Düğün Organizasyonunda Bilmeniz Gereken Her Şey!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

29.06.2020

Düğün organizasyonunuz için en güncel bilgiler bu yazıda!

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık’tan Dilek Şimşir’la yaptığımız söyleşiden bu senenin en güncel düğün organizasyonu trendlerini, verdikleri hizmetleri ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Firmanızdan bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

Firmamız 2005 tarihin de kuruldu. Bu sektörde etkinlik planlama, müşteri memnuniyeti yönetim sisteminde İSO 10002 ve organizasyon hizmetlerinde ise İSO 9001belgelerini almış ilk ve tek firma olduğumuzu gururla belirtmek isterim. Alt yapısı deneyimli ekipten oluşan firmamızda event planlama hizmeti sunuyoruz. Firma içerisinde yaptığımız malzeme tedarik, pazar araştırma ve satın alma gibi çalışmalarımızla da her zaman kendimizi geliştirmekteyiz.

düğün organizasyonunda bilmeniz gereken her şey!

Yeni evlenecek çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Öncelikle belirtmeliyiz ki, bizler evlenecek çiftlerin özel dikim terzileri gibiyiz. Düğün gibi özel bir günde de deneyimli ekiple birlikte, çiftlerin beğenilerini tamamlayacak malzemeleri bir araya getirmek bizim gibi firmaların işi. Organizasyon firması ile çalışmayıp, tüm bu donanımları bir araya getirmek, çiftler için hem tecrübe hem de yorgunluk açısından zorlayıcı olacaktır.

Size başvuran düğün çiftleri ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Evlenecek çiftlerden bize gelen en çok gelen sorular tabi ki fiyatla ilgili oluyor. İkinci sırada anlaşma yapmış olduğu mekana yakışacak görsel tasarım planlaması geliyor. Eğer henüz mekanla anlaşılmamışsa, mekan tedariki konusunda da yardımlarımız oluyor.

Firmanız ne gibi hizmetler sunuyor?

Hizmetlerimizin başında her türlü donanımıyla etkinlik planlama ve oluşturmak geliyor. Sonrasında ise mekân seçimi ve görsel tasarımı olmak üzere konaklama, dekor temini gibi bir her türlü alanda hizmeti sağlıyoruz.

Bir düğünü planlamak ne kadar sürüyor? Çiftlerin sizinle çalışması için en uygun zaman düğünden kaç ay öncesidir ?

Bir düğünü planlamak için ( eğer bu tasarım ve belirlenmiş bir konsept gerektiriyor ise ) düğüne en az 3 ay kala başlamak gerek. Bunun dışında çiftlerin anlaşmış olduğu düğün mekânı belli ise ve mekâna göre dekor, organizasyon yapılacaksa, 2 ay kala gibi bir süre yeterli olacaktır.

Bu sene düğün temalarında öne çıkan konular hangileri? Düğün dekorasyonunda trend öngörüleriniz neler?

2013 için çiftlerimize sunacağımız görsel tasarımlar içinde renkli temalar ve onu tamamlayan çiçekler yer alıyor. Açık mekânlarda keten kumaşlarla pastel tonlar arasında kontrast yaratıyoruz. Kapalı mekânlar da ise, koyu ve parlak tonlarındaki kumaşları alt zeminde kullanıp, çiçeklerle pastellik katıyoruz.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

2013 için alt taban fiyatımız kişi başı minimum 40 TL’den başlayıp, çiçek ve organizasyon seçimleri doğrultusunda yukarıya doğru çıkabiliyor. AdanZye Organizasyon hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Zümrüt Keçeli

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Düğün organizasyon firması yardımı almadan da bu iş yapılabilir bence.