Harbiyeli Ocakbaşı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Harbiyeli Ocakbaşı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Harbiyeli Ocakbaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Harbiyeli Ocakbaşı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Harbiyeli Ocakbaşı Sık Sorulan Sorular

Harbiyeli Ocakbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Harbiyeli Ocakbaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Harbiyeli Ocakbaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Harbiyeli Ocakbaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Harbiyeli Ocakbaşı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Harbiyeli Ocakbaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Harbiyeli Ocakbaşı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Harbiyeli Ocakbaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Harbiyeli Ocakbaşı düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Harbiyeli Ocakbaşı Hakkında

Bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, tercih edeceğiniz mekânlarda hizmet kalitesi, yemeklerin lezzetleri, ulaşım imkânı gibi önemli detayları merak edersiniz. İşte bu maddelerin hepsini karşılayan bir işletme olan Harbiyeli Ocakbaşı İzmir’de faaliyetlerine devam ediyor.


Şık detaylarla dizayn ettiğimiz işletmemiz, en özel günlerinize rahatlıkla ev sahipliği yapıyor. Sevdikleriniz ve aile büyüklerinizle tereddüt etmeden tercih edebilir ve kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. Açık ve kapalı alanımız bulunan işletmemizde organizasyonlarınız için genellikle iç mekânımız tercih ediliyor. Gerek masa ve sandalyeleri gerekse şık aksesuarları ile her detayında kaliteyi yaşayacaksınız. Ahşap masalarımızı konuklarımızın talepleri doğrultusunda yerleştirebiliyoruz. Sevdikleriniz ile tek bir masada olmak isterseniz masaları birleştirerek size özel bir oturma planı sağlayabiliyoruz.


Organizasyonlardaki tecrübemiz ile bu özel gecede neler isteyeceğinizi biliyoruz. Bu zamana kadar açılışlar, nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, iş yemekleri, yıl dönümleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler olmak üzere birçok organizasyon gerçekleştirdiğimiz işletmemizde, sizin özel gecenizi de kusursuz bir hale dönüştürebiliriz. Deneyimli yönetim kadromuz, güler yüzlü personellerimizle uyum içinde bir çalışma gerçekleştiriyor. Personellerimizin gece boyunca ilgileri hep üzerinizde olacak. Restoranımıza girdiğiniz andan, çıkış yaptığınız ana kadar hiçbir problemin yaşanmaması için uğraşacağız.


Özel günlerinizi unutulmaz hale getirmeniz için, bir fotoğrafçı kiralayabilir ve gece boyunca hem fotoğraf hem de video çekimi yaptırabilirsiniz. Bunun için restoranımız hiçbir şart koymuyor.


Konum olarak çok merkezi bir yerde bulunan işletmemiz, şehrin birçok yerinden kolay ulaşım imkânı sunuyor. Harbiyeli Ocakbaşı Bayraklı’da hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla tercih yapabileceğiniz bir lokasyonda bulunuyor. Böylelikle sevdiklerinize rahatça gelebileceğiniz bir adres verebileceksiniz.


Sitedeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kalitenin şık detaylarla buluştuğu adres olan Harbiyeli Ocakbaşı, misafirlerini ağırlamaya hazır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mansuroğlu Mahallesi 1593/1 Sokak No:12 Bayraklı, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Harbiyeli Ocakbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.