Hayyam Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hayyam Meyhanesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Hayyam Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hayyam Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hayyam Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Hayyam Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Hayyam Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hayyam Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hayyam Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hayyam Meyhanesi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Hayyam Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hayyam Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hayyam Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayyam Meyhanesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hayyam Meyhanesi Hakkında


Sevdiklerinizle veya ailenizle güzel yemeklerinizin ve hoş sohbetlerinizin değişmez mekânı Hayyam Meyhanesi İzmir Bornova’da faaliyet gösteriyor. İmzalar atıldıktan sonra ilk uğramanız gereken yer olan Hayyam, şık tasarımı ve birçok avantajı ile konuklarımıza kapılarını açıyor.


Şehir merkezindeki konumu ile her yerden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Belediye otobüsleri, dolmuşlar ve metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebildiğiniz gibi özel araçlarınızla da gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınız için büyük bir otoparkımız bulunuyor. Araçlarınızı otoparkımıza ücretsiz koyacak ve yer sıkıntısı yaşamayacaksınız.


Açık ve kapalı alan sunduğumuz meyhanemizde organizasyonunuz için bizimle önceden iletişime geçmeniz durumunda verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliriz. Masaları taleplerinize göre birleştirebilir ve ince uzun bir masa haline getirebiliriz. Böylelikle sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinizle aynı masada sohbet etme imkânı yakalayabilirsiniz. Masa ve sandalye süslemeleri veya aksesuar temini gibi bir talebiniz olursa bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz.


Gece saat 01.00’a kadar hizmet verdiğimiz meyhanemizde son ana kadar sizin için çalışan personellerimizle kusursuz bir akşam geçireceksiniz. Her detayı düşündüğümüz organizasyonunuzu unutulmaz bir hale dönüştüreceğiz. Güler yüzlü ve ilgili personellerimiz, deneyimli yönetim kadromuzun yönlendirmeleriyle taleplerinizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.


Meyhanemizin girişinde, açık alanımızda oturabiliyorsunuz. Kapalı alanımızın tavanı da açılır-kapanır şeklinde tasarlandı. Böylelikle kapalı yerde bile otursanız, güzel havayı değerlendirebiliyorsunuz.


Mezelerimize değinmeden geçemeyeceğiz. Alanında uzman aşçılarımız tarafından günlük olarak hazırlanan soğuk ve sıcak mezelerimiz, bir tepsi içinde oturduğunuz masaya geliyor. İstediğiniz mezeyi, çalışanlarımızın da önerileriyle seçebiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz bulunuyor. Şaşlık köfte, yaprak ciğer ve lokum şiş farklı ve favori tatlarımız. Bu lezzetlerden sonra geceyi tahinli, cevizli ve kaymaklı kabak tatlısıyla kapatabilirsiniz. Servisi kapattığımız halde, siz meyhanemizden ayrılana kadar güler yüzlü personellerimiz tarafından hiçbir şey demeden bekleniyorsunuz.


Hayyam meyhanesi fiyatları ve detaylı bilgilendirme için formu doldurabilirsiniz. En güzel nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz meyhanemize mutlaka bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mansuroğlu Mah. 288/5 Sokak No: 8/B Bayraklı, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayyam Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.