Düğün Organizasyon Tekirdağ

Peri Masalı Organizasyon

  • Min. Fiyat
    800-1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Peri Masalı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
800-1.000 TL

Peri Masalı Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Peri Masalı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Peri Masalı Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Peri Masalı Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Peri Masalı Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Peri Masalı Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Peri Masalı Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Peri Masalı Organizasyon işık ve ses ekipmanları, çiçek, fotoğraf ve video, kına gecesi, dj, masa / sandalye temini, mekan giydirme, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Peri Masalı Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Peri Masalı Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Peri Masalı Organizasyon Hakkında

2011 Yılından beri Malkara çevresinde düğün ve davet organizasyonlarınızı layıkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçen çiftlerimizin düşüncelerine değer veriyor, hizmet standardımızı yükseltmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Peri Masalı Organizasyon Malkara olarak, her yıl farklı ve yepyeni konseptler oluşturarak çalışmayı kendimize ilke edindik. Bu yüzden atölyemizde, süslemeler için kullandığımız kumaşların ürün yelpazesini sürekli geliştiriyoruz. Ahşap ve metal dekor aksesuarlarımızı da yenilenen trendlere uygun olacak şekilde çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Düğün organizasyonlarınızda talepleriniz doğrultusunda çözümler üretiyor, birden fazla seçenek sunarak aralarından seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Düğün konseptinizden giriş yolu süslemenizin rengine, ışıklandırmadan arkalık ve masa seçiminize, servisinden yemeğine kadar bütün ayrıntıları sizin yerinize biz düşüyoruz. Tarzınıza uygun konseptti belirledikten sonra yaptığımız sözleşmede organizasyonla ilgili karar verdiğiniz tüm detayları geçiriyor, sözleşmeye bağlı kalarak eşsiz davetlerinizin baş mimarı oluyoruz.

Peri Masalı Organizasyon düğün dışında söz, kına gecesi, sünnet düğünü ve doğum günü gibi etkinliklerinizde de üstün hizmetleriyle sizleri buluşturuyor. Tüm etkinliklerinizde ihtiyacınız olacak süsleme, hediyelikler, harf ve helyum balon alternatifleri, orkestra ve DJ, nedime, palyaço, yeniçeri, kamera ve fotoğraf çekimi ve organizasyon yönetimi gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarını, hayallerinizdeki gibi yaşamanız için mümkün olduğunca her istediğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Hem de elinizdeki bütçeyi aşmadan! Her bütçeye uygun paketlerimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Hayaller sınır tanımaz, farkındayız… Sizi yormadan, hayallerinizi yaşama fırsatı sunuyoruz ve organizasyonlarınızın bütün yükünü omuzlarınızdan alacak ekibimiz ile mutluluğunuza ortak olmak çok istiyoruz. Tekirdağ düğün organizasyonları hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hacıevhat Mah. Şehit Selim Vural Cad. No 24 Malkara

  • Haritadaki Konumu

    Peri Masalı Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.