Cihangir Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cihangir Sarayı - Kulüpler/Davet Alanları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500
Cihangir
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1500

Cihangir Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cihangir Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Cihangir Sarayı Sık Sorulan Sorular

Cihangir Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Cihangir Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cihangir Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Cihangir Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cihangir Sarayı 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cihangir Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cihangir Sarayı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cihangir Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cihangir Sarayı düğün dışında nişan, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cihangir Sarayı Hakkında

Deneyimli ve yaratıcı bir kadroyla kurumsal ve profesyonel bir hizmetle Cihangir düğün salonu BURSA/iNEGÖL’de yıllardır sizin için çalışıyor. Salonumuz, kalitenin memnuniyetle buluştuğu bir anlayışla hareket ediyor. Özel günlerinizi yaşam boyu hatırlamanız için elinden geleni yapıyor.
Cihangir Düğün Salonları' nda 2 adet salonumuz mevcuttur. Hazel salonumuz 750 kişiye kadar; Riva ise 1500 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Her salonumuzda aynı kalite de çalışıyor. Mutlu günlerinizi kusursuz geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Her geçen gün daha da uzmanlaşan ve gelişen organizasyon ekibimiz sayesinde kaliteli bir ortam oluşturuyoruz. Her konsepte özel dekorasyonlar yaratıyor, göz kamaştıran bir atmosfer yaratıyoruz.
Tüm detaylar üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Kullanılan malzeme ve hizmet kalitesini maksimum düzeyle taşımayı prensibimiz haline getirdik. Elit bir ortam sağlayarak gönlünüzü fethetmeye çalışıyoruz. Bütün ihtiyaçlara cevap veren salonlarımız ile harika bir zaman geçirme garantisi veriyoruz. Mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katıyoruz. Özel menülerimiz ve düğün paketlerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz. Özel ilgimiz ile farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Düğün gibi davetlerine anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde şık salonlarımız ve dekorasyonumuzla sizi bekliyoruz. Yaptığımız program sayesinde düğün gününüze misafir olarak geliyor ve mutlu şekilde ayrılıyorsunuz.
Hep zirveyi hedefleyen yapımız sayesinde bugünlere kadar geldik. Dahası sizinle birlikte güzelleşecek! Hayallerinizdeki o düğün için çalışıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirerek, memnuniyeti sağlayarak büyüyoruz. Gelin, bu özel günü paylaşalım! Cihangir Düğün Salonu iletişim için yandaki formu doldurmanız yeterli. Şık ve elit bir ortam eşliğinde bol eğlenceli bir düğün organizasyonu yapmak için bir tık kadar uzağınızdayız…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  https://www.instagram.com/p/ClIueFNjxKq/

İletişim

 • Adres:

  Ertuğrulgazi Mah. Ahsen Sok. No: 13 İnegöl/Bursa

 • Nasıl gelinir?

  Özdilek ışıklarından Kozluca Bulvarına doğru sağa dönünce ilk sol aralıkta bulunmaktadır. Doğa Koleji ile BP Petrol arasında yer almaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cihangir Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.