Düğün Organizasyon Aydın

Vildan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Vildan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Vildan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Vildan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Vildan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Vildan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Vildan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vildan Organizasyon ile 6 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Vildan Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftlerin isteğine göre stilimiz değişiklik gösteriyor."

Vildan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Vildan Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Vildan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Vildan Organizasyon catering, fotoğraf ve video, davetiye, mekan giydirme, süsleme, kapalı çadır, masa / sandalye temini, pasta, kına gecesi, lcv hizmeti, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, dekor hizmetlerini vermektedir.

Vildan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Vildan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Vildan Organizasyon Hakkında

Bulutların üstünde dans ettiğinizi düşünün. İşte bu hayali sizlere sağlıyoruz. Davetlileriniz bulut üreten makinemiz ile harika anlarınıza şahitlik edecek. Bulut makinemiz sağlığa zararlı olmamakla birlikte, sis makinelerini asla kullanmıyoruz. Misafirlerinizin rahat etmesi bizim için her şeyden çok önemli. Kullanışlı ve çeşitli masa ve sandalyelerimiz ile beraber hem göze hem de yine sizin rahatınıza hitap etmeye çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen bünyemizde, açılışlarda, bayi toplantılarında, doğum günlerinde, kurumsal etkinliklerde hizmet veriyoruz. Mezuniyet törenlerinde ve nişan gibi özel etkinliklerinizde istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda özel gösteriler hazırlayabiliyoruz. Baloncuk makinemizle de sünnet düğünü, doğum günü ve partilerinizde çocuklarınız hem de sizler için eğlenceli anlar yaratabiliyoruz.

Catering hizmetimizde, talebiniz doğrultusunda menüler hazırlıyoruz. Aynı zamanda isteğiniz doğrultusunda davetiye, fotoğraf ve videoda da yardımcı oluyoruz.
Kapalı çadır ile özel günlerinizde istediğiniz temada organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. LCV hizmetimizin de bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Davetli sayınızı belirlemek için misafirlerinizle iletişime geçiyoruz. Düğün gününüz, ya da en özel davetiniz için örnek masalar hazırlayabiliyoruz. Aydın ve çevre illerinde sizlere hizmet verebiliyoruz.

Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon türünde sizlere hizmet veriyoruz. Kına, düğün, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyonlarda sizlerle buluşuyor, isteklerinize göre hazırlıklar yapıyoruz. Bu hazırlıkları yapabilmemiz için 6 hafta önceden bizimle iletişime geçmelisiniz. 10-20 TL’den başlayan kişi başı fiyatlarımız, istediğiniz paket ve türüne göre değişmekte. Düğün organizasyon malzemelerine göre fiyatlarımızda değişmekte. Çiçeğin türünden başlayarak kullandığımız farklı düğün organizasyon aksesuarları fiyatlarımızı belirliyor. Düğün organizasyon malzemeleri kiralaması da yapmaktayız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için formu doldurmadan sayfadan ayrılmayın.

İletişim

  • Adres::

    Turan Mah. 19. Mayıs Bulv. NO:49/B Nazilli Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Vildan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.