Taşhan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Taşhan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Taşhan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Taşhan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Taşhan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Pasta, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Taşhan Organizasyon Hakkında

Her daveti büyük bir özenle tasarlayan ekibimiz 2000 yılından beri Şato Organizasyon çatısı altında faaliyet gösteriyor! Yıllardır düzenlediğimiz davetlerle fark yaratıyor ve her zaman kişiye özel düğün törenlerine imza atıyoruz. Bu yüzden de Tekirdağ’da tercih edilen bir marka haline geldik. İşimizi severek yapıyor; genç, dinamik bir o kadar da tecrübeli ekibimizle birlikte düşlediğiniz her şeyi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Biz hazırlıklara başlamak için sizin düğmeye basmanızı bekliyoruz! Ya siz?

Gelin, tüm detayları konuştuğumuz görüşmelerle planlarımızı yapalım! Organizasyon yönetimi, düzenlemeler ve konsept hazırlıkları için görüşmeler çok önemli. Çünkü istekleriniz ışığında harekete geçen ekibimizle gece boyunca en küçük bir eksik ya da aksilikle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Hatta demo masalar hazırlıyor, konsept çalışmalarımızda nelere dikkat ettiğimiz size anlatıyoruz. Her zaman isteklerinize kulak vererek yapılması gereken değişiklikleri de yapıyor, tercih ettiğiniz mekâna en çok uyacak alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz… Başlangıç noktamız mı? Elbette nikâh töreni alanı oluyor. Mekânın en güzel köşesine şık bir tak, gazebo, ayakta nikâh töreni alanı veya nikâh masası yerleştiriyoruz. Çiçekler, rengârenk tüller ve balonlarla dekorasyonu tamamlıyoruz. Burada mutlu bir birlikteliğe “Evet”, dediğiniz ânda ışıl ışıl parlamanızı istiyoruz.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayan ekibimiz, Tekirdağ düğün organizasyon firmaları arasında bir farkını bir kez daha gösteriyor. Şık davet masalarında renk renk kaliteli kumaşlara, sandalye süslemelerinde tül ve çiçeklere yer veriyoruz. Her davetlinize kendisini özel hissettirecek karşılama töreni, ikramlarla yerlerine buyur etme ve masalarda küçük sürprizler de yapabiliyoruz. Son yılların tercihi; bohem, vintage, bahar, rustik gibi konseptlere özel süslemelere ve şık servis takımlarına yer vermeye de özen gösteriyoruz. Bu arada gelin yolu, dans pisti, ses, ışık ve sahne kurulumunu da yaptık. Kaliteli eğlence için ihtiyacınız olan her şey hazır. Dilerseniz ziyafet düzeni yerine kokteyl etkinlikler ve gecenin ilerleyen saatleri için after parti hazırlıklarımız da var. Kına gecesi ve düğün töreni bir arada olsun derseniz, bu da mümkün!

Siz hayal edin, Şato Organizasyon Tekirdağ’da gerçekleştirsin. Müzik, enfes tatlar, çok konuşulacak bir şıklık ve unutulmaz gösterilerle düğün töreninizi tasarlamak için çok heyecanlıyız. İletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor, artık mutluluk yalnızca bir tık uzağınızda.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet mahallesi yapıncak sokak no 13 B Süleymanpaşa/Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taşhan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.