Gülhanım'ın Hayal Dünyası

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Gülhanım'ın Hayal Dünyası Hakkında

Aydın’da düğün ile ilgili her detayı tek bir firmada topladık, Gülhanım’ın Hayal Dünyası’nı gerçeğe dönüştürdük! Çiftlerimizin tüm isteklerine yanıt veriyor, beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Aydın’da düğün organizasyon konusundaki eksikliği fark ettiğimizde sektöre giriş yapmamız gerektiğini düşündük. Düğün organizasyonlarına farklı bir soluk getirmek için ise 2013 yılında ilk adımı attık. Tamamen çiftlerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak hizmet vermeye başladık. Açıldığımız ilk günden itibaren kendimizi sürekli geliştirdik, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları yeniledik. Kısa sürede Aydın düğün organizasyon firmalarının en çok tercih edilenleri arasında yer almaya başladık. Bunu sürdürmek için de kalite standardımızı sürekli artırdık, tecrübelerimizi en iyi şekilde aktardık. Bir düğünde olması gerekenden çok daha fazlası için doğru yerdesiniz!

Farklı tarz ve konseptlerdeki düğünleri bugüne kadar sayısız kez gerçekleştirdik. Siz sadece bize taleplerinizi ve nasıl bir düğün istediğinizi anlatıyorsunuz. Bu büyük günün yükünü tamamen omuzlarınızdan alıyor, bu süreci profesyonel ekibimiz ile iyi bir şekilde yönetiyoruz. Konsept belirleme, masa ve sandalye giydirme, mekân süsleme ve bunun gibi işlemlerin tamamen içinize sinmesi bizim için çok önemli!

Sadece düğünlerde değil, en önemli günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Peki bugünlerde neler yapıyoruz? Mesela kıyafet ve kostümler tasarlayabiliyoruz. Gününüze uygun magnetler hazırlayabiliyoruz. Gelinlerimiz için özel kahve fincanları temin ediyoruz. Babalar günü için özel tişörtler üretiyoruz. Nişan ya da kına geceleri için kokulu taşlar ya da üzerine yazı yazabileceğiniz aynalı tepsiler sunabiliyoruz. Pek çok farklı gün için farklı aksesuar ve ürünler temin ediyoruz. Üstelik bunları oldukça uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Ekonomik tekliflerimiz sayesinde de bizi tercih etmek isteyeceksiniz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye hazır mısınız?

Eğer siz de bu imkânlardan yararlanarak düğününüz için kusursuz bir hizmet almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz sadece hayal edin, gerisini biz hallederiz!

İletişim

 • Adres:

  Zafer Mahallesi 152 Sokak No:2 09800 Nazilli/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülhanım'ın Hayal Dünyası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.