İnegöl Zeynel İnegöl Köftecisi

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Közbahçe Steak House

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Hotel Park İnegöl

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Yeşil Bahçe İnegöl

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Eren Kır Bahçesi

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

İnegöl Morrian Hotel

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL

İnegöl Bahçe Cevahir

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

İnegöl İnegöl Royal Hotel

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

İnegöl Cihangir Sarayı

100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

İnegöl İnegöl Olimpik Balo

50 - 875 Kişi
250 - 500 TL

İnegöl Narin Alabalık Evi

50 - 50 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Dere Çınar Kır Bahçesi

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

İnegöl Gözde Kır Düğünü

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İnegöl Düğün Mekanları

Otantik bir düğün için İnegöl biçilmiş kaftan! İstanbul’a yakınlığı, çeşitli lezzetleri, turistik ve tarihi yapısı ile İnegöl düğün mekanları yeni evlenecek çiftler için gözde yerler arasında bulunuyor. Aldığı yoğun göçler ile çeşitli milletlerin uyum içinde yaşadığı bir kozmopolite dönüşen İnegöl, aynı zamanda şehir dışından gelecek misafirleriniz için de ilgi çekici bir deneyim sunuyor.

İnegöl düğün mekanları, yeni evlenecek çiftlere pek çok imkan sunmaktadır. İnegöl düğün yerleri 50 kişiden başlayan seçeneklerin yanında, 1500 kişiye kadar kapasitesi olan seçenekler de bulundurmaktadır. Yeşilin her tonunda ağaçlarla bezenmiş bahçelerden kır düğünlerine, balo salonlarından otellere kadar pek çok düğün yeri bulunduran İnegöl, bu mutlu gününüzü sevdiklerinizle kutlamak için harika bir seçenek.

Aynı zamanda İnegöl’de bulunan düğün mekanlarındaki bu çeşitlilik, mevsimden ve hava koşullarından bağımsız olarak size ve misafirlerinize rahat ve huzurlu ortamlar sunuyor. Planladığınız tarih ne zaman olursa olsun, bu farklı konseptteki, açık ve kapalı alan seçenekleri bulunduran İnegöl düğün mekanları arasından size uygun bir seçenek bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İnegöl Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

İnegöl düğün mekanları bu özel günlerde misafirlerine, çeşitli mezelerle, yemekli yemeksiz, kokteylli kokteylsiz pek çok farklı menü opsiyonu sunuyor. Bu çeşitli opsiyonlar arasından yapacağınız farklı yemek, meze ve içecek tercihlerinize göre size bir fiyat sunuluyor. Aynı zamanda bazı İnegöl düğün mekanlarında sunulan menü tadımı seçeneğinden de bahsetmekte fayda var.

İnegöl düğün yerlerinde sunulan hizmetler sadece yemekle sınırlı değil. Bu mekanların birçoğu çeşitli ışık, ses ve sahne sistemi imkanlarına sahip. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi, müzik, ekstra seremoniler (pasta kesimi, after party, nikah alanı) için de birçok hazırlığı bulunan yerler mevcut. Bu mekanların çoğunun sunduğu bu hizmetler için özel ekipleri olduğunu da belirtmeliyiz.

Hizmetleri planlama aşamasında, mekan ile detaylıca görüşmeniz, seçtiğiniz hizmetlerin hazırlıklarını tamamlamanız, gerekirse dışarıdan ekiplerle anlaşmaları sağlamanız oldukça önemli. Bunun yanında, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz adına mekanla süslemeler ve mekan düzeni hakkında da orta noktayı bulmanız gerekli. Aynı zamanda gelecek misafirleriniz rahatı için karşılama komitesi, otopark ve vale hizmetleri hakkında da detaylı bilgi almayı unutmayın.

