Lindos Garden
29
1
Lindos Garden

12 yorum

Selçuk

 • 2. yıl
 • Şirince hakkında özel olan şeyin sadece şarapları olduğunu düşünüyorsanız, sizi dağ evleriyle meşhur yöresi Kayserkaya’da yer alan kır düğünü mekanımıza davet ediyoruz. Kutsallık, bolluk ve...

  Kapasite
  75-625 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Oasis Park Restaurant
  13
  1

  Kır bahçemizde düğün yapmanız için çok sebebimiz var. Davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kır...

  Kapasite
  100-450 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Selçuk Düğün Mekanları

  İzmir Selçuk’ta tarihi mekandan otele, kır alanından düğün salonuna birçok mekan bulunuyor. Burada her çiftin zevkine hitap eden düğün mekanını bulmak mümkün. Bohem konsept seven çiftler de gösterişli şamdanlarla süslenmiş şık masalar görmek isteyenler de kendilerine uygun bir düğün mekanı bulabiliyorlar.

  Selçuk düğün mekanları denince akla ilk olarak kır alanları ve oteller geliyor. Selçuk’un doğasını değerlendirmek isteyen çiftler, açık alan düğün mekanlarına yoğun ilgi gösteriyor.

  Mekanların birbirinden farklı kapasiteleri bulunuyor. Düğün mekanlarında 100 kişiden 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Tabii davetli sayınızı önceden belirlemeli ve ona uygun olan bir mekanla anlaşmalısınız.

  Selçuk düğün mekanlarının birçoğu çiftlere bahçe ve orman manzarası sunuyor. Bu mekanlarda ayrıca havuz başında düğün yapma imkanı da bulabiliyorsunuz.

  Selçuk’taki mekanların hemen hemen hepsinde açık ve kapalı alan bulunuyor. Kapalı düğün salonlarında teras, otellerde havuz başı alan, diğer mekanlarda ise bahçeler mevcut. Bu nedenle her mevsim düğün yapmaya müsait bir yapıları var.

  İzmir Selçuk Düğün Salonları

  Beğendikleri bir Selçuk düğün salonuyla anlaşmak isteyen çiftler için birçok hizmet sunuluyor. Düğün salonlarının büyük bir kısmı, yemekli menüler de sunuyorlar. Bazıları ise sadece salon kiralama yapıyor.

  Düğün salonları, çiftlere standart paketler sunuyorlar. Bu paketlerde; hazırlık odası, menü tadımı, gelin yolu, düğün menüsü, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme gibi temel hizmetler yer alıyor. Dilerseniz canlı müzik gibi ekstra taleplerde de bulunabiliyorsunuz.

  Selçuk’taki düğün salonları ortalama 500-750 kişilik davetli kapasitesine sahipler. Bu da standart bir düğün için yeterli bir rakam. Tabii daha fazla kişi davet edecekseniz, geniş salonlar bulabilmeniz de mümkün.

  Bütçeniz çok yüksek değilse, Selçuk düğün salonlarını mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Çünkü düğün salonlarının fiyatları diğer mekanlara göre daha düşük oluyor.

  Düğün salonlarının balkon veya bahçe gibi açık alanları da bulunuyor. Bu alanlarda davetlileriniz eğlenceye mola verebiliyorlar.

  Selçuk düğün salonlarının birden fazla süsleme seçeneği de oluyor. Masaların ve sandalyelerin hangi renklerde süsleneceğini anlaşma esnasında seçebiliyorsunuz.

  İzmir Selçuk Kır Düğünü Mekanları

  İzmir Selçuk kır düğün salonları, doğayla iç içe olmak isteyen çiftleri bekliyor! Kır alanları, oldukça geniş bir davetli kapasitesine sahipler. Bu alanlarda 2.000 kişiye kadar katılım sağlanacak organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz.

  Selçuk’taki kır düğünü mekanları genelde bohem ve rustik konseptlere sahip. Bunlar da bir kır alanına en çok yakışan süslemeler!

  Mekanların bir kısmı ahşap masa kullanmayı tercih ediyor. Bunlar da mekanlara buram buram doğa kokan bir hava kazandırıyor.

