Menderes Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Menderes düğün mekanlarının hepsi burada! Birbirinden şık mekanları tek sayfada listele, bütçene en uygun olan düğün mekanını bul!

Denizatı Holiday Village

Menderes

Denizatı Holiday Village

Asırlık bir çam ormanının, Ege'nin masmavi sularıyla buluştuğu, yemyeşil bir doğada en özel günlerinizi muhteşem bir organizasyonla kutlamak ister misiniz? 3200m²' lik kır düğünü bahçemiz yemekli...

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

Hediye 50
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

İzmir Menderes Düğün Mekanları

Doğasıyla kendine hayran bırakan şehir İzmir’in her ilçesi birbirinden güzel! Menderes de yeşiliyle ve mavisiyle birbirinden güzel manzaralar sunuyor. Denize kıyısı olan ilçede çok sayıda düğün mekanı bulunuyor. Yeşil alanların çok olmasından dolayı kır düğünü mekanları yoğunlukta. Çiftlerin büyük bir kısmı yaz döneminde düğün yapmayı tercih ediyor ve kır alanlarına yoğun ilgi gösteriyor.

Menderes’te çiftler kır alanlarının yanı sıra otelleri, kulüpler ve davet alanlarını, restoranları da düğün organizasyonları için tercih ediyorlar. Bu mekanlarda yemekli veya yemeksiz etkinlikler düzenleniyor. Dilerseniz kokteyl talebinde de bulunabiliyorsunuz. Yemekli düğünlerde davetlilerinize başlangıç, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve meşrubattan oluşan menüler sunuluyor. Menüler, ana yemek seçimlerinize göre birbirinden farklılaşıyor. Ayrıca birçok düğün mekanının alkollü içecek servisi de bulunuyor.

İzmir Menderes düğün mekanlarında 100 kişiden 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Özellikle kır mekanlarının kapasiteleri oldukça yüksek. Restoranlar ise daha butik yerler olduklarından ortalama 100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Menderes’te havuz başı, deniz kenarı çok sayıda düğün mekanı bulunuyor. Ayrıca bölgede yeni evlenecek çiftler, kumsal düğünü yapma fırsatı da bulabiliyor. Kumsalda oluşturulan nikah düzenleri ve düğün için masa düzenleri çok güzel bir ambiyans oluşmasını sağlıyor. Böyle bir düşünceniz varsa kumsal düğünleri hakkında bilmeniz gereken her şey yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Menderes Düğün Mekanı Alternatifleri

Menderes kır düğünü mekanları: Menderes’te en çok kır mekanı alternatifinin bulunduğundan bahsetmiştik. İlçedeki kır düğünü mekanları, ortalama 750 kişilik davetli kapasitesine sahip. Mekanların bir kısmında sadece açık alan bulunurken, bazılarında hem açık hem de kapalı alan mevcut. Ekstra olarak kapalı salonu bulunan mekanlar, özellikle bahar döneminde karşılaşılabilecek kötü hava koşullarına karşı önlem almalarından dolayı büyük avantaj sağlıyor.

Menderes düğün otelleri: Aynı zamanda turistik bir nokta olmasından dolayı Menderes’te çok sayıda otel bulunuyor. Otellerin balo salonlarında veya bahçesinde şık süslemeler eşliğinde organizasyonlar düzenleniyor. Kendisine ait plajı olan otellerde kumsal etkinlikleri de düzenlenebiliyor. Menderes düğün otellerinde ortalama 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Menderes kulüpler ve davet alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler, tercihlerini kulüpler ve davet alanlarından yana kullanıyor. Bu mekanların davetli kapasiteleri değişiklik gösteriyor. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyorlar.

Menderes restoranlar: Büyük organizasyonlar yerine daha samimi ve yemek havasında geçecek bir düğün mü yapmak istiyorsunuz? O zaman size Menderes’teki restoranlarla görüşmenizi öneriyoruz. Birbirinden lezzetli yemekleriyle dikkat çeken restoranların birçoğu deniz kenarında yer alıyor.

Menderes’te Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

İzmir Menderes Düğün Mekanı Fiyatları

Menderes’teki düğün yerlerinde fiyatlandırmalar organizasyon tipine göre yapılıyor. Yemekli düğünler için çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Davetli sayınızla kişi başı fiyatı çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz. Yemeksiz organizasyonlar içinse toplam fiyat alabiliyorsunuz. Ödemeleri taksitlendirerek yapabiliyorsunuz. Sözleşme esnasında bir miktar kaparo veriyorsunuz ve geri kalan tutarı düğün gününüze kadar taksitlendirerek ödemeniz gerekiyor. Bu ödeme yöntemi de çiftlere büyük kolaylık sağlıyor.

Düğün mekanlarından talep ettiğiniz hizmetlere ve seçtiğiniz pakete göre de fiyatlandırma yapılıyor. Temel hizmetleri barındıran paketler uygun fiyatlara sunulurken; ekstra hizmetlerin bulunduğu düğün paketlerinde fiyatlar yükseliyor. Ayrıca düğün yapacağınız tarih de fiyatlarda etkili oluyor. Hafta içi ve kış ayları gibi az talep gören dönemlerde indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Menderes düğün yerlerinden net fiyat almak isterseniz firma sayfalarını ziyaret etmelisiniz. Beğendiğiniz mekanların sayfalarındaki fiyat teklifi alma formunu doldurmayı ihmal etmeyin!