Düğün Davetiyesi

Uşak Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Davetiyesi Ne Zaman Dağıtılmalı?

En uygun davetiye dağıtma zamanı, düğününüzden 1,5 ay öncesidir. Sizin davetiyeleri sıkışmadan dağıtabilmeniz için, davetiye firmanız ile düğününüze en az 2 ay kala, tüm davetiyeler elinizde olacak şekilde anlaşmanızı öneririz. Özellikle yazın evlenecekseniz, bu süreyi çok da aşmamanız önemlidir. Çünkü bu şekilde davetlilerinizin yaz tatiline çıkacaklarını da hesaba kattığınızda, planlamalarını iyi bir şekilde yaparak, düğününüze katılabilmeleri için onlara fırsat yaratmış olursunuz. Kış ve bahar düğünleri için bu süre 1 aya kadar inebilir.

Düğün Davetiye Fiyatları Neye Göre Değişir?

Nasıl bir model istediğinize karar vermeden önce düğün davetiyesi örneklerine bakmanızı öneririz. Bu sayede hem fiyat araştırması yapmış olursunuz hem de ne tarz düğün davetiyesi çeşitlerinden hoşlandığınızı anlarsınız. Bol aksesuarlı ya da kaliteli baskı çeşitlerinin kullanıldığı lüks düğün davetiyesi modellerinin fiyatları da elbette diğer modellere göre daha yüksek olacaktır. Ayrıca, baskı yapılan kağıdın kalitesi, düğün davetiyesi zarfı, seçtiğiniz modelin özel bir tasarım olup olmadığı, davetiyede kaligrafi kullanılıp kullanılmadığı da fiyat üzerinde etkilidir. Eğer davetiyeniz farklılaşsın istiyorsanız, butik tasarımcılara aşkınızı anlatan, size özel düğün davetiyesi tasarımları hazırlatabilirsiniz. Düğün davetiyesi çeşitleri arasında hem davetiyede hem zarfta kaligrafi kullanılan modellere yönelebilirsiniz. Bunun için iyi bir kaligrafi ustası bulmanız gerektiğini ve bütçenizde daha fazla pay ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Şehrinizde bulunan davetiye firmalarını bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Davetiye Firmaları

Tüm Şehirler Davetiye Firmaları