Ergün Karahasan Butik Pasta

E-posta Gönder

Ergün Karahasan Butik Pasta Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5-8 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ergün Karahasan Butik Pasta Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım

Ergün Karahasan Butik Pasta Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Fındıksız, Yumurtasız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Ergün Karahasan Butik Pasta Hakkında

Yalova’da özel günlerinizde kutlama yaparken lezzetli ve konseptinize en uygun pastalar için sizi Ergün Karahasan Butik Pasta’ya davet ediyoruz!

Yıllardan beri pasta sektöründe hizmet veren firmamız en beğendiğiniz konseptlere uygun güzel görünümlü ve leziz pastalar yapmaya devam ediyor. Kutlamaların en eğlenceli ve güzel yanlarından biri olan pasta kesiminde tam istediğiniz görünümde bir pastaya sahip olmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. İstediğiniz her temaya uygun pastaları en kısa sürede yaparak özel gününüze hazır hale getiriyoruz. Organik ürünler kullanarak lezzetli olduğu kadar da sağlıklı olan pastalar hazırlıyoruz. Bugüne kadar özel günleri için üretim yaptığımız tüm müşterilerimiz hizmetimizden çok memnun kaldı.

Düğün, nişan, söz ve doğum günü gibi pek çok çeşitli etkinliğe özel pastalar hazırlıyoruz. Davetinizde kaç kişilik misafir ağırlayacağınıza bağlı olarak pastanın büyüklüğü de değişiyor. Herkese yetecek kadar pasta yapma konusunda yeterli deneyime sahibiz. Kaç kişilik gruplar için hangi büyüklükte pastaların yeterli olacağını öngörebiliyoruz. Gelelim pastalarımızın nasıl göründüğüne. Pastalarımızın lezzetli oldukları kadar güzel görünmeleri de bizim adımıza oldukça önemli. Örneğin çocuğunuzun doğum gününü kutlayacaksınız ve çocuğunuz süper kahramanları çok seviyor. Onun en sevdiği kahramanların figürleriyle süslü bir pasta yapabiliriz. Ya da çocuğunuzun tuttuğu takımın formasının bulunduğu pastalarla onu mutlu edebilirsiniz. Düğünlerde ise tanışma hikâyenizi yansıtan ya da fotoğrafınızın yer aldığı pastalar yapabiliriz. Pastalarımızı yaparken istemediğiniz malzemeleri kullanmadan hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple eğer bir alerjiniz varsa bize önceden bildirebilirsiniz.

Hayatınızda yıllar boyunca unutmayacağınız özel günlere özel pastanızı Yalova butik pastacıları arasından Ergün Karahasan Butik Pasta’da yaptırmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.