Düğün Pastası Yalova

Ergün Karahasan Butik Pasta

 • Maks. Dilim Sayısı
  Limit Yok

 • Min. Dilim Fiyatı
  25-50 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Ergün Karahasan Butik Pasta Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25-50 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım

Ergün Karahasan Butik Pasta Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Fındıksız, Yumurtasız

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Ergün Karahasan Butik Pasta Hakkında

Yalova’da özel günlerinizde kutlama yaparken lezzetli ve konseptinize en uygun pastalar için sizi Ergün Karahasan Butik Pasta’ya davet ediyoruz!

Yıllardan beri pasta sektöründe hizmet veren firmamız en beğendiğiniz konseptlere uygun güzel görünümlü ve leziz pastalar yapmaya devam ediyor. Kutlamaların en eğlenceli ve güzel yanlarından biri olan pasta kesiminde tam istediğiniz görünümde bir pastaya sahip olmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. İstediğiniz her temaya uygun pastaları en kısa sürede yaparak özel gününüze hazır hale getiriyoruz. Organik ürünler kullanarak lezzetli olduğu kadar da sağlıklı olan pastalar hazırlıyoruz. Bugüne kadar özel günleri için üretim yaptığımız tüm müşterilerimiz hizmetimizden çok memnun kaldı.

Düğün, nişan, söz ve doğum günü gibi pek çok çeşitli etkinliğe özel pastalar hazırlıyoruz. Davetinizde kaç kişilik misafir ağırlayacağınıza bağlı olarak pastanın büyüklüğü de değişiyor. Herkese yetecek kadar pasta yapma konusunda yeterli deneyime sahibiz. Kaç kişilik gruplar için hangi büyüklükte pastaların yeterli olacağını öngörebiliyoruz. Gelelim pastalarımızın nasıl göründüğüne. Pastalarımızın lezzetli oldukları kadar güzel görünmeleri de bizim adımıza oldukça önemli. Örneğin çocuğunuzun doğum gününü kutlayacaksınız ve çocuğunuz süper kahramanları çok seviyor. Onun en sevdiği kahramanların figürleriyle süslü bir pasta yapabiliriz. Ya da çocuğunuzun tuttuğu takımın formasının bulunduğu pastalarla onu mutlu edebilirsiniz. Düğünlerde ise tanışma hikâyenizi yansıtan ya da fotoğrafınızın yer aldığı pastalar yapabiliriz. Pastalarımızı yaparken istemediğiniz malzemeleri kullanmadan hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple eğer bir alerjiniz varsa bize önceden bildirebilirsiniz.

Hayatınızda yıllar boyunca unutmayacağınız özel günlere özel pastanızı Yalova butik pastacıları arasından Ergün Karahasan Butik Pasta’da yaptırmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Merkez/Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Ergün Karahasan Butik Pasta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.