Ali Baba Organizasyon

E-posta Gönder

3 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? İsteğe bağlı tüm konseptler uygulanabilir

Önerilen Firmalar

Ertan Çiçekçilik & Organizasyon
35 6

Kuşadası

Ertan Çiçekçilik & Organizasyon

30-40 TL
Kuşadası Alesta Organizasyon
47 4

Kuşadası

Kuşadası Alesta Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” dediğiniz bu muhteşem günde, misafirlerinize eşsiz bir düğün yaşatmak ister misiniz? O halde size muhteşem bir önerimiz var: Ali Baba Organizasyon Söke! Uzun yıllardır sektörde bulunmamız dolayısıyla tecrübe edindik ve siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılayabilir hale geldik. Konsepti ne olursa olsun, her çeşit organizasyonu, büyük bir özen ve ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Siz de düğününüz için, işini titizlikle yapan bir firma arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Geni ürün yelpazemiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde, kusursuz organizasyonlar düzenliyoruz. Kır düğünlerinden otel düğünlerine kadar pek çok çeşit düğüne ev sahipliği yapabiliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir düğün yapmak istediğinizi, seçtiğiniz mekanı ve konsepti konuşuyoruz. Sonrasında ise, planımızı oluşturuyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Öncelikle, davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri düzenliyoruz. Eğer, ayakta nikah konsepti yapacaksanız, buna uygun nikah masası ve sandalye düzeni imkanımız da bulunuyor. Ayrıca, size özel rengarenk çiçeklerle süslenmiş bir tak da mevcut oluyor. Muhteşem bir manzarada sevdiğiniz kişiye “evet” demek için, büyülü bir ana tanıklık edebiliyoruz.

Yemekli düzende bir düğün için de masaların üzerine bembeyaz örtüler sererek, buna uygun aksesuarları konumlandırıyoruz. Son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini de kuruyoruz ve gece boyu eğlencenin hız kesmemesini sağlıyoruz.

Sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz! Aydın Söke düğün organizasyon firmaları arasında, kaliteden ödün vermeyen ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, en özel günlerinize ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Siz normal hayatınıza devam ederken, biz de bir yandan mükemmel bir organizasyonun adımlarını atıyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Ali Sonkaya

  • Adres: Çeltikci Mah. Tosun Sok. No:21 Söke / Aydın


3 yorum


B&Y

Bilgehan & Yavuz

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Organizasyon titizlikle hazırlandı. Aile şirketi olmasından dolayı tereddütsüz güven sağlıyorlar. Gözümüz kapalı düğün organizasyonumuzu teslim ettik.Herhangi bir aksaklık yaşamadık. Kendi düğünleri gibi hazırlanmışlardı. Tavsiye ederiz.

ö&N

özlem & Necdet

Düğün Tarihi: 31.12.2015

Kusadası kipa ladesim fastfood restorantımızın 2. Şubesini sökede açtık.görkemli bir açılış oldu.firma sahibi ali sonkaya beyEfendi'ye ve profesyonel ekibine sonsuz teşekkür ederiz..

A&K

ARZU & KEMAL

Düğün Tarihi: 15.08.2015

DÜĞÜNÜMÜZDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ HAVAİ FİŞEK VE SÜSLEMEERİNİZ BİR HARİKAYDI ELLERINIZE VE EMEĞİNİZE SAĞLIK DÜĞÜN YAPACAK CİFTLERE ÖNERİYORUZ..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!