Turhan Toyran Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Fotoğraflarınızın tarzı, kişiliğinizi belirtir. Turhan Toyran Fotoğrafçılık... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Turhan Toyran Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Turhan Toyran Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Turhan Toyran Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Deniz kenarı Orman içi platolarda

Turhan Toyran Fotoğraf Hakkında

Fotoğraflarınızın tarzı, kişiliğinizi belirtir. Turhan Toyran Fotoğrafçılık olarak, ekibimizle birlikte farklı tarzımızla beraber İzmir düğün fotoğrafçıları arasındaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Farklı tarzımız bizi, pek çok farklı alana itti. Konserden hamile çekimlerine, doğum fotoğrafçılığından düğün fotoğrafçılığına kadar farklı alanlarla hizmet veriyoruz. Sıradanlıktan kaçınan tarzımız sayesinde talep aranılan ve talep edilen bir fotoğrafçı olmayı başarıyoruz. Dilerseniz, düğün fotoğrafçılığı konusunda biraz detaylardan bahsedelim.

Düğün fotoğrafçılığı bizim göz bebeğimiz. İki kişinin birbirine aşkla bağlandığı bu kutsal yolculukta yanınızda olmayı çok isteriz. Sizin birbirinize duymuş olduğunuz aşk, bizim mesleğimize olan aşkımızı güçlendirmeye yardım ediyor. Bunun sonucunda ise, ortaya muhteşem fotoğraflar çıkıyor.

Poz verdirmenin yanı sıra fotoğraflarımızda, doğal kareler yakalamayı tercih ediyoruz. Böylece, unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Yapaylıktan uzak olduğumuz için fotoğraflarınızda aşırı renk oynamaları yapmıyoruz. Zaten uygun lensler ve makinelerle usta ellerden çıkan fotoğraflar fazla rötuş gerektirmiyor. Biz de tecrübemize güveniyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için; dilerseniz arka planını kendiniz seçeceğiniz ve bu alanda fazlasıyla özgür olduğunuz stüdyo çekimleri gerçekleştirebiliriz. Bunun yanında İzmir düğün fotoğraf mekanlarını kullanarak harika dış çekimler de yapabiliriz. Ayrıca, Fotoğraf çekiminizi İzmir dışında herhangi bir ilde de gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Çocukluğunuzdan beri hayal ettiğiniz bir yer veya düğün fotoğraflarım şurada çekilse çok mutlu olurum dediğiniz bir yer varsa makinelerimizi toparlayıp hemen yola koyulabiliriz.

Video olarak; son yıllarda oldukça popüler olan düğün hikayesi, düğün belgeseli ve mükemmel örnekleri olan düğün klibi gibi seçenekleriniz mevcut. Dilediğinizi seçebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı, orijinal kopyaları ile birlikte size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz.

Hizmet detaylarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak için hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Onur Mah. Limon Sok. No:1 D:67 Duru Plaza İş Merkezi Balçova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Turhan Toyran Fotoğraf Yol Haritası

Turhan Toyran Fotoğraf Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Y&B

Yasemin & Bayram

Düğün Tarihi: 16.10.2021


Öncelikle Turhan Bey ve ekibine Çok teşekkür ediyoruz mutlu günümüzde bizimle hem eğlenip hem mükemmel fotoğraflar çıkarması her bir isteğimin sorunsuzca karşılamasından ötürü bir kez daha teşekkür ederiyorum iyiki bu eğlenceli ekibi tercih etmişim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.