Oteller İzmir

Club Marvy

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Club Marvy Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Club Marvy Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Club Marvy Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Club Marvy Sıkça Sorulan Sorular

Club Marvy düğün fiyatları ne kadar?

Club Marvy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Club Marvy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Club Marvy kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Club Marvy 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Club Marvy Hakkında

Club Marvy Marvellous Resort olarak düğün ve davet sektörüne yepyeni bir soluk getirdik ve farklı beklentileri olan çiftlere çok özel hizmetler sunuyoruz. Pek çok hizmeti bir arada barındıran bir kompleks olarak bünyemizde; konaklama, restoran, eğlence mekânı, spor, denizcilik, yüzme, spa, atölye gibi birbirinden farklı zevklere hitap edebilen alanlara sahibiz. Üstelik her birine en az diğeri kadar önem veriyoruz çünkü uğraştığımız her alana eksiksiz olarak profesyonel bir şekilde yaklaşıyoruz. Lafı fazla uzatmadan size yazıyı okumanızdaki ana sebep, yani düğünler hakkında daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Club Marvy düğünleri her şeyin en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş konsept organizasyonlardır ve her biri çifte özel planlandığı için bir öncekine asla benzemez. Bu konudaki iddiamızı kurduğumuz profesyonel ekip sayesinde sürdürüyoruz çünkü gelin ve damatlarımıza gösterdikleri özel ilgi ve en önemlisi de işlerini severek yapıyor olmaları sayesinde şimdiye dek hep çok başarılı sonuçlar elde ettiler.

Club Marvy olarak her şeyin bol çeşitlerle sunulduğu bir yeriz ve bunun en başında 4 tane eşsiz ve birbirinden güzel davet alanına sahip olmamız geliyor. Örneğin; Boho Beach’de Sunset Prive temalı 200 kişiye kadar konuğun katılabildiği harika bir plaj töreni yapabilirsiniz. Daha butik bir kutlama veya örneğin nikâh töreni istiyorsanız Pier Paradise teması ile sizi iskelemizde 80 kişiye kadar ağırlayabiliriz. Tüm sevdiklerinizin katıldığı büyük bir davet için ise yılın her dönemi faaliyette olabilen balo salonumuzu Twinkling and Bespoke teması ile değerlendirebilirsiniz. Balo salonumuzun konuk ağırlama kapasitesi ise 400 kişiye kadardır.

Üstelik bunlarla da sınırlı değil; sizi sadece düğün, nikâh töreni, after party, nikâh sonrası yemek gibi etkinliklerden sonra da balayı ve konaklama konularında da destekliyoruz. Hepsi ve daha fazlası için Club Marvy İzmir’in güzeller güzeli Kesre Koyu’nda sizi bekliyor. Daha detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. 3008 Sok. No:1 – TR 35495 Kesre Koyu, Menderes / İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.