için hazır hale getirecek.


“Onlarca marka arasından Şımarık Butik Pasta’yı ayıran ne?” diyorsanız, sorunuzu cevaplayalım!

Her bir pasta ve ikramlar için özel olarak hazırlık yapıyoruz. Sizinle görüşmeden isteklerinizi dinlemeden çalışmalara başlamıyoruz. Dikkat ettiğimiz pastanızın; lezzeti ve içindekiler olmakla kalmıyor! Sağlık ve hijyen koşullarına uygun bir mutfağımız var. Özel tarifler ve birbirinden farklı tatlar kullanıyor, aklınıza gelmeyecek lezzetleri bir araya getirerek davetlerinize lezzet çeşitliliği katıyoruz.

Aynı zamanda biliyoruz ki düğün pastası görsel olarak da şık olmalı. Bu yüzden şeker hamurlarıyla benzerine herhangi bir yerde kolay kolay rastlayamayacağınız pastalar hazırlıyoruz. Pastalarımızda gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz; çiçekler, motifler ve renkli meyveler tasarlıyoruz. Düşünsenize gelin el çiçeğinizde yer alan çiçeklerle süslü bir pasta… İstediğiniz büyüklükte ve konseptte çalışmalar yapabiliyoruz.

Üstelik yalnızca düğün pastanızı tasarlamakla kalmıyoruz! Söz, nişan, doğum günü, kutlama ve nikâh töreni eğlenceleri pastalarınızı da oluşturuyoruz. Cupcake, macoron, şeker hamuru kurabiyeler, harf şeklinde pastalar ve lezzetli atıştırmalıklarla da kutlama masalarınızı süslüyoruz.

Siz de özel tasarlanmış düğün pastanız için Yalova pastaneleri arasında bir tercih yapmak üzereyseniz, Şımarık Pasta ailesiyle iletişime geçmeden karar vermeyin deriz! İletişime geçmek için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.