İnegöl Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Her ne kadar organizasyonun toplam fiyatı sizin seçeceğiniz hizmet ve servis opsiyonlarına göre şekillenecek olsa da, İnegöl düğün yerlerinin pek çok büyükşehir mekanlarına kıyasla daha bütçe dostu olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca bu mekanların çok çeşitli hizmetler sunuyor olması, sizin bütçenize uygun olanlar arasından seçim yapıp diğerlerini eleyebileceğiniz anlamına da geliyor.

Bu noktada, İnegöl’de çok çeşitli düğün mekanları bulunduğundan ötürü, fiyatlarda büyük farklılıkların ortaya çıkabileceğini göz önünde bulundurmakta fayda var. Bu nedenle, en doğru ve en uygun kararı verebilmeniz adına, çeşitli düğün yerlerini ayrı ayrı değerlendirmeniz ve son kararınızı vermeden önce çok sayıda mekan ile iletişime geçerek fiyat bilgisi almanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

İnegöl’de Düğün Yapmanın Avantajları

Çağırılacak misafirler, düğün mekanı, organizasyon ve bütçe derken düğün planlamanın stresli hale gelebileceği aşikar. Bu noktada, düğününüzü İnegöl’de planlamak sizi oldukça rahatlatabilir. İnegöl, büyük şehirlere kıyasla, fiyat olarak daha uygun olduğu halde büyük şehirlerden ulaşımı oldukça rahat. Bu da hem Bursa’da yaşayan hem de şehir dışından gelecek olan misafirleriniz için kolaylık demek.

Ayrıca İnegöl’ün düğün için sık tercih edilmesi, burada pek çok farklı ama aynı zamanda oldukça deneyimli düğün mekanlarının bulunmasını sağlıyor. Bu mekanlardaki deneyimli organizatörler ve ekiplerden alacağınız yardım ile koskoca bir düğün planlama işini oldukça kolay hale getirebilirsiniz. Bunun yanında, İnegöl’deki deneyimli düğün mekanlarını tercih ederek ters gidebilecek durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Tüm bunların yanında, İnegöl’deki düğün mekanlarının sadece sayıca değil aynı zamanda konsept olarak da zengin olduğunu belirtmeliyiz. İnegöl’deki düğün yerleri, yaz veya bahar mevsimlerinde evlenecek çiftler için çeşitli kır bahçeleri ve yeşilliklerle dolu alanlar bulundurmaktadır. Bununla beraber, daha soğuk aylar veya kapalı alanda evlenmek isteyen çiftler için balo salonları ve oteller gibi opsiyonlar sağlıyor.

İnegöl’de Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Önceden bahsettiğimiz üzere, düğününüzü İnegöl’de yapmaya karar verirseniz kendinizi pek çok seçenekle karşı karşıya bulacaksınız. Bu noktada ilk dikkat etmeniz gereken şey, mekandan seçtiğiniz ikram menüsüne göre bir fiyat almak olmalı. Pek çok mekan size kişi başı bir fiyat verecektir ancak bazı mekanların kalabalık davetlerde kişi başı fiyatlara indirim yapabildiğini de belirtmekte fayda var.

Ayrıca, seçeceğiniz ek hizmetlerin toplam fiyatta çok farklılıklara yol açabileceğini de aklınızda tutmanız gerek. Bu noktada, farklı hizmet seçenekleri ve onların fiyatları hakkında çeşitli mekanlardan detayları öğrenmeniz, mekanın sağladığı ekipler hakkında bilgi almanız oldukça önemli. Eğer sizin için daha uygun olduğunu düşünürseniz dışarıdan ekip getirmenin mümkün olup olmadığını mekan ile görüşebilirsiniz.

Bunların yanında, karar verdiğiniz mekanın önceki ağırladığı düğün organizasyonlarından deneyimlerini öğrenmenizi de tavsiye ederiz. Örneğin, mekanlardan sizin planladığınız mevsimlerde yapılan geçmiş düğün etkinlikleri hakkında bilgi alarak o gün yaşanabilecek durumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Mekan ile bu konuları detaylı konuşmanız, olası aksilikler karşısında mekandaki çalışanların profesyonelliği ve çözüm buluculuğu hakkında size fikir verecektir.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları