Peri Masalı Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Peri Masalı Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Peri Masalı Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Peri Masalı Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Peri Masalı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Peri Masalı Organizasyon Hakkında

2011 Yılından beri Malkara çevresinde düğün ve davet organizasyonlarınızı layıkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçen çiftlerimizin düşüncelerine değer veriyor, hizmet standardımızı yükseltmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Peri Masalı Organizasyon Malkara olarak, her yıl farklı ve yepyeni konseptler oluşturarak çalışmayı kendimize ilke edindik. Bu yüzden atölyemizde, süslemeler için kullandığımız kumaşların ürün yelpazesini sürekli geliştiriyoruz. Ahşap ve metal dekor aksesuarlarımızı da yenilenen trendlere uygun olacak şekilde çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Düğün organizasyonlarınızda talepleriniz doğrultusunda çözümler üretiyor, birden fazla seçenek sunarak aralarından seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Düğün konseptinizden giriş yolu süslemenizin rengine, ışıklandırmadan arkalık ve masa seçiminize, servisinden yemeğine kadar bütün ayrıntıları sizin yerinize biz düşüyoruz. Tarzınıza uygun konseptti belirledikten sonra yaptığımız sözleşmede organizasyonla ilgili karar verdiğiniz tüm detayları geçiriyor, sözleşmeye bağlı kalarak eşsiz davetlerinizin baş mimarı oluyoruz.

Peri Masalı Organizasyon düğün dışında söz, kına gecesi, sünnet düğünü ve doğum günü gibi etkinliklerinizde de üstün hizmetleriyle sizleri buluşturuyor. Tüm etkinliklerinizde ihtiyacınız olacak süsleme, hediyelikler, harf ve helyum balon alternatifleri, orkestra ve DJ, nedime, palyaço, yeniçeri, kamera ve fotoğraf çekimi ve organizasyon yönetimi gibi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarını, hayallerinizdeki gibi yaşamanız için mümkün olduğunca her istediğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Hem de elinizdeki bütçeyi aşmadan! Her bütçeye uygun paketlerimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Hayaller sınır tanımaz, farkındayız… Sizi yormadan, hayallerinizi yaşama fırsatı sunuyoruz ve organizasyonlarınızın bütün yükünü omuzlarınızdan alacak ekibimiz ile mutluluğunuza ortak olmak çok istiyoruz. Tekirdağ düğün organizasyonları hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacıevhat Mah. Şehit Selim Vural Cad. No 24 Malkara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Peri Masalı Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.