Yaşat Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yaşat Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yaşat Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yaşat Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yaşat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yaşat Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yaşat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yaşat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yaşat Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yaşat Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yaşat Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yaşat Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Yaşat Düğün Salonu Hakkında

İnegöl’ün en kaliteli salonlarından biri olarak düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, iş toplantıları gibi özel organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Konusunda uzman ekibimiz sayesinde de dillerde günlerce dolaşan bir davete sahip oluyorsunuz!


Geniş ve konforlu salonumuzda sizin için her detayı düşündük. Altın sarısı ve elmaslı avizelerle şık bir dekorasyon yarattık. Yuvarlak masaların etrafında sandalyelerin kaplama deseniyle pistinkinde bir uyum yarattık. Rahatça dans edebileceğiniz geniş pistimizde hiç oturmaya fırsatınız kalmayacak. Çünkü orkestramız atmosferin nabzını tutmayı iyi bilen bir ekip. Oturduğunuz anda bile içinizdeki sizi ayağa kaldırmaya çalışacak.


Profesyonel ekibimizin son derece deneyimli, yaratıcı ve sorumluluklarının bilincinde bir çalışma anlayışı var. Bu sebeple kalitenin, memnun misafirlerin birbiriyle paralel olduğuna inanıyoruz. Özel günlerinizin yaşam boyu hatırlanacağının da farkındayız. Biz de bu anları paylaşmak istiyoruz. Çünkü bunlar bizim sevinç kaynağımız!


Her geçen gün kendimizi geliştirerek profesyonel bir hizmet çerçevesinde ekip olarak birleşiyoruz. Detaylara boğulmanıza izin vermeden organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirmeyi, titizlikle çalışmayı, kullanılan malzemeyi ve kaliteyi en iyi şekilde servis etmeyi ilke edindik.


Birçok kişinin şu zamana kadar tercihi olduk ve mutlu anlara şahit olduk. Başarımızı gösteren bu durum da bizi işimize daha fazla bağladı. Lüks dekorasyonumuzla birlikte güler yüzlü personelimiz sayesinde memnuniyetini sağlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz.


Gelelim Yaşat Düğün Salonu İnegöl/Bursa ile nasıl iletişime geçeceğinize. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlayarak düğün organizasyonunuz için ilk adımları atmaya başlıyoruz. Merak ettiğiniz soruları rahatça sorabilir, fiyatlandırmamız hakkında bilgi alabilir hatta adresimizin ayrıntılı tarifini dahi isteyebilirsiniz. Yeter ki Yaşat Düğün Salonu çatısı altında düğün organizasyonunuzu gerçekleştirelim!

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Orhaniye Mah. Yıldırım Cad. No:7 İnegöl - Bursa yolu 1.km

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yaşat Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.