Ege Denizi Organizasyon

E-posta Gönder

 • Süleymanpaşa, Tekirdağ.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Ege Denizi Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Ege Denizi Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ege Denizi Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ege Denizi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Ege Denizi Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır düğün organizasyonu tasarlayan ekibimizle birlikte, Ege Denizi Organizasyon’u kurduk. Bu yolculuğa çıkarken 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizi bir araya getirdik. Her yıl üzerine daha fazlasını ekleyerek düşlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel anlamda işimizi yapmayı hedefledik… Böylelikle tarzıyla fark yaratan Tekirdağ düğün organizasyon firmaları arasında yerimizi aldık. Şimdi ise sizin düğün töreninizi rüya gibi bir geceye dönüştürmek için hazırlanıyoruz.

İsteklerinize önem veriyoruz. Tüm detaylarıyla bu geceyi beğenmenizi sağlamak için çalışıyoruz, hatta en şık tasarımları yapma sözü veriyoruz. Bu yüzden davet öncesi görüşmeler düzenliyor, hayal ettiğiniz düğünün ayrıntılarını konuşuyoruz. Gecenin sonunda olumsuz bir sürprizle karşılaşmamınız ve memnun kalmanız için görüşmeler büyük önem arz ediyor. Aldığımız kararlarla harekete geçtiğimizde, demo masaları görmeniz ve çalışmalarımızı takip edebilmeniz için her ân iletişimde oluyoruz.

Düğün mekânındaki hazırlıklara, LCV hizmetiyle davetinize katılacak konuklarının sayısını belirleyerek başlıyoruz. İlk olarak, misafirleriniz için şık masalar düzenliyoruz. Yemekli veya kokteyl davetler tasarlayabiliyoruz. Kokteyllerde; bistro masaları beyaz üzerine renkli kumaşlar ve konseptinize uygun minimalist ancak dikkat çekici aksesuarlarla süslüyoruz. Her konsept için farklı aksesuar ve dekorlar tercih ederken düğün mekânında benzersiz bir şıklık yaratıyoruz… Yemekli davetlerde; masa ve sandalye süslemelerinin tümünün uyumlu ve şık olmasına özen gösteriyoruz. 1000’lerce kişilik düğün törenleri için aksesuar ve renk tercihi; nikâh masası, gelin yolu, dans pisti ve fotoğraf çekilme alanları için de önemli. Düşünsenize, konuklarınızın karşılandığı giriş alanından gelin odasına kadar her yerde zarif dokunuşlarımız var.

Ege Denizi Organizasyon ekibi olarak tasarım konseptlerinizde, davet menüleri ve müzik konusunda da hassas oluyoruz. Kına merasimi, after parti de dâhil uzun bir gecede kesintisiz eğlence için yetenekli ses sanatçıları, orkestra ve DJ’lerle çalışıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz catering firmasıyla enfes lezzetler sunuyor, arzu ettiğiniz her lezzetle sofralarınızı taçlandırıyoruz. Siz isteyin, biz A’dan Z’ye gerçekleştirelim.

Sizden tek ricamız ise davet öncesi erkenden bizimle irtibat sağlamanız. Unutmayın, en güzel ânlar için detaylı çalışma süreci gerekir. Hâlâ neyi bekliyorsunuz? Haydi, Tekirdağ düğün davet ve organizasyon hazırlıkları için bir ân önce Ege Denizi Organizasyon iletişim formunu doldurun!

İletişim

 • Adres:

  Aydoğdu Mah. Ulubey Sok No: 14/B Tekira Yanı Süleymanpaşa /Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.