Düğün Organizasyon Aydın

Kent Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kent Çiçekçilik Hakkında

Düğününüzü tüm detaylarıyla düşünen ve size hayal ettiğiniz organizasyonu sunan bir organizasyon firmasıyla mı çalışmak istiyorsunuz. Kent Çiçekçilik Kuşadası’nda ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir düğün sunmak için hazır. Yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak ve mutluluğunuzu sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Açıldığımız günden beri başta düğünler olmak üzere tüm organizasyonlarda memnuniyet odaklı çalıştık. Kalitemizi, tecrübelerimiz ile birleştirdik ve profesyonel bir şekilde misafirlerimize sunduk. Sadece hizmet anlayışımızı geliştirmekle kalmadık, kullandığımız aksesuarları da geliştirdik. Her sene gelişen bu sektörde adımızı altın harflerle kazımak için kalite standardımızı sürekli artırdık. Amacımız, önce Kuşadası’nda sonra da Aydın’da çiftlerin “organizasyon” denildiğinde akıllarına ilk sırada gelen firmalardan olmak.

Düğününüzü planlamadan önce sizinle bir araya geliyor, nasıl bir düğün hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Tarzınızı, zevkinizi, düğün mekanınızı, konseptinizi, hatta ve hatta gelinlik ve damatlığınızın modelini bile detaylı bir şekilde öğreniyor, düğünüzün süsleme ve konseptini buna göre belirliyoruz
.
Kent Çiçekçilik olarak Kuşadası’ndaki diğer düğün organizasyon firmalarından farklı olarak çiçekçilik hizmetimiz de bulunuyor. Yani düğün mekanınızı rengarenk bir hale getirebilir, gelin arabanızı kusursuz bir şekilde süsleyebilir, konuklarınızın masalarına güzel dokunuşlar yapabiliriz.

İmkânlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanabilmek için bizimle en az 1 ay önce iletişime geçebilirsiniz. Özellikle düğün döneminde yoğun bir tempoda çalışıyor ve herhangi bir mağduriyet yaşamamanızı istiyoruz. Tüm detayların üstünde titizlikle duruyor, düğününüzü organize ederken tüm isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Konu düğününüzse, Kent Çiçekçilik’e güvenebilirsiniz.

Eğer siz de düğününüz için kusursuz bir organizasyon amaçlıyorsanız, sizi Kent Çiçekçilik’in farkını yakından yaşamaya davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Camikebir Mah. Özsürücü Sok. No:6 A Blok

  • Haritadaki Konumu

    Kent Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.