50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL
1.000 - 1.500 TL
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Aliağa Düğün Mekanları

İzmir’de bulunan Aliağa ilçesi, geçmişte ev sahipliği yaptığı birçok uygarlıktan kalan büyüleyici antik kentleri ve berrak denizi ile düğün yeri olarak oldukça tercih edilen bir yer. Huzurlu, sıcak ve manzaralarla çevrili bir konumda evlenmek isteyen çiftler için harika bir tercih olan Aliağa, çeşitli konseptlere ve farklı bütçelere uygun pek çok düğün mekanı bulunduruyor!

Aliağa düğün yerleri çeşitli seçenekleriyle hem küçük ve samimi bir düğün isteyen çiftlere hem de çok daha kalabalık seremonileri ev sahipliği yapabilecek çeşitli kapasitelere sahip alternatiflerden oluşmakta.Bunun yanında düğününüzü planladığınız mevsime uygun olacak şekilde düzenlenen Aliağa düğün mekanları, yılın her zamanında yeni çiftleri ağırlamak için sizleri bekliyor.

Eğer düğününüz için belirlediğiniz mevsim yaz veya bahar ayları ise İzmir’in Aliağa ilçesi sizin için biçilmiş kaftan! Mavi ve yeşilin birbirine karıştığı, bir yandan uçsuz bucaksız denizi izlerken bir yandan da mis gibi kokan bir bahçede bu özel gününüzü kutlamak istiyorsanız, çeşitli deniz kenarı ve kır düğünü mekanlarına ev sahipliği yapıyor Aliağa ilçesi.

Ancak sadece bununla da kalmıyor Aliağa düğün yerleri ve burada bulunan bir çok düğün mekanı kötü hava şartlarına önlem olarak kapalı alanlar da bulunduruyor. Özellikle geniş ve ferah tasarlanan bu kapalı alanların pek çoğu oldukça güzel manzaralara bakan camları sayesinde kapalı ortamlarda bile doğayla iç içe hissetmenizi sağlıyor.

Aliağa Düğün Yerleri Seçenekleri

Aliağa düğün mekanlarının birçoğu deniz kenarında bulunuyor. Bir yandan masmavi denize vuran gün batımını izlerken, bir yandan da en mutlu gününüzü yakınlarınızla kutlamak isterseniz Aliağa’yı tercih edebilirsiniz! Bunun yanında, Aliağa düğün yerlerinde sık tercih edilen bir diğer seçenek ise bahçeler. Özellikle yeşillikler arasında, kır düğünü şeklinde bir organizasyon düşünüyorsanız Aliağa’da uygun seçenekler mevcut.

Ayrıca, Aliağa’da bulunan pek çok kapalı düğün mekanı da var. Bu Aliağa düğün yerlerinin aynı zamanda açık hava kısımlarının bulunduğunu da belirtmekte fayda var. Düğününüzü kış aylarında yapmayı planlıyorsanız veya bahar yağmurları sizi endişelendiriyorsa bu mekanları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede düğün gününüzde hava durumu dolayısıyla karşılaşabileceğiniz aksiliklerden de korunmuş olursunuz.

Ancak, eğer kapalı bir alanda düğün planlıyorsanız, bu alanın oldukça geniş ve ferah olduğundan emin olmanız oldukça önemli. Bunun yanında, kapalı ama etrafı camlarla çevrili Aliağa düğün mekanları tercih ederek kapalı alanda bile olsanız doğayla iç içe hissedeceğiniz bir düğün düzenleyebilirsiniz. Ayrıca böyle bir mekan tercih ederek konuklarınızın da bunalmış hissetmelerini engelleyebilirsiniz.

Aliağa Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Aliağa düğün mekanları sundukları çeşitli hizmet ve paket seçenekleri ile yeni çiftlerin evlenmek ve hayatlarındaki bu yeni başlangıcı kutlamak için en çok tercih ettikleri yerlerden biri. Çeşitli yemek opsiyonları arasından zevkinize ve bütçenize uygun olanlardan hazırlayacağınız menü seçenekleri ile Aliağa düğün yerleri yemekli organizasyonlar için oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Bunun yanında, Aliağa’da bulunan pek çok düğün mekanı ışık, ses, sahne ve müzik konusunda oldukça donanımlı. Ayrıca davet alanları, misafirlerinizle harika bir gün geçireceğiniz şekilde tasarlanmış! Üstelik, bunlara ek olarak, Aliağa düğün mekanları pek çok farklı süsleme opsiyonu sunarak seçtiğiniz yeri hayallerinizdeki düğün salonuna dönüştürmenize olabildiğince yardımcı oluyor.

Mekanların birçoğunun çeşitli organizasyonlar için farklı ekipleri bulunuyor. Bu organizasyon ekipleri servis personellerinden vale hizmetine, karşılama hosteslerinden müzik gruplarına kadar çeşitli olanakları size hazır olarak sunabiliyor. Böylece sizi bunları kendi başınıza ayarlama zahmetinden kurtarıyor. Ancak, dilerseniz seçtiğiniz mekan ile görüşerek dışarıdan kendi seçeceğiniz bir firma hizmeti almak üzere de anlaşabilirsiniz.

Son olarak, Aliağa düğün mekanları çeşitli ekstra hizmetler de sunuyor. After party, before party, nikah veya dilediğiniz başka hizmet paketleri için de görüştüğünüz mekanlardan detaylı bilgi almayı unutmayın! Bu noktada, planladığınız ek hizmetler için o mekanda yapılan daha önceki düğünlerden de ilham almak adına mekandan bilgi talep edebilirsiniz.

Aliağa Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Aliağa düğün mekanları fiyatları bulundukları konuma, organizasyonun boyutuna, katılan kişi sayısına, süslemelere, menü tercihlerine ve istenen ek hizmetlere göre oldukça değişiklik gösterebilmekte.Genellikle, Aliağa düğün mekanlarının bir çoğu, evlenecek çiftlere seçtikleri menü üzerinden kişi başı bir fiyat veriyor. Bu fiyat üzerinden belirlenen misafir sayısına göre toplam bir ücret çıkartılıyor.

Bunlarla beraber, Aliağa düğün mekanlarının fiyatlarının mevsime göre de oldukça değişiklik gösterebileceğini göz önünde bulundurmakta fayda var. İzmir’in her ilçesi gibi, Aliağa düğün yerleri de genellikle yaz ayları daha fazla etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle, kış aylarında yapılacak düğünler diğer aylara kıyasla daha uygun fiyatlara denk geliyor.

Bunun yanında, düğününüzü hafta içi yapmayı düşünmeniz durumunda, bazı Aliağa düğün mekanları indirimler sağlayabiliyor. Aynı zamanda Aliağa düğün mekanlarında düzenlenen çeşitli dönemsel kampanyaları takip ederek düğün organizasyonunuzu çok daha uygun fiyatlarla düzenleme şansı elde edebilirsiniz! Ancak bunun için mekan seçenekleri ile önceden konuşmanız ve tüm detayları öğrenmeniz oldukça kritik.

Aliağa Düğün Yerleri Avantajları

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları