Bayraklı Düğün Mekanları

İzmir Bayraklı'daki düğün mekanlarının fotoğraflarını incele, hizmetlerini keşfet ve beğendiklerinden anında fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Bella Vista Event

Bayraklı

Bella Vista Event

İzmir’in muhteşem konumunda, deniz manzarası eşliğinde kusursuz bir davete hazır olun! Mutluluğa atacağınız ilk adımı şık bir davet alanında kutlamak istiyorsanız sizi Bella Vista Event’e davet...

750-1.000 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%30 indirim 50 1 3 2
İncele
Esnek sözleşme İzmir Seyirtepe

Bayraklı

İzmir Seyirtepe

İzmir Kanatlarınızın Altında...Sonsuza dek sürecek mutluluğunuzun ilk adımını atarken şehrin gürültüsünden uzak yeşil ve maviyle iç içe muhteşem körfez manzarası eşliğinde kusursuz bir...

23 yorum

3.000'den fazla

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

48 1 23 3
İncele
Esnek sözleşme Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı

Bayraklı

Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı

Bizim Bahçe Düğün Salonları ve Restaurant - clup Bayraklı/ İzmir Değerli misafirimiz; Mutluluğunuzu paylaşmak, kurduğunuz hayale katkıda bulunmak ve sizi günün mutlu çifti olarak salonlarımızda...

2.000-3.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

121 6 16 5
İncele
Esnek sözleşme Tepekule

Bayraklı

Tepekule

Kendinizi özel hissettirecek olanaklarımızla, İzmir’in en güzel körfez manzarasına sahip salonlarımızda söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve...

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

46 4 25 5
İncele
Sandal Marina

Bayraklı

Sandal Marina

Denize sıfır eşsiz konumumuz ile en özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Kına, nişan, şirket yemekleri ve kokteyl gibi etkinliklerinizi yapabileceğiniz farklı mekân alternatiflerine sahibiz. 750..

18 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

73 5 18 4
İncele
Esnek sözleşme My Terrace Event

Bayraklı

My Terrace Event

İzmir’in yıldız gibi parlayan Bayraklı Sahili’nde muhteşem bir deniz manzaramız ve kolay ulaşımımız dolayısıyla eşsiz bir davete ev sahipliği yapmak isterseniz size My Terrace Restaurant’ı...

4 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

27 7 4
İncele
Aydemir Plaza Düğün Salonları

Bayraklı

Aydemir Plaza Düğün Salonları

Hayalini kurduğunuz düğünün sadece hayallerinizde kalmasını istemiyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürerek sizi Aydemir Plaza Düğün Salonu olarak bulutların üzerinde uçacak kadar mutlu etmek...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

14 4 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

İzmir Bayraklı Düğün Mekanları

İzmir’in denize kıyısı olan ilçelerinden biri Bayraklı! Bölge böylesine bir doğaya sahip olunca mekanların birçoğu da manzaralı oluyor. Bayraklı’da deniz kenarında, yeşilliklerin içinde veya şık bir binanın terasında yer alan düğün mekanlarından dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Bayraklı düğün mekanlarının büyük kısmı Adalet ve Turan mahallelerinde konumlanmış durumda. Ancak bunların haricindeki semtlerde de çok sayıda alternatif bulunuyor.

Bayraklı düğün mekanı seçeneklerine bakalım dilerseniz:

Bayraklı Düğün Salonları: Kapalı salonlarıyla her mevsim düğün yapmaya müsait olan bu mekanlarda ortalama 400-500 davetli ağırlanabiliyor. Uygun fiyatlar sunmaları sayesinde de çiftlerin yoğun ilgisini görüyorlar.

Bayraklı Kır Düğünü Mekanları: Yeşil ve mavinin birleştiği bir kır mekanı arıyorsanız Bayraklı’da karşınıza birçok seçenek çıkacağını bilmelisiniz. Özellikle deniz kenarında yer alan Bayraklı kır alanlarının çok güzel görüntüler ortaya çıkardığını söylemeden geçmeyelim. Ayrıca bu mekanlar çok geniş. Bazılarında 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bayraklı Restoranlar: Düğününün sade ve yakınlarla bir yemek havasında geçmesini isteyen çiftler, tercihini Bayraklı’daki restoranlardan yana kullanıyor. Restoranların davetli kapasiteleri ortalama 200 kişi civarında oluyor.

Bayraklı Kulüpler ve Davet Alanları: Parti tadında düğün yapmak isteyen çiftlere Bayraklı’daki kulüpleri ve davet alanlarını öneriyoruz! Bu mekanların genelde açık ve kapalı alanı da oluyor. Böylece kötü hava şartlarına karşı korkmanıza gerek kalmıyor. Kapasiteleri ise 500-750 kişi arasında değişiyor.

Bayraklı Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Nikahtan sonra en yakınlarınızla oturup keyifli bir yemek yemeye ne dersiniz? İşte bu tarz organizasyonlar için Bayraklı’da birbirinden sevimli birçok düğün mekanı var. Bu mekanlarda 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bayraklı Düğün Mekanlarının Hizmetleri

Bayraklı düğün mekanlarında yemekli, kokteyl veya yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Mekanların düğünler için hazırladığı menüler bulunuyor. Bazıları ise tamamen çifte özel lezzetleri buluşturduğu bir menü hazırlayabiliyor. Düğün mekanlarının uzman aşçılarının yaptığı lezzetleri, mekana önceden gidip deneyebiliyorsunuz. Bu sayede düğün gününüzde davetlilerinize nasıl yemekler sunacağınızı öğrenebiliyorsunuz.

İzmir Bayraklı düğün yerlerinin bünyelerinde ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kolon, mikser, mikrofon, spot ışıklar ve ihtiyacınız olan diğer tüm ekipmanları mekan yetkilileri size sunuyor. Düğün gününüzden önce bu sistemlerin testi yapılıyor, hiçbir aksilik yaşanmaması adına iyice kontrol ediliyor.

Bayraklı’daki düğün mekanlarının anlaşmalı müzik edipleri de bulunuyor. DJ, canlı müzik, orkestra, karşılama müziği gibi ihtiyacınız olan her konu için anlaşmalı firmalarından talepte bulunabiliyorsunuz. Zaten mekanların sunduğu düğün paketlerinin neredeyse hepsinde DJ hizmeti fiyat dahilinde veriliyor.

Düğün mekanlarının standart süslemeleri oluyor. Birçok mekan, bu süslemelerin renk alternatiflerini de çiftlere sunuyor. Size en yakın hissettiğiniz rengi seçerek, o renkteki aksesuarların kullanılmasını isteyebiliyorsunuz. Bazı mekanlar ise birbirinden farklı rustik, bohem gibi konsept seçenekleri sunabiliyor. Ortamın şık bir hale getirilmesi için tüm çalışmalar itinayla yapılıyor.

Bayraklı’da Size En Uygun Düğün Mekanını Nasıl Seçeceksiniz?

Bayraklı Düğün Mekanları Fiyatları

Bayraklı’daki düğün mekanlarında, fiyatlandırmalar aldığınız hizmete göre yapılıyor. Mekanların çiftlere sunduğu düğün paketleri oluyor. Bu paketlerdeki hizmet sayısı artıkça fiyatları da aynı oranda yükseliyor.

Yemekli organizasyon yapmayı düşünüyorsanız, mekanların size kişi başı fiyat vereceğini bilmelisiniz. Seçeceğiniz menüde yer alan lezzetler ve alkollü/alkolsüz içecek seçiminize göre fiyatlar değişecektir.

Bayraklı düğün mekanları, sonbahar ve kış aylarında diğer dönemlere göre çok daha uygun fiyatlar talep ediyor. Hatta indirim oranı neredeyse %40’lara kadar çıkabiliyor. Aynı durum hafta içi düğünleri için de geçerli. Yani çiftlerin çok talep göstermediği dönemlerde avantajlı rakamlarla karşılaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bayraklı düğün mekanlarından sundukları pakette yer alan hizmetlerin dışında ekstra taleplerde bulunursanız, bunların ayrıca ücretlendirileceğini bilmelisiniz. Diyelim ki düğününüze dansöz/zenne gelmesini istediniz. Bu durumda dansöz hizmeti için size ayrı bir fiyat çıkarıyorlar.

İzmir Bayraklı düğün mekanlarının net fiyatlarını öğrenmek isterseniz hemen şimdi sayfalarını ziyaret edip, beğendiklerinizden teklif alabilirsiniz. Düğün mekanlarının fotoğraflarını inceleyin, çift yorumlarını okuyun, hizmetlerine göz atın ve fiyat teklifi alın!