Havuz başındaButik düğüne uygunRustik süslemelerMenü tadımıCanlı müzikKolay ulaşımButik otel

20 - 100 Kişi
3.000 TL'den fazla
İncele
Lindos Garden
5,0
(12 Yorum)
3. yıl
Selçuk

Bohem süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemi

75 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Deniz kenarındaModern ve ihtişamlıMenü tadımıJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otopark5 yıldızlı otel

100 - 2500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 250 Kişi
500 - 750 TL
50 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
2.000 – 3.000 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 875 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL
100 - 875 Kişi
500 - 750 TL
50 - 150 Kişi
2.000 – 3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Selçuk Düğün Mekanları

İzmir Selçuk’ta kır alanından otel düğün salonuna birçok mekan bulunuyor. Selçuk düğün mekanları denince akla ilk olarak kır alanları ve oteller geliyor. Selçuk’un doğasını değerlendirmek isteyen çiftler, açık alan düğün mekanlarına ilgi gösteriyor. Bohem konsept seven kır düğünü arayan çiftler de görkemli alanlar görmek isteyenler de kendilerine uygun bir düğün mekanı bulabiliyorlar.

Selçuk düğün mekanlarının birbirinden farklı kapasiteleri bulunuyor. Düğün mekanlarında 50 kişiden 3000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Davetli sayınızı önceden belirlemeli ve ona uygun olan bir mekanla anlaşmalısınız. Selçuk düğün mekanlarının birçoğu çiftlere orman manzarası sunuyor. Bu mekanlarda havuz başında düğün imkanı da bulabiliyorsunuz. Selçuk düğün mekanlarının çoğunda hem açık ve kapalı alan bulunuyor.

Selçuk Düğün Mekanları Hizmetleri

Beğendikleri bir Selçuk düğün mekanı ile anlaşmak isteyen çiftler için birçok hizmet sunuluyor. Düğün salonlarının büyük bir kısmı, yemekli menüler de sunuyorlar. Bazı Selçuk düğün mekanları ise talebe göre sadece salon kiralama yapıyor. Selçuk düğün mekanları öncelikle çiftlere standart paketler sunuyorlar. Bu paketlerde olan hizmetler ise şöyle sıralanabilir:

İzmir Selçuk düğün mekanlarında ayrıca balkon veya bahçe gibi açık alanları da bulunabiliyor. Bu alanlarda davetlileriniz eğlenceye mola verebiliyorlar. Selçuk düğün mekanlarının birden fazla süsleme seçeneği de oluyor. Örneğin yuvarlak masaların ve napolyon sandalyelerin hangi renklerde süsleneceğini anlaşma esnasında dekorasyon alanında uzman ekipler ile de seçebiliyorsunuz.

Selçuk Düğün Mekanlarında Kır Düğünü Yapmak

İzmir Selçuk düğün yerleri, doğayla iç içe olmak isteyen çiftleri bekliyor! Kır alanları, oldukça geniş bir davetli kapasitesine sahipler. Selçuk’taki kır düğünü mekanları genelde bohem ve rustik konseptlere sahip. Mekanların bir kısmı ahşap masa kullanmayı tercih ediyor. Bunlar da mekanlara buram buram doğa kokan bir hava kazandırıyor.

Selçuk’taki kır düğünü mekanlarında yemekli ve kokteyl menüler sunuluyor. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyor ve ödemesini de kişi başı fiyat üzerinden yapıyorsunuz. Kır alanlarının çiftlere sundukları standart paketler vardır. Bunlar dışındaki ekstra talepleriniz ayrıca ücretlendirilebiliyor. Selçuk kır düğün salonu arayan çiftlerin, mekanın kapalı alanı olup olmadığına bakmalarını öneriyoruz. Kötü hava koşullarında organizasyonu kapalı alana taşıyabilirsiniz.

Selçuk Düğün Mekanları Türleri

Selçuk’taki oteller, ihtişamlı ve uzun süreler konuşulacak bir düğün yapmak isteyen çiftlere kapılarını açmış durumda. Otellerin yemek açısından da çok zengin olduklarını belirtelim. Hemen hepsinin kendisine ait mutfağı ve aşçıları bulunuyor. Dünya mutfağından birçok lezzeti davetlilere sunabiliyorlar. Dilerseniz anlaştığınız Selçuk düğün mekanının otelinin bahçesinde bir kokteyl verip, sonra düğün organizasyonuna da geçebiliyorsunuz.

İzmir Selçuk düğün mekanlarının bazılarında havuz da bulunuyor. Böylelikle havuz başında düğün yapma imkanını da çiftlere sunuyorlar. Otelde düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri balayı odasında konaklama imkanı oluyor. Anlaştığınız Selçuk düğün otelinde organizasyonunuzu yaptıktan sonra size balayı odasında konaklama imkanı sağlayabiliyorlar. Görüşmeye gittiğiniz otellerle bunu da konuştuğunuzda net bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Selçuk Düğün Yerlerinde Yemekli Düğün Yapmak

İzmir Selçuk düğün salonlarında yemekli ya da kokteylli organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Mekanların yemek menülerinde genellikle kırmızı ve beyaz etli seçeneklere sahip ana yemeğin yanında hatırlatalım ki; pilav, salata, ordövr tabağı ve meşrubat servis ediliyor. Kokteylli menüler ise çoğunlukla yaş pasta ve kuru pasta ile börekler gibi aperatiflerden oluştuğunun altını çizelim.

İlçedeki salonlarda yemekler usta şefler tarafından hazırlanıyor. Sabit menüler için menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunulabilmektedir. Ayrıca bazı Selçuk düğün mekanları, dışarıdan catering firmasıyla da çalışmanıza izin verebiliyor. Konuklarınıza güler yüzlü ekipler tarafından ikram yapılıyor. Selçuk düğün yerleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, sitede bulunan bilgi formları ile ulaşabilirsiniz!

Uygun İzmir Selçuk Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli veya kokteylli bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız kişi başı fiyat ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Davetli sayınızla kişi başı fiyatı çarparak ortaya toplam Selçuk düğün mekanı fiyatını çıkarabilirsiniz. Bütçe dostu Selçuk düğün mekanlarında fiyatları etkileyen konulardan biri de menü seçimi. Kokteyl menüler yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Selçuk düğün yerleri bahar ve kış döneminde yapılan düğünler için diğer mevsimdekilere göre daha uygun fiyatlı seçenekler sunabiliyorlar. Ayrıca Selçuk düğün yerlerinde hafta içi yapılan düğünlerin de hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olduğunu bilmenizde fayda var. Selçuk düğün mekanlarında standart süslemeler düğün paketlerine dahildir. Ekstra süslemeler isterseniz fiyata eklenebilir.

İzmir Selçuk düğün düğün yerlerine bakarken detayları ve merak ettiklerinizi işletme sahiplerine sorun. Tüm sürecinizde size yardım edecek organizasyon sorumlularına ulaşabileceksiniz. Selçuk düğün mekanlarından tüm bu hizmetler ve avantajlar sayesinde çok memnun kalabilirsiniz. Selçuk’ta dünyaevine girmek istiyorsanız, şimdi hemen erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanarak planlamaya başlayın!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları