SahneSanat Organizasyon

E-posta Gönder

SahneSanat Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

SahneSanat Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

SahneSanat Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

SahneSanat Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

SahneSanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftin talebi doğrultusunda istenilen tarzda etkinlikler organize ediyoruz.

SahneSanat Organizasyon Hakkında

Aydın’ın efelerine yakışır bir düğün harika olmaz mıydı?

Şöyle gösterişli olduğu kadar da geleneksel çizgiler barındıran bir gece…

Yaklaşık 5 yıl önce Aydın merkezde faaliyet göstermeye başladığımızdan bugüne 100’lerce mutluluk hikayesinin parçası olduk ve istiyoruz ki yarın hikayesine konuk olduğumuz çift siz olun.

Aydın düğün organizasyon denildiğinde akıllara gelen ilk isim olarak, sunduğumuz hizmeti en doğru şekilde verebilmek için çalışıyoruz. Taahhüt ettiğimiz hizmeti en kusursuz şekilde yerine getirebilmek, mutlu gecenize mutluluk katabilmek için…

Akıp giden zamanın ne denli kıymetli olduğunun farkındayız. Hele ki telafisi olmayan zamanın…

Bu yüzden hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel gece için her seferinde elimizden gelenin daha iyisini yapmaya odaklanıp, çiftlerimizi memnun edebilmek için çalışıyoruz.

Basit olandan ziyade göze hoş geleni tercih eden, kaliteye daima önem veren firmamız; konuklarınız ve sizin için en zarif geceyi yaratıyor!

Düğün mekânınıza neler katabileceğimize gelecek olursak…

Öncelikle nikah şekeri ve davetiye gibi detaylar için tekrar arayışa girmenize gerek olmadığını, geniş kataloğumuzdan dilediğiniz modeli sizin için hazırlayabileceğimizi belirtmek isterim.
Böylelikle bu tarz ufak fakat önemli detaylar için tekrar efor harcamanıza gerek kalmayacak.

Mekânınızı baştan yaratarak; masalarınızı ve sandalyelerinizi tıpkı hayallerinizdeki o düğün gibi kurgulayabiliriz.

Bambaşka önemli olan bir noktasıysa; masalarınızın üzerinde kullanacağınız zarif detaylar… Tabaklar, suplalar, şamdanlar ve canlı çiçekler… Tüm detayların sizin tarafınızdan seçilmiş, zevkinize uygun olacak.

Yalnızca mekânınız değil eğlencenizle de yakından ilgilenen ekibimiz; sanatçı, dj, fotoğrafçı ve ışık ekipmanları gibi pek çok noktada da gecenize destek oluyor.

Sanatçımız geceniz için dilediğiniz tarzda şarkıları söylerken; sahnenin yıldızını takip eden ışıklarımız gözlerin daima üzerinizde olmasına aracılık edecek. Bu sayede fotoğraf ve videolarınızda pistteki çılgın kalabalıktan kolaylıkla ayrılabileceksiniz.

Bu özel gecenizde Sahnesanat Organizasyon’la çalışmak isterseniz ortalama 3 hafta önceden bizimle iletişime geçebilir, kişi başı 10 TL’den başlayan hizmet seçeneklerimizden geceniz için en uygun paketi oluşturabilirsiniz.

Formu doldurarak bizimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.