Düğün Organizasyon Aydın

Ali Baba Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ali Baba Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Ali Baba Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ali Baba Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ali Baba Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Baba Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Baba Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Baba Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ali Baba Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"İsteğe bağlı tüm konseptler uygulanabilir"

Ali Baba Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ali Baba Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, piknik, nişan, parti, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ali Baba Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ali Baba Organizasyon servis ve hizmet elemanı, havai fişek, barkovizyon, pasta, balayı, nikah şekeri, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, catering, araç kiralama, davetiye, masa / sandalye temini, süsleme, dj, lcv hizmeti, sanatçı, kapalı çadır, dekor, kına gecesi, fotoğraf ve video, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Ali Baba Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ali Baba Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Ali Baba Organizasyon Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” dediğiniz bu muhteşem günde, misafirlerinize eşsiz bir düğün yaşatmak ister misiniz? O halde size muhteşem bir önerimiz var: Ali Baba Organizasyon Söke! Uzun yıllardır sektörde bulunmamız dolayısıyla tecrübe edindik ve siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılayabilir hale geldik. Konsepti ne olursa olsun, her çeşit organizasyonu, büyük bir özen ve ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Siz de düğününüz için, işini titizlikle yapan bir firma arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Geni ürün yelpazemiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde, kusursuz organizasyonlar düzenliyoruz. Kır düğünlerinden otel düğünlerine kadar pek çok çeşit düğüne ev sahipliği yapabiliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir düğün yapmak istediğinizi, seçtiğiniz mekanı ve konsepti konuşuyoruz. Sonrasında ise, planımızı oluşturuyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Öncelikle, davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri düzenliyoruz. Eğer, ayakta nikah konsepti yapacaksanız, buna uygun nikah masası ve sandalye düzeni imkanımız da bulunuyor. Ayrıca, size özel rengarenk çiçeklerle süslenmiş bir tak da mevcut oluyor. Muhteşem bir manzarada sevdiğiniz kişiye “evet” demek için, büyülü bir ana tanıklık edebiliyoruz.

Yemekli düzende bir düğün için de masaların üzerine bembeyaz örtüler sererek, buna uygun aksesuarları konumlandırıyoruz. Son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini de kuruyoruz ve gece boyu eğlencenin hız kesmemesini sağlıyoruz.

Sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz! Aydın Söke düğün organizasyon firmaları arasında, kaliteden ödün vermeyen ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, en özel günlerinize ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Siz normal hayatınıza devam ederken, biz de bir yandan mükemmel bir organizasyonun adımlarını atıyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

  • Adres::

    Çeltikci Mah. Tosun Sok. No:21 Söke / Aydın

Ali Baba Organizasyon Yorumları (3)

Bilgehan & Yavuz

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Organizasyon titizlikle hazırlandı. Aile şirketi olmasından dolayı tereddütsüz güven sağlıyorlar. Gözümüz kapalı düğün organizasyonumuzu teslim ettik.Herhangi bir aksaklık yaşamadık. Kendi düğünleri gibi hazırlanmışlardı. Tavsiye ederiz.

Özlem & Necdet

Düğün Tarihi: 31.12.2015

Kusadası kipa ladesim fastfood restorantımızın 2. Şubesini sökede açtık.görkemli bir açılış oldu.firma sahibi ali sonkaya beyEfendi'ye ve profesyonel ekibine sonsuz teşekkür ederiz..

Arzu & Kemal

Düğün Tarihi: 15.08.2015

DÜĞÜNÜMÜZDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ HAVAİ FİŞEK VE SÜSLEMEERİNİZ BİR HARİKAYDI ELLERINIZE VE EMEĞİNİZE SAĞLIK DÜĞÜN YAPACAK CİFTLERE ÖNERİYORUZ..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.