Zeytinburnu Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Aliağa'daki birbirinden güzel düğün mekanlarının fiyatlarını, menülerini, fotoğraflarını ve çok daha fazlasını incelemeye başla!

İzmir Aliağa Düğün Mekanları

Aliağa’da nerede düğün yapacağına karar verememiş çiftler için birçok mekan seçeneği bulunuyor. Doğasıyla kendine hayran bırakan Aliağa’da özellikle kır düğünü alanları çok ilgi görüyor. Bu alanların dışında; düğün salonları, restoranlar, oteller ve tarihi mekanlar da mevcut. Bütçenize ve tarzınıza uygun olan mekanlar arasında eleme yapabiliyorsunuz.

Aliağa düğün mekanlarının birçoğu, davetlilere deniz manzarası sunuyor. Ayrıca neredeyse hepsinde yeşil rengin birçok tonuna tanık olabileceğiniz doğa manzarası mevcut.

Aliağa düğün yerlerinin kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani düğününe az kişiyi davet edecek olan çiftler de kalabalık bir organizasyon yapmayı düşünenler de kendilerine uygun bir mekan bulabiliyorlar.

Mekanların bazıları sadece açık alanında hizmet verirken, bazıları ise hem açık hem de kapalı alanda organizasyonlar gerçekleştiriyor. Düğün yapacağınız mevsime ve alanın müsaitlik durumuna göre seçiminizi yapabiliyorsunuz.

İzmir Aliağa düğün yerleri, birbirinden farklı süslemelere sahip. Ancak ilçedeki mekanlarının hepsinin çok şık dekorasyonlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Zaten süslemesini beğenmediğiniz bir yer olursa, özel taleplerde de bulunabilirsiniz.

Aliağa’da; düğün yapmak istemeyip, nikahtan sonra yakınlarıyla yemek yemek isteyen çiftlere uygun yerler de bulunuyor. Bunlar genelde kulüpler ve balık restoranları oluyor.

Aliağa’daki tüm düğün mekanlarının sayfalarını incelemenizi öneriyoruz. Burada verdikleri hizmetleri detaylı bir şekilde görüp fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz yerlerden fiyat teklifi alma imkanınız da bulunuyor.

İzmir Aliağa Düğün Salonları

Düğün salonları, uygun fiyatları ve geniş kapasiteleri sayesinde çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Aliağa’da da durum böyle.

Aliağa düğün salonlarının verdiği hizmetler şu şekilde: Masa ve sandalye giydirmeleri, yemek veya ikramlıklar, fotoğraf / video, DJ, canlı müzik, hazırlık odası, ses ve ışık sistemi, havalandırma. Dilerseniz nikah memurunuzu getirip, düğün salonunda nikah seremonisi de yapabiliyorsunuz.

Düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500-600 kişi civarında oluyor. Bu kapasite; yuvarlak masaların kullanıldığı, oturmalı düzende geçerli. Aliağa düğün salonlarında organizasyonlar 19:00 gibi başlıyor. Saat 00:00’ı bulmadan da organizasyonun sonlandırılması gerekiyor.

Bazı düğün salonlarının kendilerine ait otoparkları bulunuyor. Özel aracıyla gelecek davetli sayınız yüksekse, bu detaya dikkat etmenizi öneriyoruz. Eğer mekanın otoparkı yoksa başka bir çözüm bulup bulamayacaklarını sormalısınız.

Mmekanların birçoğunda yemekli organizasyon da düzenleyebiliyorsunuz. Size özel farklı beyaz ve kırmızı etli yemek menüleri sunuyorlar. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ancak mutlaka düğünden önce menü tadımı yapmanızı öneriyoruz. Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden tatmanız önemli.

Görüştüğünüz Aliağa düğün salonlarının teras ve bahçe gibi açık alanlarının olup olmadığına da bakmalısınız. Eğlenirken yorulan davetlilerinizin soluklanması için bir alanlarının olması şart.

Aliağa düğün salonları, kışın evlenmeyi düşünen çiftler için de ideal mekan seçeneklerinden biri. Her dönem hizmet vermeleri ve klima gibi ısıtma sistemlerinin bulunması da kış düğünleri açısından büyük avantaj.

İzmir Aliağa Kır Düğünü Mekanları

Yaz döneminde bahar yapacak çiftlerin tercihi Aliağa kır düğünü mekanlarından yana oluyor. Bu mekanların kapasitesi 600 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Kır düğünü mekanlarının bir kısmında kapalı alan da bulunuyor. Böylece yağmur yağışı gibi durumlarda organizasyonu bu kapalı alana taşıyabiliyorlar. Kötü hava koşullarına karşı bir diğer önlem de büyük şemsiyelerle alanı kapatmak olabiliyor. Mekanla anlaşmadan önce bir önlem alıp almadıklarını öğrenmenizde fayda var.

Kapalı alanı olan Aliağa kır düğünü mekanları, bu salonları after parti için de değerlendirebiliyor. Açık alanda müzik saat 00:00’a kadar devam ederken, after partide gecenin geç saatlerine kadar eğlenebiliyorsunuz.

Kır düğünlerini ortaya çıkaran en önemli özellik süslemeler oluyor. Yeşil rengin ortama kattığı güzelliğin yanı sıra masa ve sandalyelerdeki çiçekler de cıvıl cıvıl bir mekan oluşmasını sağlıyor. Aliağa kır alanlarında; gelin yolları, taklar, fotoğraf köşeleri gibi özel alanlar da oluşturulabiliyor. Dilerseniz sizin için fotoğraflarınızla süslenmiş bir anı köşesi de yapabiliyorlar.

Kır düğünü mekanları, çiftlere yemekli ve kokteyl menüler sunuyor. Menülerden dilediğinizi seçiyor ve düğünden önce tadım yapabiliyorsunuz. Dilerseniz size özel bir menü oluşturulmasını da talep edebiliyorsunuz. Ayrıca birçoğunda alkollü içecek servisi de yapılıyor.

Aliağa Düğün Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Aliağa’daki düğün mekanlarında fiyatlandırmalar, mekanın cinsine ve çiftin aldığı hizmete göre değişiklik gösteriyor. Mekanların çoğu, seçilen menü üzerinden kişi başı fiyat veriyor. Kokteyl menüler, yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Menünün yanında alkollü içecek sunulmasını isterseniz, bu durumda da fiyatlar yükseliyor. Ayrıca bazı mekanlar limitsiz alkolün yanı sıra limitli seçeneği de sunuyorlar.

Aliağa düğün salonu fiyatlarında bu durum biraz daha farklı olabiliyor. Yemekli bir düğün yapmayacaksanız, salon için toplam bir rakam ödemeniz gerekiyor. Bu kiralama bedeline ses, ışık, sandalye giydirme gibi temel hizmetler de dahil oluyor.

Mekanlar, çiftlere düğün paketleri sunabiliyor. Standart hizmetlerin verildiği düğün paketine ekleme ve çıkarmalar yapabiliyorsunuz. Mesela düğününüzde dans şovu yapılmasını istiyorsanız bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Orkestra, havai fişek gösterisi gibi hizmetler için de ekstra ücretlendirme geçerli oluyor.

Size en uygun düğün mekanını bulmak için Aliağa’daki firmaların sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfalarda mekanların fotoğrafları, videoları, hizmetleri ve minimum fiyatlarını göreceksiniz. Beğendiğiniz yerlerle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Ne kadar erken rezervasyon yaptırırsanız, o kadar indirimli fiyatlara anlaşırsınız!

Aliağa Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları