Düğün Organizasyon Tekirdağ

Taşhan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Taşhan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Taşhan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Taşhan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Taşhan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Taşhan Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Taşhan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Taşhan Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Taşhan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Taşhan Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Taşhan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Taşhan Organizasyon çiçek, lcv hizmeti, kına gecesi, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, pasta, süsleme, masa / sandalye temini, sanatçı hizmetlerini vermektedir.

Taşhan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Taşhan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Taşhan Organizasyon Hakkında

Her daveti büyük bir özenle tasarlayan ekibimiz 2000 yılından beri Şato Organizasyon çatısı altında faaliyet gösteriyor! Yıllardır düzenlediğimiz davetlerle fark yaratıyor ve her zaman kişiye özel düğün törenlerine imza atıyoruz. Bu yüzden de Tekirdağ’da tercih edilen bir marka haline geldik. İşimizi severek yapıyor; genç, dinamik bir o kadar da tecrübeli ekibimizle birlikte düşlediğiniz her şeyi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Biz hazırlıklara başlamak için sizin düğmeye basmanızı bekliyoruz! Ya siz?

Gelin, tüm detayları konuştuğumuz görüşmelerle planlarımızı yapalım! Organizasyon yönetimi, düzenlemeler ve konsept hazırlıkları için görüşmeler çok önemli. Çünkü istekleriniz ışığında harekete geçen ekibimizle gece boyunca en küçük bir eksik ya da aksilikle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Hatta demo masalar hazırlıyor, konsept çalışmalarımızda nelere dikkat ettiğimiz size anlatıyoruz. Her zaman isteklerinize kulak vererek yapılması gereken değişiklikleri de yapıyor, tercih ettiğiniz mekâna en çok uyacak alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz… Başlangıç noktamız mı? Elbette nikâh töreni alanı oluyor. Mekânın en güzel köşesine şık bir tak, gazebo, ayakta nikâh töreni alanı veya nikâh masası yerleştiriyoruz. Çiçekler, rengârenk tüller ve balonlarla dekorasyonu tamamlıyoruz. Burada mutlu bir birlikteliğe “Evet”, dediğiniz ânda ışıl ışıl parlamanızı istiyoruz.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayan ekibimiz, Tekirdağ düğün organizasyon firmaları arasında bir farkını bir kez daha gösteriyor. Şık davet masalarında renk renk kaliteli kumaşlara, sandalye süslemelerinde tül ve çiçeklere yer veriyoruz. Her davetlinize kendisini özel hissettirecek karşılama töreni, ikramlarla yerlerine buyur etme ve masalarda küçük sürprizler de yapabiliyoruz. Son yılların tercihi; bohem, vintage, bahar, rustik gibi konseptlere özel süslemelere ve şık servis takımlarına yer vermeye de özen gösteriyoruz. Bu arada gelin yolu, dans pisti, ses, ışık ve sahne kurulumunu da yaptık. Kaliteli eğlence için ihtiyacınız olan her şey hazır. Dilerseniz ziyafet düzeni yerine kokteyl etkinlikler ve gecenin ilerleyen saatleri için after parti hazırlıklarımız da var. Kına gecesi ve düğün töreni bir arada olsun derseniz, bu da mümkün!

Siz hayal edin, Şato Organizasyon Tekirdağ’da gerçekleştirsin. Müzik, enfes tatlar, çok konuşulacak bir şıklık ve unutulmaz gösterilerle düğün töreninizi tasarlamak için çok heyecanlıyız. İletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor, artık mutluluk yalnızca bir tık uzağınızda.

İletişim

  • Adres::

    Hürriyet mahallesi yapıncak sokak no 13 B Süleymanpaşa/Tekirdağ

  • Haritadaki Konumu

    Taşhan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.