  Selçuk’taki kır düğünü mekanlarında yemekli ve kokteyl menüler sunuluyor. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyor ve ödemesini de kişi başı rakam üzerinden yapıyorsunuz. O nedenle düğününüze çağıracağınız davetlilerin seçimini en iyi şekilde yapmanızı öneriyoruz.

  Kır alanlarının çiftlere sundukları standart paketlerde; düğün menüsü, standart masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu, nikah masası süsleme, konfeti - havai fişek - volkan - barkovizyon gösterileri, anı defteri, karşılama hostesi gibi hizmetler bulunuyor. Bunlar dışındaki ekstra talepleriniz ayrıca ücretlendirilebiliyor.

  Selçuk kır düğün salonu arayan çiftlerin, mekanın kapalı alanı olup olmadığına da bakmalarını öneriyoruz. Kötü hava koşulunda organizasyonu kapalı alana taşımak için bu önemli. Kapalı alanları yoksa açılır kapanır tavan sistemi de aynı görevi görebiliyor.

  İzmir Selçuk Düğün Otelleri

  Selçuk’taki oteller, ihtişamlı ve uzun süreler konuşulacak bir düğün yapmak isteyen çiftlere kapılarını açmış durumda. Yaklaşık 500 kişilik davetli salonları ve birbirinden farklı süslemeleriyle Selçuk düğün otelleri gönüllerde taht kuruyor.

  Otellerin yemek açısından da çok zengin olduklarını belirtelim. Hemen hepsinin kendisine ait mutfağı ve aşçıları bulunuyor. Dünya mutfağından birçok lezzeti davetlilere sunabiliyorlar. Dilerseniz anlaştığınız Selçuk düğün otelinin bahçesinde bir kokteyl verip, sonra düğün organizasyonuna da geçebiliyorsunuz.

  İzmir Selçuk’taki otellerin bazılarında havuz da bulunuyor. Böylelikle havuz başında düğün yapma imkanını da çiftlere sunuyorlar.

  Otelde düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri balayı odasında konaklama imkanı oluyor. Anlaştığınız Selçuk düğün otelinde organizasyonunuzu yaptıktan sonra size balayı odasında konaklama hediye edebiliyorlar. Bu sayede gece o yorgunlukla yolculuk yapmamış oluyorsunuz.

  Balayı odasında konaklama sonrasında kahvaltı ikramı ve yıldönümünüzde de akşam yemeği gibi ekstra hizmetleri paket dahilinde sunabiliyorlar. Görüşmeye gittiğiniz otellerle bunu da konuşmanızda fayda var.

  İzmir Selçuk Düğün Mekanları Fiyatları

  İzmir Selçuk’taki düğün mekanlarının fiyatlandırmalarına bakalım şimdi! Yemekli veya kokteylli bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız kişi başı fiyat ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Davetli sayınızla kişi başı fiyatı çarparak ortaya toplam rakamı çıkarabilirsiniz.

  Selçuk’ta düğün yapacaksanız ve bütçeniz çok yüksek değilse, şunlara dikkat edebilirsiniz: Yaz ve ilkbahar döneminde yapılan düğünler diğer mevsimdekilere göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Çünkü bu dönemlerde çiftlerin talepleri daha yüksek. Ayrıca hafta içi yapılan düğünlerin de hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olduğunu bilmenizde fayda var.

  Selçuk düğün mekanlarında fiyatları etkileyen konulardan biri de menü seçimi. Kokteyl menüler yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli menülerde ise seçtiğiniz ana yemeğin kırmızı mı yoksa beyaz et mi olacağına göre fiyatlandırma yapılıyor.

  Selçuk’taki düğün mekanlarına bakarken, size standart süslemeler sunduklarını göreceksiniz. Ekstra olarak talep ettiğiniz her süslemenin fiyatlandırması da ayrı olarak yapılabiliyor. Mesela masaların küçük mumlar yerine kristal şamdanlarla süslenmesini isterseniz, size sunulan fiyatların arttığını görebiliyorsunuz.

  İzmir Selçuk düğün salonlarına ve mekanlara bakarken, tarzınıza en uygun olan yeri seçmeye özen gösterin. Belki de hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu anı unutulmaz kılacak fotoğrafları o mekanda çektireceksiniz!

  Selçuk Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları