Düğün Organizasyon Aydın

Gülhanım'ın Hayal Dünyası

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Sıkça Sorulan Sorular

Gülhanım'ın Hayal Dünyası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gülhanım'ın Hayal Dünyası şehir dışında hizmet veriyor.

Gülhanım'ın Hayal Dünyası ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gülhanım'ın Hayal Dünyası ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Gülhanım'ın Hayal Dünyası düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Gülhanım'ın Hayal Dünyası düğün organizasyonu dışında açılışlar, parti, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Gülhanım'ın Hayal Dünyası hangi hizmetleri vermektedir?

Gülhanım'ın Hayal Dünyası süsleme, masa / sandalye temini, mekan giydirme, dekor hizmetlerini vermektedir.

Gülhanım'ın Hayal Dünyası düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Gülhanım'ın Hayal Dünyası organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Hakkında

Aydın’da düğün ile ilgili her detayı tek bir firmada topladık, Gülhanım’ın Hayal Dünyası’nı gerçeğe dönüştürdük! Çiftlerimizin tüm isteklerine yanıt veriyor, beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Aydın’da düğün organizasyon konusundaki eksikliği fark ettiğimizde sektöre giriş yapmamız gerektiğini düşündük. Düğün organizasyonlarına farklı bir soluk getirmek için ise 2013 yılında ilk adımı attık. Tamamen çiftlerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak hizmet vermeye başladık. Açıldığımız ilk günden itibaren kendimizi sürekli geliştirdik, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları yeniledik. Kısa sürede Aydın düğün organizasyon firmalarının en çok tercih edilenleri arasında yer almaya başladık. Bunu sürdürmek için de kalite standardımızı sürekli artırdık, tecrübelerimizi en iyi şekilde aktardık. Bir düğünde olması gerekenden çok daha fazlası için doğru yerdesiniz!

Farklı tarz ve konseptlerdeki düğünleri bugüne kadar sayısız kez gerçekleştirdik. Siz sadece bize taleplerinizi ve nasıl bir düğün istediğinizi anlatıyorsunuz. Bu büyük günün yükünü tamamen omuzlarınızdan alıyor, bu süreci profesyonel ekibimiz ile iyi bir şekilde yönetiyoruz. Konsept belirleme, masa ve sandalye giydirme, mekân süsleme ve bunun gibi işlemlerin tamamen içinize sinmesi bizim için çok önemli!

Sadece düğünlerde değil, en önemli günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Peki bugünlerde neler yapıyoruz? Mesela kıyafet ve kostümler tasarlayabiliyoruz. Gününüze uygun magnetler hazırlayabiliyoruz. Gelinlerimiz için özel kahve fincanları temin ediyoruz. Babalar günü için özel tişörtler üretiyoruz. Nişan ya da kına geceleri için kokulu taşlar ya da üzerine yazı yazabileceğiniz aynalı tepsiler sunabiliyoruz. Pek çok farklı gün için farklı aksesuar ve ürünler temin ediyoruz. Üstelik bunları oldukça uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Ekonomik tekliflerimiz sayesinde de bizi tercih etmek isteyeceksiniz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye hazır mısınız?

Eğer siz de bu imkânlardan yararlanarak düğününüz için kusursuz bir hizmet almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz sadece hayal edin, gerisini biz hallederiz!

İletişim

  • Adres::

    Zafer Mahallesi 152 Sokak No:2 09800 Nazilli/Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Gülhanım'ın Hayal Dünyası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.