Aydın Tarihi Düğün Mekanları

Tarihin şahitliğinde, görkemli bir mekanda evlenmek ister misin? Aydın'ın tarihi düğün mekanları listesini senin için hazırladık! Hemen tıkla, mekanları ve hizmetlerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Aydın Tarihi Mekan Düğünleri

Geçmiş her zaman sizi büyülüyorsa tarihi bir köşk düğünü ya da konak düğünü tam size göre olabilir. Aydın’daki köşk, konak, yalı gibi tarihi mekanlarını inceleyerek düğününüz için bir yer seçebilirsiniz. Mekan tercihinizi yaparken sizin için yeterli kapasiteye sahip olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Eğer kalabalık bir davetli listeniz varsa büyük balo salonu ya da bahçesi olan bir mekan seçmeye özen gösterin. Tarihin dokusuna tümüyle hakim olan bir düğün için mekandan dekorasyona her adımda nostaljik seçimler yapmanızı öneririz.

Düğününüzün dekorasyonunu yaptırırken nostaljik detaylar kullanmanızı öneririz. Organizasyon firmanızdan sizin için çeşitli fikirler vermesini isteyebilirsiniz. Sizden daha tecrübeli oldukları için aklınıza gelmeyecek öneriler sunabilirler. Dekorasyonunuzda dantel masa örtüleri, işlemeli kristal bardaklar, altın varaklı çerçevelerden hazırlanan masa numaraları gibi detaylara yer verebilirsiniz. Anı defteri olarak ise bir daktilo kullanmak hoş bir seçim olabilir.

Tarihi düğünlerde mekan ve dekorasyondan sonra en önemli unsur kıyafetlerdir. Çünkü kıyafetler geçmişi yansıtmak için size harika bir fırsat sunar. 1920’lerin şatafatlı günlerini yansıtan bir düğün yapmayı düşünüyorsanız parlak saten kumaştan, püsküller, boncuk işlemeleri olan vintage bir gelinlik giyinebilirsiniz. Aksesuar olarak ise boncuk ve tüy işlemeli bir saç bandı kullanabilirsiniz. Damat adayları ise yelekli damatlıklar kullanabilir. Damat aksesuarı olarak dönemi yansıtan cep mendilleri, papyonlar, zincirli köstek saatler tercih edebilirsiniz.

Aydın’daki köşk, yalı, konak gibi tarihi düğün mekanlarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak köşkte, konakta ve yalıda düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsin.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Aydın Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular