Düğün Organizasyon Tekirdağ

Ege Denizi Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

Ege Denizi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Ege Denizi Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ege Denizi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ege Denizi Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ege Denizi Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ege Denizi Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ege Denizi Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ege Denizi Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ege Denizi Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, nişan, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, baby shower, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ege Denizi Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ege Denizi Organizasyon masa / sandalye temini, dekor, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, çiçek, mekan giydirme, kına gecesi, süsleme, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Ege Denizi Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ege Denizi Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Ege Denizi Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır düğün organizasyonu tasarlayan ekibimizle birlikte, Ege Denizi Organizasyon’u kurduk. Bu yolculuğa çıkarken 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizi bir araya getirdik. Her yıl üzerine daha fazlasını ekleyerek düşlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel anlamda işimizi yapmayı hedefledik… Böylelikle tarzıyla fark yaratan Tekirdağ düğün organizasyon firmaları arasında yerimizi aldık. Şimdi ise sizin düğün töreninizi rüya gibi bir geceye dönüştürmek için hazırlanıyoruz.

İsteklerinize önem veriyoruz. Tüm detaylarıyla bu geceyi beğenmenizi sağlamak için çalışıyoruz, hatta en şık tasarımları yapma sözü veriyoruz. Bu yüzden davet öncesi görüşmeler düzenliyor, hayal ettiğiniz düğünün ayrıntılarını konuşuyoruz. Gecenin sonunda olumsuz bir sürprizle karşılaşmamınız ve memnun kalmanız için görüşmeler büyük önem arz ediyor. Aldığımız kararlarla harekete geçtiğimizde, demo masaları görmeniz ve çalışmalarımızı takip edebilmeniz için her ân iletişimde oluyoruz.

Düğün mekânındaki hazırlıklara, LCV hizmetiyle davetinize katılacak konuklarının sayısını belirleyerek başlıyoruz. İlk olarak, misafirleriniz için şık masalar düzenliyoruz. Yemekli veya kokteyl davetler tasarlayabiliyoruz. Kokteyllerde; bistro masaları beyaz üzerine renkli kumaşlar ve konseptinize uygun minimalist ancak dikkat çekici aksesuarlarla süslüyoruz. Her konsept için farklı aksesuar ve dekorlar tercih ederken düğün mekânında benzersiz bir şıklık yaratıyoruz… Yemekli davetlerde; masa ve sandalye süslemelerinin tümünün uyumlu ve şık olmasına özen gösteriyoruz. 1000’lerce kişilik düğün törenleri için aksesuar ve renk tercihi; nikâh masası, gelin yolu, dans pisti ve fotoğraf çekilme alanları için de önemli. Düşünsenize, konuklarınızın karşılandığı giriş alanından gelin odasına kadar her yerde zarif dokunuşlarımız var.

Ege Denizi Organizasyon ekibi olarak tasarım konseptlerinizde, davet menüleri ve müzik konusunda da hassas oluyoruz. Kına merasimi, after parti de dâhil uzun bir gecede kesintisiz eğlence için yetenekli ses sanatçıları, orkestra ve DJ’lerle çalışıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz catering firmasıyla enfes lezzetler sunuyor, arzu ettiğiniz her lezzetle sofralarınızı taçlandırıyoruz. Siz isteyin, biz A’dan Z’ye gerçekleştirelim.

Sizden tek ricamız ise davet öncesi erkenden bizimle irtibat sağlamanız. Unutmayın, en güzel ânlar için detaylı çalışma süreci gerekir. Hâlâ neyi bekliyorsunuz? Haydi, Tekirdağ düğün davet ve organizasyon hazırlıkları için bir ân önce Ege Denizi Organizasyon iletişim formunu doldurun!

İletişim

  • Adres::

    Aydoğdu Mah. Ulubey Sok No: 14/B Tekira Yanı Süleymanpaşa /Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.