Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Gaia Wedding

5,0
0232 335 51 79
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Gaia Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Gaia Wedding Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Gaia Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Gaia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gaia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Gaia Wedding hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çiftin kendini yansıtabileceği ve özgün anıların oluşmasını sağlayacak şekilde çekim yapan firma pek çok ek hizmete sahip. Firma sunduğu ek hizmetlerle çekim gününü kolaylaştırıyor ve daha keyifli geçmesini sağlıyor. Gaia Wedding çiftin istediği şekilde konsept çekimler düzenleyebiliyor. Ayrıca VIP araçla ulaşım imkanı da mevcut. Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleriyse avantajlı bir özellik olarak öne çıkıyor."

Gaia Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gaia Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Gaia Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gaia Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Gaia Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"2022 yılında trend olarak plato ve kırsal alanda çekimler yapmış olsakta, tamamen müşterinin istediği konsept üzerine çekim yapabiliyoruz."

Gaia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gaia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Gaia Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gaia Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Gaia Wedding Hakkında

Gaia Wedding Düğün Fotoğrafçısı İzmir, Bayraklı’da hizmet veriyor. 2017’den beri aktif olarak düğün fotoğrafları çeken firma Gaia Wedding adı altında 2021’den beri çiftlere yardımcı oluyor. Sadece İzmir içinde ve Türkiye’de değil, yurtdışında da çekim yapabilen firma çiftlere kapsamlı bir deneyim sunuyor. Gaia Wedding çekim mekanları ve çekim türleri konusunda da geniş bir yelpazeye sahip.

Deneyim

Fotoğrafçılık geçmişi olan uzman bir ekiple hizmet veren firma hem ajans alanında hem de dijital iş alanlarında rol alıyor. Gaia Wedding ekibi toplamda 5 kişilik bir ekiple çalışıyor ve ekip içinde freelancer hizmet veren kişiler de bulunuyor. Firma düğün fotoğrafçılığı haricinde kurumsal tanıtım filmleri ve model fotoğrafçılığı gibi farklı alanlarda da oldukça deneyimli.

Çekim Türleri / Mekanlar

İzmir düğün fotoğrafçılarından Gaia Wedding çiftlerin isteklerine göre çekimi platoda, açık havada ya da stüdyoda yapabiliyor. Açık havada çekim yapmak isterseniz milli parkları ve plajları tercih edebilirsiniz. Firma tarihi mekanlarda ve otellerde de çekimleri gerçekleştirebiliyor. Doğal ve butik tarzda çekimleriyle öne çıkan Gaia Wedding düğün belgeseli, düğün hikayesi/klibi, katalog çekimi, ‘Save The Day’ ve ‘Trash Day’ çekim türlerinde hizmet verebiliyor.

Ekipman

Firma Sony A7 III, Sony A7 IIII makinelerinden yardım alıyor. 85 milim Sigma 1.4 Lens, 70 ve 200 milim Sigma lensler, 35 ve 50 milim Fuji lensler ve 25, 50 ve 75 milim Sony lensler unutulmaz sonuçlar elde etmeye yardımcı oluyor. Ekipmanlar arasında Diji gimbal, Zhiyun gimbal, 2 tripod ve Diji Air 2s/Diji Mini 3 Pro modellerinde iki drone bulunuyor.

Baskı Hizmetleri

Gaia Wedding albüm tasarımı isteyen çiftlere anlaşmalı oldukları matbaa aracılığıyla yardımcı oluyor. Albüm tasarımı sırasında aile albümü hazırlanmasını da isteyebilir, hem gelinin hem de damadın ailesine şık bir düğün hatırası bırakabilirsiniz. Albüm tasarımı haricinde fotoğraflar dijital baskı yapılarak teslim ediliyor. Çiftler tercih ederlerse fotoğrafların dijital kopyaları USB bellekle çifte verilebiliyor.

Ek Hizmetler

Çiftin kendini yansıtabileceği ve özgün anıların oluşmasını sağlayacak şekilde çekim yapan firma pek çok ek hizmete sahip. Firma sunduğu ek hizmetlerle çekim gününü kolaylaştırıyor ve daha keyifli geçmesini sağlıyor. Gaia Wedding çiftin istediği şekilde konsept çekimler düzenleyebiliyor. Ayrıca VIP araçla ulaşım imkanı da mevcut. Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleriyse avantajlı bir özellik olarak öne çıkıyor.

Firma ödeme konusunda da çiftlere kolaylıklar sağlıyor. Ödemenin yarısı anlaşma sırasında alınıp diğer yarısı çekim tamamlandıktan sonra alınabiliyor. Çift isterse taksit imkanı da sunuluyor. Ödeme havale ve nakit şeklinde olabiliyor. Ayrıca erken rezervasyona özel avantajlar da bulunuyor. Gaia Wedding İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilir veya sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 51 79

 • Adres::

  İzmir bayraklı

 • Haritadaki Konumu

  Gaia Wedding Yol Haritası

Gaia Wedding Yorumları (5)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Edanur & Melih

Düğün Tarihi: 09.09.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok samimi ve eğlenceli bir çekim oldu. Enes bey işini severek ve özenerek yapan biri. Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir fotoğrafçı. Her şey için Gaia wedding ailesine teşekkür ederiz.

Ece & Bilal

Düğün Tarihi: 24.08.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Enes Bey işini severek değil aynı zamanda her anımızda da işine özen göstermesiyle de bizi etkiledi. Ne istediğimizi anlayarak bizi yönlendirip her konuda sonuna kadar yardımcı olduğu için gaia wedding ailesine ve Enes Bey 'e çok teşekkürler.

Tuğba & Görkem

Düğün Tarihi: 05.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İletişim konusunda Ene Bey işin de bir numara. Ne istediğimizi anlayarak bizi ona göre yönlendirirmesi ve sonuna kadar yardımcı olduğu için gaia wedding ailesine çok teşekkürler.

Suzan & Ogün

Düğün Tarihi: 22.04.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir çekimdi fotoğlarımız şahane oldu, çok teşekkürler.

Merve & Bilal

Düğün Tarihi: 19.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok eğlenceli bir çekim oldu. Çok enerjik, işlerini severek yapan, isteklerimize en hızlı ve yakın çözümler üreten Enes bey ve ekibine, ayrıca erken teslim için de teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.